Jump to content

Iesakat austiņas


Larijssene
 Share

Recommended Posts

Kādi ieteikumi lielajām austiņām? Līdz šim, tā teikt, labākās ko esmu lietojis ir kaut kādas Acme pa 20ls :D

 

Tiks lietotas pie pārnēsājamā atskaņotāja, būtu labi ja būtu kāda skaņas izolācija, jo tiktu lietotas sabiedriskajā transportā/lidmašīnā utt. Tikai ne tādas milzīgi lielas, bet normāla izmēra, apmērām tādas kā šitās. Būtu labi ja vads būtu nomaināms.

Budžets apmēram 100 eiro, bet ja ir kas galīgi labs tad var arī vairāk. :)

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

http://www.headphone.com/selection-guide/top-picks/sennheiser-hd-448.php

vai HD 555, ja vari atrast par tādu cenu.

 

Opā, var gan.

 

Well, you can mod an HD 555 to sound like the HD 595. The soundstage mod is conceptualized since both phone have the same drivers, the difference with the HD 555 having a "Spatial Reflector" foam that actually reduces the clarity. You can easily remove it as well as the inner grill of the phone.

 

Tavas nokijas gluži par lielajām nenosauksi, kur nu vēl par labām ausīm. Aizmirsti par iepriekšējiem sennheiseriem, skanēs labi, bet ne tur, kur plāno šamās lietot (Atvainojos).

 

 

Meklē ko tādu.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Larijssene

Ok tās HD 555 ir neglītas pēc velna :D un ar tādām ārā neietu pat ja man viņas man pa brīvu iedotu! :) HD448 apskatijos amazon.de un cena pieņemama, bet nu tomēr cena ir 60 eiro, ja pieliek vēl tos 40 kas ir manā budžetā, tad varbūt sanāk vēl kautkas labāks.

p.s. - Pirkšu tikai amazonā, jo Latvijā neesmu un tāpēc man arī tādas salidzini.lv cenas neko neizsaka. :)

 

Tavas nokijas gluži par lielajām nenosauksi

 

Tās bija tikai kā izmēra salīdzināšanai, jo galīgi lielās tādas takā pie PC liekamās arī negribu.

Link to comment
Share on other sites

Larijssene

Tevis dotajā linkā ienteresēja Senheiser PX 210 BT, varbūt kādam kādas atsauksmes par šīm?

 

itanium, nenem tik dikti pie sirds (jūtu tavā rakstā saasinātu toni :) ) es vienkārši esmu pārguris pēc darba un tagad jau par ilgu aizsēdējies pie kompi un te kur esmu jau sen ir tik vēls ka sen jau bija jāguļ :)

Link to comment
Share on other sites

Nav, nav saasināts. Vismaz nebija tā domāts. Arī es esmu noguris, so peace.

No wireless ausīm gan pagaidām turies pa gabalu.

Link to comment
Share on other sites

Attiecībā par šo

Well, you can mod an HD 555 to sound like the HD 595. The soundstage mod is conceptualized since both phone have the same drivers, the difference with the HD 555 having a "Spatial Reflector" foam that actually reduces the clarity. You can easily remove it as well as the inner grill of the phone.

 

Toreiz skatījos to aprakstu un bildes. Ja tā labi paskatās, uz tiem skaļruņiem, ja tā var teikt, nez kāpēc uz katra ir savs modeļa numurs :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...