Jump to content

Nevar saslēgt datoru ar xbox 360


arcibalds
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Nāku pie jums "Bootiešiem" pec padoma, pēc risinājuma. Katru reizi kad man ir bijušas problēmas ar tehniku, Jūs man esat veiksmīgi palīdzējuši, ceru, ka tā arī būs šoreiz.

 

Problēma ir sekojoša - Man nekādi neizdodas savienot datoru ar xbox 360. Xbox live man nav vajadzīgs, vēlos vienīgi strīmot filmas no datora lai varetu vakarā pirms gulētiešanas tās paskatīties uz TV.

Dzīvodams iepriekšējā dzivesvietā viss strādāja, nebija problēmu. Tagad domāju, kas man nav lai viss šancētu.

 

Vecajā dzīvesvietā man bija kabelis no xbox savienots ar brāļa datora rūteri, viss šancēja, uzstadit macēju ar to domāju nebūs problēma šoreiz.

Bet pie manis nestrādā, iespejams, tas dēļ tā, ka man nav rūtera, bet ir svičeris.

 

Zvaniju interneta provaiderim, viņi minēja iespeju, ka man vajadzētu iegādaties otru IP adresi lai pieslegtu otru iekārtu, bet nezinu vai tas attiecas uz xbox360.

 

Tad nu es jums vēlos jautāt kāds varētu būt atrs nesāpīgs risinājums, lai beidzot tas savienojums sancetu un būtu tas filmas iekš tā TV?

 

Paldies, cerams sapratāt.

Link to comment
Share on other sites

Provaiders pareizi saka - iegaadaajies otru IP.

Vai arii liec switcha vietaa ruuteri.

 

Veel viens variants - ielikt kompim otru tiikla karti, un pievienot xboxi kompim caur to. Bet tur drusku jaapachakareejas ar konfigureeshanu.

Link to comment
Share on other sites

ja pareizi sapratu, tad tev interneta provaidera (ISP) kableis spraužas iekš switcha, no kura tālāk iet pa vadam uz pc un uz xbox?

tādā gadījumā tev izskatās, ka PC ir statiskā ISP piešķirtā IP, bet xboxam IP netiek piešķirta, jo tīklā nav DHCP serveris.

 

risinājums:

- iepirkt rūteri, kurš uzņemsies arī DHCP servera funkciju

- vai slēgt xbox pa tiešo pie PC (iepirkt atsevišķu LAN karti un crossover kabeli (neesmu pārliecināts, ka xbox spēj pats tikt galā bez switcha starpniecības)

- mēģināt iebarot xbox manuāloi statisko IP no tā paša segmenta, kas tavam PC (vajadzēs tikai IP un gateway norādīt)

Link to comment
Share on other sites

arcibalds

Provaiders pareizi saka - iegaadaajies otru IP.

Vai arii liec switcha vietaa ruuteri.

 

Veel viens variants - ielikt kompim otru tiikla karti, un pievienot xboxi kompim caur to. Bet tur drusku jaapachakareejas ar konfigureeshanu.

 

Datorā man ir 2 tīklenes iekšā. Viena integrētā, kura liakam ir atslēgta un otra kuru es tagad lietoju - aktīvā. Bet ja datorā ir 2 aktīvas tīkla kartes, nevar veidoties kautkāds savstarpējs konflikts?

 

ja pareizi sapratu, tad tev interneta provaidera (ISP) kableis spraužas iekš switcha, no kura tālāk iet pa vadam uz pc un uz xbox?

tādā gadījumā tev izskatās, ka PC ir statiskā ISP piešķirtā IP, bet xboxam IP netiek piešķirta, jo tīklā nav DHCP serveris.

 

risinājums:

- iepirkt rūteri, kurš uzņemsies arī DHCP servera funkciju

- vai slēgt xbox pa tiešo pie PC (iepirkt atsevišķu LAN karti un crossover kabeli (neesmu pārliecināts, ka xbox spēj pats tikt galā bez switcha starpniecības)

- mēģināt iebarot xbox manuāloi statisko IP no tā paša segmenta, kas tavam PC (vajadzēs tikai IP un gateway norādīt)

 

Man ir Switcheris ar 8 portiem, vienā ligzdā ir galvenais interneta vads, kas mani nodrosina ar netu, tad ir vads, kas iet uz manu datoru. Nu un tad viens, kas iet uz portativo un xboxu, no ta switchera, bet tas savukart neko labu nedod :D. Sanak, ka jā - pareizi saprati :)

Pa taisno arī esmu mēginājis pieslēgt un rakstīt manuālo iekš xboxa, viss veltīgi. izskatās, ka bus jāpērk ruteris. Tikai no tiem man vispar nav nekāda sajēga.

Ja pērku rūteri, tad tas ir jasprauz pie jau esošā mana switchera vai tas janem nost un jaliek klāt ruteris? Un kādu labāk pirkt tad kuram būtu tā DHCP funkcija un nebūtu dārgs. man maza istabina, visu varu ar vadiem savilkt, un ir ari wairless stiks portikam, takā domāju, ka neko jaudīgu nevajadzēs. Moš kādi ieteikumi sakarā ar rutera iegādi?

Link to comment
Share on other sites

[..] Bet ja datorā ir 2 aktīvas tīkla kartes, nevar veidoties kautkāds savstarpējs konflikts?[..]

nekas tur nekonfliktēs. pats kādu laiku izlīdzējos tieši ar šo variantu. provaidera vadu pievienoju vienai tīklenei, un no otras tīklenes bija crossover kabelis uz PS3. viss darbojās nevainojami....

Link to comment
Share on other sites

saglaba kompi savu veco ip adresi

 

tad ievadi kaut kadu datora

1.1.1.2

255.255.255.0

1.1.1.1

 

xboxa

1.1.1.3

255.255.255.0

1.1.1.1

 

izrauj pienakoso kabeli no switcha, lai paliek tikai kompis ar xboxu,

 

vai ari liec ruteri vai tikla karti

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...