Jump to content

Par vecaj'am Voodoo PCI videokarteem


ru
 Share

Recommended Posts

Probleema taada - ir veca maates plate kuraa ir iebuuveeta video (Intel 810 chips utt) - ir briivs PCI slots. Salas'ijos ka Voodoo kart'em esot bijusi taada fiicha ka taas ieliekot m/b var savienot aareejo video ar integreeto.

 

Kas taa bija taada par fichu? Mosh veel kaadai citai kartei ar PCI bija kas liidziigs?

Link to comment
Share on other sites

Guest kopeee

man liekas, ka parasto PCI karti nevar savienot

ir taadas speciaalas kartes kuras var savienot, bet varbuut, ka kluudos

Link to comment
Share on other sites

Voodoo1 un 2 bija tikai grafiskais paātrinātājs bez pašas videokartes. Signāls no esošās video caur spec savienotājkabeli izgāja caur Voodoo karti un tad uz monitoru. Tā laika spēles tipa Quake2, TombRaider1, NFS gāja tīri neko, bet mūsdienām tas galīgi garām.

Link to comment
Share on other sites

Aa - skaidrs! Tad tam nav nekaadas jeegas.

A kaa tad sanaak - ja taada karte bija un video nebija iebuuveets - nekas negaaja? Vai tur veel kaut kas bija. Noteikti tas vads arii ir baigais defeciits...

Link to comment
Share on other sites

Nee, nee - nevienu Voodoo fanu negribeeju aizskart - tas jau lielaaks greeks kaa Makintoshnikiem uzbrukt!!

Joks taads - grasos nopaardot savu veco kompi vienam zeenam no Reezeeknes - tad nu jaaiesaka ko veel var uzlabot :_) (esmu loooti savtiigs!)

Link to comment
Share on other sites

Devil_Inside

Fīča saucās pass-through. Parastā videokarte apstrādā 2D grafiku un tad caur kabeli padod tālāk 3D akseleratoram, kuš savukārt apstrādā 3D datus un dod tos tālāk uz monitoru. Bez 2D kartes nekas nestrādā, kaut gan man sensenos laikos izdevās piemānīt Win2K un palaist Voodoo2 kā otro videokarti uz atsevišķa monitora.

Parastie pass-through kabeļi nav nekāds baigais deficīts. Liels retums ir medusa cable, kas tika izmantots Quantum3D Obsidian un AAlchemy sistēmās.

 

VooDoo2 12MB buus kudi aatraaks par tavu 810to

Pat parastais Voodoo 4MB būs labāks, jo i810 visu 3D nogrūž uz proci un pati reāli neko nedara.

 

Ja gribi tam kompim pielikt nedaudz labāku 3D (protams aizmirstot par puslīdz jaunām spēlēm), tad meklē kādu Voodoo2 (vēlams Diamond Monster 3D II ar 12MB).

Link to comment
Share on other sites

vimba_zlobnaja
Diamond Monster 3D II ar 12MB

 

Sweet old dreams :D

Link to comment
Share on other sites

vimba_zlobnaja

Kur tu biji gadus 5 atpakaļ ......

Link to comment
Share on other sites

Devil_Inside
Kur tu biji gadus 5 atpakaļ ......

Kā reizi spēlējos ar to karti + ATi Mach64 uz P 233MMX. Uz to brīdi krutākā karte. Pirku pa kaut kādiem $150.

Link to comment
Share on other sites

vimba_zlobnaja
Kur tu biji gadus 5 atpakaļ ......

Kā reizi spēlējos ar to karti + ATi Mach64 uz P 233MMX. Uz to brīdi krutākā karte. Pirku pa kaut kādiem $150.

 

Cik tev bija mb ATi Mach64? Man 1+1 upgeids ;) Vēlāk gandrīz nopirku 4mb.

Link to comment
Share on other sites

vimba_zlobnaja

ehhhh atceros kaa uzlicis NFS fanoju par mushinjaam kas stiklaa sitaas ...

 

Jā uz parastajām kartēm to nevarēja ieraudzīt ;) Bija gadījumi kad tās mušiņas sasitās nu tieši ceļa redzamības zonā un nefiga tālāk nevar redzēt :!:

Link to comment
Share on other sites

Vo - pass-through tas ari bija tas ko vajdzēja.

Vienkārši man tais laikos bija S3Vigre 4mB un viss.

Link to comment
Share on other sites

man tajos laikos bija Matrox Millenium kau kaada 2mb.. tolaik ar vinju vareeju uzlikt lielaako izshkjirtspeeju savaa rajonaa :D

Link to comment
Share on other sites

man tajos laikos bija Matrox Millenium kau kaada 2mb.. tolaik ar vinju vareeju uzlikt lielaako izshkjirtspeeju savaa rajonaa :D

 

Man gan liidz VooDoo 3 3000 bija S3 Virge DX vai ZX kaut kaaa taa ar to 2MB atminju, ehh kaa saapnoju toreiz pa kaadu VooDoo :cry:

Link to comment
Share on other sites

he izskataas ka ne es viens VooDoo esmu dzenaajis

man savlaik - 166MMX uuberdzelzii staaveeja S3Virge (?) 2Mb + VooDoo1 4Mb - zveers ne mashiina bij - tad leenaam naaca VooDoo2 12Mb (1nu mirkli pat pameeginaaju 2vus SLI modee sazlikt)

 

ehhhh atceros kaa uzlicis NFS fanoju par mushinjaam kas stiklaa sitaas ...

 

njaa bet tad kautkaa vuducis paargaaja uz jau tiiraam videokarteem un tas vairs mani nekeera - biju jau ATI AIW kombainu iegaadaajis

 

Mmmm, arī man savulaik bija VooDoo 2 16Mb AGP... KAS par SKAISTUMU spēlēs bija... bremzēja gan diezgan pamatīgi, kad nomainīju to uz GF2 MX 32Mb - VISS lidoja, bet no skaistuma vairs nebija ne vēsts... :?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...