Jump to content

Vajadzīgs (tvaika) putekļusūcējs (ar ūdens filtru) tepiķim ar garu spalvu.


HeatPipe
 Share

Recommended Posts

Labdien.

 

Nezinu kā paskaidrot, bet ir vajadzīgs tāds kā allround verķis jo vajag tīrīt garās spalvas (1,5cm) tepiķi (ja iespējams bez papildu ķīmijas ar tvaiku) kā arī vienkārši grīdu. Gribētos ar ūdens filtru lai nav tā tracinošā filtru meklēšana/maiņa.

 

Pašam doma ir par Kärcher SV 1902 ar to "turbobirsti".

 

Ir kāds priekšlikums, varbūt kāds jau ir izmēģinājis to SV 1902?

 

Neviens?

Link to comment
Share on other sites

Diemžēl, par Kārčera mīlētāju līmeņa aparātiem man ir žēlojušies nu jau vairāki savstarpēji neatkarīgi cilvēki. Pašam ir mazgātājs, pagaidām vēl darbojas, bet manā vērtējumā "build quality" par to naudu vajadzētu būt par 300% labākam. Nu nebija tas lētākais, savus 200 LVL par viņu savā laikā sableķoju. Draugiem tādi paši tajā pašā laikā pirkti atdusas jau izgāztuvē. Saproti pareizi: ar verķiem, kas ir profesionālajai ikdienas lietošanai parasti ir viss kārtībā, problēma ir ar tiem, kas priekš viņiem skaitās "lētā gala". Visi viņi ir plastmasīgi: turās kopā uz pāris "klikšķiem", caurulēm plastmasas līkumi, dilst un plaisā pievadi, pie tam ne pie tās intensīvākās lietošanas. Domāju, ka jamie konkurences apstākļos kvalitāti ar lētumu sākuši putrot. Es pac esmu nolēmis: vairs kārčeru nepirkšu. Skatīšos uz Makitām, Bošiem u.c.

BTW, vienam labam čomam kārčera putekļu šūcējs (tiesa bez tvaika) nu jau kādas 2X pabijis remontā, bet nopirka viš to pirms ~ 1 gada.

Labots - Yoda
Link to comment
Share on other sites

Par lielu cenu saņem plastmasa gabalu, ir gan 40 ls vērts, gan 170 ls vērts, nekad vairs nepirksu, tika lietota arī turbobirste, jauda par maz, iepirku philips 2200w parasto ar maisiņiem, turbo birste vienkārši lido, precīzi uz mata kā karcerim, tad vēl maisiņi dārgi karcerim, visi tie hepas filtri dārgāki kā citiem.

Pats galvenais, smagums, sievišķis necieš to smagumu.

Link to comment
Share on other sites

+1 par Philips. Nu jau kādus gadus 5 labi darbojas Philips Triathlon. Tiek jāts nežēlīgi. Sākās ar paklājiem un to mazgāšanu (dzīvoklī kur mums bija paklāji), tagad piekalpo kā garāžas putekļu sūcējs: mašīnas, pat grīda un būvgruži. Mans vērtējums: nenokaujams verķis. Mīnusi - sausais un slapjā mazgāšana ir 2 pilnīgi nošķirtas un nesavienojamas konfigurācijas (t.i. jāpārtaisa konfigurācija no vienas uz otru). Pie tam, sausā sūkšana ir ar maisiem.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Pirms gadiem 4 tika iegādāts Electrolux zīdējs ar ciklonisko bezmaisu sistēmu. Zinu, ka tā nav riktīgā cikloniskā sistēma, bet tāpat viss notiek brīnišķīgi! Līdzi bija 3 gab. maināmie filtri, savus 70+ kvadrātmetrus ar vienu filtru var izsūkt kādas 4 reizes, tad gan tas lēnām „aizsitas” un jāliek nākamais. Tos filtrus ik pa laikam ar rokām zem tekoša ūdens izmazgā un atkal lieto. Kaut kad rēķināju, ka man putekļu maisos jau būtu vismaz viens jauns putekļu sūcējs atmaksājies. Nekad vairs netaisos lietot maisu putekļu zīdēju. Ar ūdeni arī ir dažādi ierobežojumi – diezgan lieli izmēri, smagi, cik redzēti, tad pietiekami neparocīgi, ja jātīra vairākstāvu māja/dzīvoklis.

Link to comment
Share on other sites

Hmm interesant.

 

Varbūt ir kāds konkrēts modelis ko varētu ieteikt? Domāju ka bez tvaika tad varbūt var iztikt bet nu kā jau te daži minēja tādu ar ūdens filtru vai to "ciklonu" bet bez maisiņiem.

Ak jā, svarīgi būtu lai var to 1,5 cm spalvu tepiķi tīrīt :)

Link to comment
Share on other sites

Nesen ķemmēju forumus ar līdzīgu sāpi - Mans maisiņu elektrolux izturēja manu pēcremonta tīrīšanu pirmās desmit minūtes , tad paziņoja , a iešot pelnītā atpūtā . Nu lūk , un es nevarēju izšķirties par kercher un dayson . Beigās izšķīros par otro http://www.dyson.com.ru/store/productmodel.asp?model=DC29 , jo kerherim , pēc nostāstiem ar to ūdeni paliels piņķeris - pat ja nedaudz iesūc , ir vēlams to sistēmu tūlīt tīrīt , jo ūdens sastāvas un sasmirž . Da i liels un neparocīgs . Jāsaka ka ar savu izvēli esmu traki apmierināts - sūc visu , ko dod iekšā , jauda konteineram pildoties nesamazinas , un ar klāt piepirkto turbo birsti , ar paklāju ar tiek labi galā . Putekļi pa gaisu neiet ... ā ... un nekādu maisiņu ..

Vienvārdsakot es starā :)

Labots - Peleecis
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Njā... Dyson viens labs draugs kaut kādos vājprāta murgos iegādāja. Diezgan jau nu traka cena tiem izstrādājumiem. Lai gan jāatzīst, ka 1x paprovēju lietošanā un atzinu par ļoti labu esam. Ja var atļauties tos 300+Ls nolocīt, tad ir super!

 

Ar šo ražotāju ir jāpasporto internetā, var sameklēt labas akcijas.

Link to comment
Share on other sites

Nez - tas atkarībā no modeļa laikam . Šim standarta cena , kopā ar lielo turbobirsti bija Ls260 . Tobrīd , kad meklējos , tāds pats modelis ,bet bez birstes maksāja Ls 180 (nu ja - akcija bija caur Neoshop) , un mazo birsti klāt piepirku . Bet patiesībā , lai cik laba tā nebūtu , bez tās sākumā var arī iztikt , jo tāpat putekļulopiņš sūc zvērā . Tā kā sanāca apm +- tāpat kā manis tobrīd aplūkotais kerheris . Bet vispār - iespējams ka ikdienas mājas uzkopei pietiek ar ko stipri pieticīgāku , un ar maisiņiem . Man vienkārši nebija variantu - vajadzēja ko tādu , kas var panest visus tos būvniecības putekļus , un neatmest pekas. Un arī pēc tam ikdienai ir ērts un parocīgs . Kad parēķināju cik naudas aiziet par visiem tiem maisiem un filtriem ... Jā - un šis ir bezmaz vienīgais ražotājs , kas savam izstrādājumam dod piecus gadus garantiju .Plus vēl biju pa Discovery redzējis to filmu , kā sūcēja izgudrotājs ņēmās ar sava lolojuma ieviešanu dzīvē . Cik noprotu , to gatavo bezmaz ģimenes uzņēmumā , un tam nav sakara ar globālajām elektronikas kompānijām . Kaut kā viss kopā novirzīja uz domu par . Un pagaidām esmu apmierināts .

Labots - Peleecis
Link to comment
Share on other sites

Alkoholokausts

Paklājs tik spalvains, jo no metaļōru pačkām taisīts? :crazy_pilot:

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
POISONBOY

offtopic: vai kāds izmanto Zelmer Aquawetl vai Wodnik? Kādas atsauksmes?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...