Jump to content

dators neslēdzas iekšā, a ko darīt?


mxs
 Share

Recommended Posts

Labrīt šajā agrajā rīta stundā, situācija sekojoša, vakar naktī sēdēju pie datora, viss vienkārši fantastiski, strādāja, gāja, aizgāju uz dušu nomazgāties, uznāku augšā un esmu pārsteigts, dators rūc un ekrāns melns (atstāju ieslēgtu un ar atvērtu browseri) mēģinu ar pogu izslēgt, pēc ilgākas turēšanas izslēdzās, nogaidu biš un slēdzu iekšā, tas pats rūc kā negudrs un melns ekrāns. Nu neko, nāca miegs, izrāvu visus vadus un ar cerību ka rīt no rīta ies aizgāju gulēt, tagad pieceļos, saspraužu visus vadus un protams vāks jau vaļā, slēdzu iekšā un atkal tas pats, rūc un melns ekrāns, tad jau ar ausi sadzirdu, kas rūc, tā ir video karte, katru reizi kā slēdzu iekšā viņa ierūcas (ventilātors uz max iegriežas) apmēram sekundi, bet tagad tas turpinās ilgi un tad pēkšņi dators tā kā izslēdzas (apstājas visi ventilātori) un uz reiz atkal sāk rūkt. KAS VARĒTU BŪT PAR ĶIBELI? Video karte ir devusies pie dieviem? Kāpēc tik pēkšņi? Vēl ienāca doma ka kaķis ko sadarījis, tas kamēr es dušojos pa istabu ārdās vienmēr, patīk pa klaviatūru staigāt utml. bet diezvai ko tik jaudīgu šis varētu būt paveicis.

 

win 7

mb: asus P5Q-E

vc: asus radeon EAH4870

ram: 2x2gb ddrII

cpu: intel core quad q9300

baro to visu cheiftec 750w

un sistēmai ir 320gb wd cietnis + 640gb wd backup + 1tb faili (pieļauju šis bija lieki)

Link to comment
Share on other sites

Nekādu pīkstienu nav ? Ja nav - aizdomas, ka mātesplate izbeigusies. Protams, ja pīkstulis vispār pieslēgts.

Link to comment
Share on other sites

pār pīkstuli nezinu, bet pīkstienu nav, visi ventilatori griežas, un sākumā tik ir tā skaņa no CD draiva, kad nolasa disku, vismaz man liekas ka tā ir tā skaņa :D

Link to comment
Share on other sites

Nomaini barošanas bloku. 80% reāla iespēja ka tas pie vainas. Nākošais VGA, beigās MB.

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Kurš man Valmierā varētu notestēt, kas pa problēmu, nav man te mājas citu dzelžu ko ielikt un uz Rīgu to kasti vest negribās! Un kur var nopirkt pāreju, lai es savu sata cieto varu uz macbooka piejūgt, vajag steidzami bildes izdabūt no cietņa!?

Link to comment
Share on other sites

"un sākumā tik ir tā skaņa no CD draiva, kad nolasa disku, vismaz man liekas ka tā ir tā skaņa"

Varbūt kāds disks palicis draivā un kaut ko mēģina iebūtot?

Link to comment
Share on other sites

Paskatījos, tiešām disks iekšā, bet kaut kāds video, un pēc tā izņemšanas nekas nav mainījies, ventilators rūc un neko nerāda uz ekrāna!

Link to comment
Share on other sites

<cheiftec 750w>, ja šitais nobeidzies tad es esmu počtaljons pečkins... Rādās kuuleris tai sūdīgs, korpuss labi ventilējās? ieliec citu videni...

asus eah4870

HDD pāreju uz MACu gan tu Valmierā dabūsi :whistle3:

Link to comment
Share on other sites

nav ne mazākās nojausmas un ne mazākās vēlmes meklēt tava maka speceni un specifiskās grauztā abola "izejas", bet pameklē google un tad salidzini@lv vai labacena utt.. un dur uz optimālāko bodi, :pooh_go:

 

kā arī kādu lētu videni no ss vai šejienes :help:

Link to comment
Share on other sites

asaris555

Man bija līdzīga problēma ar RAM- kūleri griežas, ekrāns mells, pīkstienu nav. Izraujot RAM- pīkst.

Nosolīju jaunu plati- taču nomainot RAM aizgāja. Tagad sēžu ar lieku plati.

Link to comment
Share on other sites

Man bija tāda pati problēma, nobeidzās P5QL-E plate.

Sākumā pamainīju RAM'us vietām, no 1;3 slotiem uz 2;4, it kā viss gāja kādu brīdi līdz atkal tas pats. Mainīju cik gribu nekas negāja.

Bija ko nomainīt citu PSU/GPU/RAM un problēma tā pati. Domāju ka plate vainīga.

 

Aiznesu uz garantiju.

Viņiem viss strādā. Atjauninājuši BIOS'u un viss iet. Piezvanīja man, ka varu braukt pakaļ PC, viss esot gatavs. Aizbraucu, saku lai pieslēdz, gribu redzēt kā rūc. Šie ieslēdz PC un neiet xD, tieši tas pats prikols. Teicu šiem ka plate beigta. Tā nu viņi kko tur padarīja nedēļu un beigās tiku pie jaunas plates.

 

Esmu saskāries ar vēl 2 šādiem gadījumiem (melns ekrāns, ventilatori griežas un nekas nenotiek.).

Nomainīju šiem plates un viss strādā.

 

Tā kā pēc tava stāstītā es teiktu ka plate beigta.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...