Jump to content

Jau atkal vīruss!


Rācenis
 Share

Recommended Posts

Pirms laba laika biju uzcepis topiku par vīrusu kas bija, un man ieteica izmantot Malwarebytes lai iztīrītu, ko beigās arī izdarīju, bet nu liekas tomēr tagad, kad bez panākumiem, jo tikai vienu laiku posmu bija viss ok.

 

 

Atkal kautkāds vīruss iepēries, varbūt vairāki, bet aprakstīšu kas un kā.

 

Sāksim ar to, kad ejot Mozilla man automātiski piedāvā veikt atjauninājumu, bet diemžēl līdz galam instalācija neaiziet un izmet šādu logu:

 

http://www.bildites.lv/images/1otmeqviwwdw6i7qzi2.png

 

Nekādas citas pārlūkprogrammas vai kkas tāds nav atvērts, lai ko tādu rādītu!

 

Nākamais kas ir, ik pēc laika uzmetās mājaslapa, ar šādu linku: http://www.epoclick.com/?ad=1288360089 [īsti nezinu, kas tā tāda ir, tapēc neiesaku vērt vaļā, jo nezinu kas tur pa drazām, jo pašam kad šī parādās, uzreiz spiežu nost]

 

vai arī vienkārši izmetās google, ārzemju lapās yahoo citreiz izmet.

 

Kādu antivīrusu uzlikt, varbūt lai arī padzēstu šādus te ārā arī /protams bezmaksas versiju/ ! Kompi izskanēju ar AVIRA bezmaksas versiju, atrada 5 kkādus vīrusus, viens no tiem atceros TR/Renos.CC un vēl kkādi bija, bet izdzēst laikam nevarēja, jo īsti arī nesapratu kā. Tagad izdzēsu NOD32 2.7 un uzliku pa virsu ESET Smart Security 4, cerībā, kad sanāks ko atrast, bet nu nekā. Tapēc izmisumā rakstu, lai ieteiktu kāds ko darīt, jo pašlaik nav iespēju un variantu pārinstalēt datoru!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ar cureit izskanēja kompi, atradu tik vienu drazu: BackDoor.Tdss.2459 , kuru likvidēju, bet reklāmas turpina lekt tik un tā, varat vēl ko ieteikt darīt lietas labā?

Link to comment
Share on other sites

Varēji to piezīmi par nevēršanu likt pirms linka, man kompis sāka lagot un rīt 100% CPU grabināt disku un nokarināja browseri.

 

Aizvāc to linku. :@ 

Edited by Forumisimus
Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam

Varēji to piezīmi par nevēršanu likt pirms linka, man kompis sāka lagot un rīt 100% CPU grabināt disku un nokarināja browseri.

 

Aizvāc to linku. :@

 

Tāpēc vajag izlasīt vispirms līdz galam, nevis uzreiz klikināt uz katru linku!

Tā arī ir vislielākā kļūda, kuru parastie lietotāji izdara....klikšķinot, kur pagadās, nelasot neko utt. (ne jau tikai šajā gadījumā, bet arī citur internetā)

 

Pats vainīgs!

Edited by weld
Link to comment
Share on other sites

Vai tas tiešām palīdzēs, un pati programma nekādas drazas nesalaidīs vairāk iekšā?

"programmas" nekādas drazas iekšā, visbiežāk, nelaiž. Pārsvarā izmanto lietotāja nelicencētās un bezapdeitu OS caurumus + zagto programmu un spēļu warez saitus, crackus, keygenus, utt.

Kā Tev šķiet, ja oriģināls spēles exe fails ir 5 MB, bet krackots - 25 MB, kas sastāda tos atlikušos 20 MB? :) (šis tikai viens, toties reāls, piemērs...)

Link to comment
Share on other sites

Es mēģinātu ar antivīrusu izskanēt safe modē ( kā jau te minēja ) turpat ar HijackThis patīrīt reģistrus , ja nepieciešams . Tad Spyboot S&D , pret drazām , kas neskaitās vīrusi (un antivīrus līdz ar to neņem ) , bet ir gana nejauki . Un pirms ieiešanas safe mode , es atslēgtu system restore

( pēc pāris pārstartēšanaām var ieslēgt atpakaļ , ja nu kas ... )

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...