Jump to content

Liidz cik esat overclockojushi 5900XT?


Guest seek
 Share

Recommended Posts

MAN IR CHAINTECH .. CORE CLOCK 520MHZ .. MEMORY 800 MHZ .. VAIRAAK NEVARU .. GLJUKI SAAK PARAADIITIES .TAS VISS PIE STANDARTA DZESES

Link to comment
Share on other sites

MAN IR CHAINTECH .. CORE CLOCK 520MHZ .. MEMORY 800 MHZ .. VAIRAAK NEVARU .. GLJUKI SAAK PARAADIITIES .TAS VISS PIE STANDARTA DZESES

 

Varbuut var iztikt bez "blaushanas" un Caps lock atsleegt???

Link to comment
Share on other sites

MAN IR CHAINTECH .. CORE CLOCK 520MHZ .. MEMORY 800 MHZ .. VAIRAAK NEVARU .. GLJUKI SAAK PARAADIITIES .TAS VISS PIE STANDARTA DZESES

 

Varbuut var iztikt bez "blaushanas" un Caps lock atsleegt???

 

Sifozais palaid maasu pie stuures :p

Nu labi iedod vismaz shamai buchu no manis :D

Link to comment
Share on other sites

MAN IR CHAINTECH .. CORE CLOCK 520MHZ .. MEMORY 800 MHZ .. VAIRAAK NEVARU .. GLJUKI SAAK PARAADIITIES .TAS VISS PIE STANDARTA DZESES

 

Varbuut var iztikt bez "blaushanas" un Caps lock atsleegt???

 

Sifozais palaid maasu pie stuures :p

Nu labi iedod vismaz shamai buchu no manis :D

 

Maasas buchaat man ne iipashi :D

Pie stuures palaidu, tikai nezinu kur vinja ir :roll:

Link to comment
Share on other sites

tas bija domaats - palaid pie neta  :lol:

 

Ap devinjiem vinja buus pie neta.

Tagad vinja nav maajaas, aizbruaca sauloties (solaarijaa), atbrauks veel kaa neegeris maajaas :D

Link to comment
Share on other sites

Guest someonesick

nju djeki juus gan laizat... te viens jautaa cik augstu tur 5900 videne, bet juus te pa maasaam... negribu kasīties, bet pashi tak lamaajaties par spamoshanu un offtopikiem!

Link to comment
Share on other sites

Guest seek
MAN IR CHAINTECH .. CORE CLOCK 520MHZ .. MEMORY 800 MHZ .. VAIRAAK NEVARU .. GLJUKI SAAK PARAADIITIES .TAS VISS PIE STANDARTA DZESES

Kruta. Un cik tev temperatūra? Es ar domāju overclockot, bet rewiev(par karti) lasiiju, kad bez jauna coolera diez ko tālu netiks.

Link to comment
Share on other sites

Guest someonesick
MAN IR CHAINTECH .. CORE CLOCK 520MHZ .. MEMORY 800 MHZ .. VAIRAAK NEVARU .. GLJUKI SAAK PARAADIITIES .TAS VISS PIE STANDARTA DZESES

Kruta. Un cik tev temperatūra? Es ar domāju overclockot, bet rewiev(par karti) lasiiju, kad bez jauna coolera diez ko tālu netiks.

domaaju no saakuma pameegini vai labi dzenaas... un tad tik domaa par dzeseetaaju... a to sanaks taa ka nopirksi Zalaman Buterbrod cooleri pa kaadiem 28Ls un sapratiisi ka nebija jeegas... panjem kaadu 8cm ventilaatoru lai puush virsuu un dzen, uz laiku pietiks...

Link to comment
Share on other sites

Gribētu zināt cik esat izspieduši no geforce 5900xt?

550/950MHz, tas gan bija ar Vgpu modu un ūdens dzesēšanu.

Link to comment
Share on other sites

Guest someonesick
Gribētu zināt cik esat izspieduši no geforce 5900xt?

550/950MHz, tas gan bija ar Vgpu modu un ūdens dzesēšanu.

kaads iisti mods??? ko tas sevii iekljaava...?

Edited: artifakti neuzraadijaas???

Link to comment
Share on other sites

Guest seek

Es domāju nopirkt no m79 ventilatoru "titan vga chipset cooler cu led modding" - 7 ls taads buus normaals?

Link to comment
Share on other sites

Guest someonesick
Es domāju nopirkt no m79 ventilatoru "titan vga chipset cooler cu led modding" - 7 ls taads buus normaals?

a vaitad 5900xt nava jau savs ventilaatoors???

domaaju ka titaan sucks...

es pa 4,5Ls nopirku shitaadu!

Link to comment
Share on other sites

Guest seek

Ir jau, bet standarta ventilators 5900xt nav pārāk labs, man jau vairākas reizes sāka rūkt, bet ļāvu , lai parūc un pārstāja. Standarta ventilators ir arī skaļš.

Link to comment
Share on other sites

kaads iisti mods??? ko tas sevii iekljaava...?

Edited: artifakti neuzraadijaas???

Tas ietvēra citu BIOS (no Sparkle kartes) un Vgpu pacelšanu no standarta 1.4V uz 1.7V ar vienas pretestības palīdzību. Stabili artifakti sāka parādīties pie ~560MHz.

Link to comment
Share on other sites

Guest seek

Ā....Gribēju vēl pajautāt, ar kādu programmu vēl var pacelt kartei mhz, man ir "coolbits" diezgan sakarīga, un cik vaig pacelt voltāžu?

Link to comment
Share on other sites

es arii nopirku savai Ti4200 titaanu par 8 Ls ar zilo diodi :)

bljin visu riigu izbraukaaju kameer dabuuju no dakko3 taadu, kas der :/

Link to comment
Share on other sites

Guest someonesick
kaads iisti mods??? ko tas sevii iekljaava...?

Edited: artifakti neuzraadijaas???

Tas ietvēra citu BIOS (no Sparkle kartes) un Vgpu pacelšanu no standarta 1.4V uz 1.7V ar vienas pretestības palīdzību. Stabili artifakti sāka parādīties pie ~560MHz.

vaitad ar kartes voltaazu kopumaa nepietiek???... par manu karti nekas taads nava dzirdeets?? nezini? mosh es ar vareetu liidz 500MHZ izsspiest??? biju daziem arii taadu briinumu redzeejis 100% OC, man TIK 88%
Link to comment
Share on other sites

Ar savu FX5900XT biju izspiedis 520/910 (Sparkles BIOS) ar homemade gaisa dzesi. Viss bija kaartiibaa liidz vienu briidi man izraavaas coolera vadinsh un karte straadaaja bez dzeseeshanas liidz uzcepaas.

Link to comment
Share on other sites

Guest swk

<offtopic>KNOPPiX - ko noziimee "next weak" parakstos? tipa naakamais vaajais posms? :) nee, nu mozh taisniiba ar ir :)</offtopic>

Link to comment
Share on other sites

Ar savu FX5900XT biju izspiedis 520/910 (Sparkles BIOS) ar homemade gaisa dzesi. Viss bija kaartiibaa liidz vienu briidi man izraavaas coolera vadinsh un karte straadaaja bez dzeseeshanas liidz uzcepaas.

 

Man vakar arii labais gluks ar Speed fan sanaaca, luureeju temperatuuras utt, sleedzu aaraa, un volaa video cooleris pilniibaa apstaajas, skrienu iekshaa v tuner 2 un skatos jaa 0 rpm, temp 79C taa nomiizu uzreiz uz turbo un video testus palaidu :roll:

Varbuut kaads zin kaapeec taads sviests vareeja sanaakt?

 

Tomeer runaajot par savu 6800GT Gigabyte ar heatpipe un cooleri, tomeer buushu nepatiesi kritizeejis savu karti. Draivera gluks bija vainiigs.

Intereses peec uzklokoju 370/1050 Mhz un uzreiz 10500 3Dmark03 un 4850 3Dmark05 8) Izdomaaju OC neatstaat liidz kompja uzlaboshanai, kad buus kaartiigs CPU tad arii spiediishu kaa naakas. Krievu saitaa bija rakstiits ka vinji dabuuja 405/1100, bet par citiem teica ka ir bijis arii labaaki raadiitaaji.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...