Jump to content

Parrinastaleju bet...


Krishjanis6
 Share

Recommended Posts

Stasts sekojošs, parinstalēju windows pilnībā, bet tgd man nets neiet, un nemaku vinju uzzinastalet :(

Man viss iet caur routeri vel nu tātad pamatskolā nemācījos gramatiku un tāpēc šādi ķēmojos modems un routeris. Kads var palidzet atgut internetu?

Link to comment
Share on other sites

Njā :crazy_pilot: Vienīgais ko tev derētu atgūt ir saprāta atlikušās paliekas un pie datora instalēšanas neķerties :pooh_door: Labāk aiznes uz servisu vai sarunā kādu kas to zolīdi visu saliks kā vajag, jo izskatās, ka pats tu to nespēsi.

 

P.S. Kā arī varens motors, sataisiet takš vienreiz foruma dzinēju, a to ZB jau tie taimouti, izskatās, ka forumam lēnām mokoša nāve tūvojās...

Link to comment
Share on other sites

Krishjanis6

Njā :crazy_pilot: Vienīgais ko tev derētu atgūt ir saprāta atlikušās paliekas un pie datora instalēšanas neķerties :pooh_door: Labāk aiznes uz servisu vai sarunā kādu kas to zolīdi visu saliks kā vajag, jo izskatās, ka pats tu to nespēsi.

 

P.S. Kā arī varens motors, sataisiet takš vienreiz foruma dzinēju, a to ZB jau tie taimouti, izskatās, ka forumam lēnām mokoša nāve tūvojās...

 

Ne pirmo reizi to daru, es nezinu kapēc tgd nav neta, citas reizes jau kad parrinstale pats paradas.. šoreiz vienkārši citādāk

Link to comment
Share on other sites

...bet tgd man nets neiet, un nemaku vinju uzzinastalet :(...

 

draiverus sainstalēji? ja tīkla karte iebūvēta, tad sameklē mātes plates CD, kas naca līdzi datoram un uzinstalē visus draiverus ko piedāvā!

 

P.S. ja nesaprati ko uzrakstiju tad labāk neķeries klāt un palūdz kādam kas saprot! ;)

Link to comment
Share on other sites

Krishjanis6

draiverus sainstalēji? ja tīkla karte iebūvēta, tad sameklē mātes plates CD, kas naca līdzi datoram un uzinstalē visus draiverus ko piedāvā!

 

P.S. ja nesaprati ko uzrakstiju tad labāk neķeries klāt un palūdz kādam kas saprot! ;)

 

Ko man darit, ja man nav tas draiveru disks?

Link to comment
Share on other sites

... ja man nav tas draiveru disks...

 

 

1. par to vajadzēja domāt pirms pārinstalēji PC!

2. apskati matesplates modeli un no razotāja saita novelc vajadzīgos draiverus ( ;) cik noprotu tad pieeja pie interneta ir no citurienes )

 

P,S. tas gadījuma, ja ir iebūvēta tikla karte, ja karte ir atseviski tad apskati tās modeli vai čipsetu!

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...