Jump to content

Kaspersky, Skype nevar piekļūt i-netam


Cilveeks
 Share

Recommended Posts

Vaidzētu jūsu padomu.Patīriju te vienu kompi ar Ad-Aware,izmetu ap 1500 kak...,uzmetu kasperski un viņš nevar piekonektēties serverim,apskatījos ugunsmūri,tas atļauj,kas pa vainu,nevaru iedomāties,tāds brīnums man pirmo reizi!Stāvēja Skype-pēc skanēšanas arī nevar piekonektēties,pārliku,tas pats!

Beigās paņēmu atjaunoju visu no karantīnas,nekādu izmaiņu-kaut kāds murgs.

Laikam vieglāk bija visu formatēt,bet negribas.

Link to comment
Share on other sites

Guest artis`

buus vien jadara tas, ko negribas. un pectam visu seciigi: SP2, FW, Antiwirus un tikai tad pie tiikla.

Link to comment
Share on other sites

man ar ar adaware bij tas pats negaja nets pec tam bet es visu atliku atpakal un aizgaja beigas!

Link to comment
Share on other sites

Iespējams,ka darvas karoti tam visam vel pielika Nortons,kuru nonesu,jo licenze bija beigusies 2002 g.

Vispār pirmo reizi redzēju tik pied.... kompi,kuram pietam no 160 gigām uz cietā bija brīvas tikai vairs 3 gigas.

Link to comment
Share on other sites

Guest F.T.W.

taa nu buus bijis, ka spyware kaada uzlikaas :) nepatiik shamaam, ka tiira, man draugam braaliic tik taa vien visaadus kazino dranjkjus etc savelk un chau. vieglaakais- format, sarezhgjiitaak mekleet, kas vainiigs (apsties, kas sainstaleets, nu taads nesaprotams un liec pa jaunu vai kaa). p.s. spybot un adaware arii laikam ir opcija, ka shie seezh atminjaa un kjer dranjkjus (rezidee tb)

Link to comment
Share on other sites

apsties, kas sainstaleets, nu taads nesaprotams un liec pa jaunu vai kaa

Tur jau man raibs gar acīm metās!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...