Jump to content

Apple iphone 3g zonas problēma.


blackbird
 Share

Recommended Posts

Tātad iegādājos ebay iphone 3g un saskāros ar problēmu, ka viņam ļoti, ļoti vāji uztver zonu. LMT karte Rīgas centrā parāda vienu zonas kubicīņu. Iegādājos joka pēc arī ZZ karti, tai vispār zonu nekur neķer. Kāda varētu būt problēma un risinājumi šajā sakarā? Kas būtu jāmaina un cik tas varētu izmaksāt?

Link to comment
Share on other sites

Imbaworld

Lieta tāda, ka zona Iphone vispār nav tā pati labākā! Man arī ir 3g modelītis, laukos rāda pilnu, bet kad vēlies pazvanīt - nokrītās uz vienu (zelta-zivtiņa). Teorētiski varētu būt problēma dzelžos, bet prakstiski neesmu pārliecināts. Lieta tāda, ka arī man nesen bija tāda problēma, pēc džeilbreika viss ir skaisti, neesmu redzējis nevienu bagu vai kko tamlīdzīgu!

Dzirdēts ir, ka arī unloks palīdzot, bet iOS 4.1 neunlokojās, cik zinu.

Paskaties, vai tev nav ieslēgs 3g? Vai kas tamlīdzīgs.

 

Pirki jaunu?

Link to comment
Share on other sites

blackbird

Esmu izmeiģinājis visvisādas taktikas, džeilbreikoju, 3g arī esmu slēgājis iekšā un ārām bet rezultāts viens un tas pats...LMT retu reizi uzķer zonu, jāskatās varbūt antena pussačakarēta ir...nekas cits laikam neatliks kā nest pie meistara. Jaunu diemžēl gan es viņu nepirku. Gribētu zināt cik apmēram maksātu problēmas risinājums, ja tas ir saistīts ar dzelžiem.

Labots - blackbird
Link to comment
Share on other sites

Iespējams aparāts ir sists. Problēmas varētu būt ar antenas kontaktiem, ar kādu elementu antenas ķēdē.. sākumā telefonu jāredz..

Link to comment
Share on other sites

Esmu izmeiģinājis visvisādas taktikas, džeilbreikoju, 3g arī esmu slēgājis iekšā un ārām bet rezultāts viens un tas pats...LMT retu reizi uzķer zonu, jāskatās varbūt antena pussačakarēta ir...nekas cits laikam neatliks kā nest pie meistara. Jaunu diemžēl gan es viņu nepirku. Gribētu zināt cik apmēram maksātu problēmas risinājums, ja tas ir saistīts ar dzelžiem.

 

Nes tik pie manis uz Dzirnavu ielu 59/25, tikšu galā. Šādi iphoni ir redzēti, iespējams ka ir tehniski defekti uz plates. 202 66 202

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...