Jump to content

DVI?


Guest someonesick
 Share

Recommended Posts

Guest someonesick

Man mazliet steidzami vajaga infu... kaadam ir pieredze... ja lieto abas videokartes izejas... rezaluucija abaas buus vienaadas?? vienkaarshi man shitai videokartei sekudaarajam monitoram tipa ir tikai 8Bit kraasas 648*480 rezaluucija? taa arii buus es vairaak nevareeshu izsspiest?? kaa tur iisti ir ar to sekundaaro izeju??? ja es tagad dabuuju veel vienu CRT monitoru, es varu vinju piesleegt un lietots divus vielaikus???

 

 

nu es totaali peec laamas izklausoes, bet iemetiet linku luudzu!

 

:oops:

Link to comment
Share on other sites

Guest someonesick

BAAA tieshaam help... luudzu ja es piemeeram HYDRAVISION izmantoju es varu lietot divus CRT monitorus vienlaikus... piesleedzot pie manas kartes?

Link to comment
Share on other sites

rezoluucijas var likt dazhaadas uzliec kaut kaadu pusliidz svaigi Catalyst viens monis pie VGA izejas otrs pie DVI caur paareju, viens kaa primaarais otrs kaa sekundaarais, uztasi expand/extend uz otro/pirmo moni un ir tev kur filmu luureet vai forumu tureet aatveertu kameer otrs monis shancee ikdienas uzdevumus :)

Link to comment
Share on other sites

Guest someonesick
rezoluucijas var likt dazhaadas uzliec kaut kaadu pusliidz svaigi Catalyst viens monis pie VGA izejas otrs pie DVI caur paareju, viens kaa primaarais otrs kaa sekundaarais, uztasi expand/extend uz otro/pirmo moni un ir tev kur filmu luureet vai forumu tureet aatveertu kameer otrs monis shancee ikdienas uzdevumus :)

thanks! bet taada fiicha kaa bilde sadalaas uz ousi starp monitoriem laikam ir nereaala??

Link to comment
Share on other sites

Man parastie nVidia draiveri ļauj likt kādu rez. otrajam monim vajag turpat control panelī.

Link to comment
Share on other sites

rezoluucijas var likt dazhaadas uzliec kaut kaadu pusliidz svaigi Catalyst viens monis pie VGA izejas otrs pie DVI caur paareju, viens kaa primaarais otrs kaa sekundaarais, uztasi expand/extend uz otro/pirmo moni un ir tev kur filmu luureet vai forumu tureet aatveertu kameer otrs monis shancee ikdienas uzdevumus :)

thanks! bet taada fiicha kaa bilde sadalaas uz ousi starp monitoriem laikam ir nereaala??

 

Var arī sadalīt bildi astarp diviem.

Link to comment
Share on other sites

Guest someonesick

Tiko biju aizskreejis nopircis sev no avansa jaunu 19collu monitoru... jaa starp 17 un 19 ir starpiiba... bet bljaaaaviens... sveetdienas vakaraa nekur centraa nevareeju atrast paareju no DVI uz analogo monitoru....! pankuuka.. taaka izmeeginaat shito fiichu tagad bljin nevareeshu... un straadaaju 4 dienas no vietas... pankuuka! neviens negrib nopirkt to paareju vai notirgot savu, ar noteikumu ka aizved vakaraa ap astonjiem vinju uz maajaam pie manis (imanta) vai arii shodien...

Link to comment
Share on other sites

Tiko biju aizskreejis nopircis sev no avansa jaunu 19collu monitoru... jaa starp 17 un 19 ir starpiiba... bet bljaaaaviens... sveetdienas vakaraa nekur centraa nevareeju atrast paareju no DVI uz analogo monitoru....! pankuuka.. taaka izmeeginaat shito fiichu tagad bljin nevareeshu... un straadaaju 4 dienas no vietas... pankuuka! neviens negrib nopirkt to paareju vai notirgot savu, ar noteikumu ka aizved vakaraa ap astonjiem vinju uz maajaam pie manis (imanta) vai arii shodien...

 

Man kaut kur mētājās DVI->VGA pāreja. Par 50Ls ņemsi?

Link to comment
Share on other sites

Guest someonesick
Tiko biju aizskreejis nopircis sev no avansa jaunu 19collu monitoru... jaa starp 17 un 19 ir starpiiba... bet bljaaaaviens... sveetdienas vakaraa nekur centraa nevareeju atrast paareju no DVI uz analogo monitoru....! pankuuka.. taaka izmeeginaat shito fiichu tagad bljin nevareeshu... un straadaaju 4 dienas no vietas... pankuuka! neviens negrib nopirkt to paareju vai notirgot savu, ar noteikumu ka aizved vakaraa ap astonjiem vinju uz maajaam pie manis (imanta) vai arii shodien...

 

Man kaut kur mētājās DVI->VGA pāreja. Par 50Ls ņemsi?

 

zinu ka nejoko, taapec laikam tomeer pa 50Ls nenjemshu, man te viens pa 45Ls piedaavaaja :lol:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...