Jump to content

iphone 4


Artem
 Share

Recommended Posts

Lieta tāda. Nesen atbloķēju un džeilbreikoju savu i4 iOS 4.1. Viss strādā ļoti labi. Tākā šis ir mans pirmais smartfons, man ir maza saprašana kā izmantot to uz visiem 100% :D Zinu ka vajag kačāt progas utt, no cydia, bet nevaru ieburt kuras man vajag un kā tās lietot :D

 

Tātad, kādas jūs ieteiktu kačāt progas? kuras ir labākās, nu protams pa velti :p

un vispār, pamazām rodas šaubas vai man šis i4 vispār ir vajadzīgs un varbūt tas jāpārdod :D

 

Bet varbūt jūs man liksiet pārdomāt, un pārliecināsiet ka šitie aifoni ir afigenskie telefončhiki :D

Labots - Artem
  • Slikti! 4
Link to comment
Share on other sites

Vēl viens krāniņa stiepējs. Ja Tev nevajag aimēslu, tad nafig viņu pirkt? Bļāviens.. kaut kas neticams.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tīri pēc teorija, no tā telefona jēga pavisam maza. Izdevīgāks darījums ir HTC augstā gala telefoni ;] Uz Istone var tik mūziku klausīties, principā. Vismaz pēc redzētā tā izskatās.

Link to comment
Share on other sites

i..tj.. +1 A.D.D. - tas ir kaut kas neticams!

 

Artem es tev ļoti iesaku X-Brain jo tev naudas ir vairāk kā saprāta...

Link to comment
Share on other sites

Vēl viens krāniņa stiepējs. Ja Tev nevajag aimēslu, tad nafig viņu pirkt? Bļāviens.. kaut kas neticams.

 

es viņu nepirku, dabūju pa velti

Link to comment
Share on other sites

nu labi - iebrien iTunes AppStore un paskaties kas tevi interesē.

es piemēram iTelefeonu izmnatoju viskautkam - sākot no attālinātas administrēšanai, mūzikas, video , audiogrāmatas , e-grāmatas, e-pasti, twitter,facebook... whatever. Tur ir tik daudz kā , ka nepazīstot Tevi mēs tik un tā nevaram pateikt kas tieši tev ir vajadzīgs un kas Tevi interesē.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Imbaworld

http://iphonecake.com/appcake/en/ - te var novilkt kādu spēli un utīliju, bet vispirms caur caidiu jāieinstalē appsync.

 

Pēc tā, vari visus šitus likt caur itunes, izņemot tēmas! Tēmas var lādēt caur caidiu, lai aktivizētu viņas, vispirks jāielādē wintersnow.

 

Es īsti nesapratu, kādēļ tu breikoji telefonu? Tu pats nezini, kādu softu tev vajag, ko un kā, kur un kas? wa ta hek?

Labots - vefucis
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...