Jump to content

Iphone 3g problēmas ar zonu!


Imbaworld
 Share

Recommended Posts

Iphone 3g problēmas ar zonu! Lieta tāda, ka te laukos, man tā zona nav diezin ko laba, bet agrākie telefoni cik atceros tīri labi strādāja! Tātad, ir tāda lieta, ka pazūd zona un viss biežāk rāda "no service", tad atkal parādās, vai ieslēdzu Airplane mode, izslēdzu un ir! Ir bijis pāris reižu tā, ka parāda NO SIM, tad izslēdzu, ieslēdzu un atkal aiziet! Kur varētu būt problēma, dzelzī vai varbūt kur citur?

Link to comment
Share on other sites

Man ir līdzīga problēma ar 3GS Rīgā. Liftā pazūd zona un pēc tam dažreiz gadās, ka zona vairs neatgriežas - arī palīdz tikai vai nu restarts vai airplane mode.

 

Cik piefiksēju, tad liekas ka ar iOS 4 viss šis sākās, bet neesmu pētījis sīkāk, jo palielam gadās salīdzinoši reti...

Link to comment
Share on other sites

Imbaworld

Nu man gadās salīdzinoši bieži, gandrīz ik vakaru! Šonakt jau otrā vai trešā reize! Par iOS nezinu, jo laikā, kad telefons bija pie manis (iOS 3...) tad man tā manuprāt negadījās, bet iepriekšējai saimniecīte (draudzenei) arī bija tādas problēmas!

Link to comment
Share on other sites

Jautajums, tev ir unlock taisiits vai jailbreak? Jebkuraa gadiijumaa vairaak vai mazaak telefona darbiibu ietekmee jailbreaks un unlocks.

Link to comment
Share on other sites

Imbaworld

Centies esmu JB, bet nekas nesanāca, uztaisīju restore un gatavs, bet problēmas bij pirms JB meiģinājuma!

 

Aktuāli! Ir vel kas! Kad ieslēdz 3g un internetu, tad zona pēkšņi sarūk līdz viena stabiņam, un svārstās no 1 - pilnai! (okarte)

Labots - vefucis
Link to comment
Share on other sites

loģiski, ka 3g zona vienmēr ir švakāka.

 

Cik esmu jaucis šos mazuļus (daudz), tad varu pateikt, ka reizēm problēma ir sim kartes slota - attiecīgi zūd kontakts ar sim karti, uzbūve tur tāda švaka un var vienkārši izbeigties tas slots, tad jāmaina, maksā ap 16Ls pie manis. Varētu būt ka tur ir viss sāls.

 

Raksti ja nekas nesanāk vai stiep pa garantiju.

Link to comment
Share on other sites

Man bija ar N95 8GB līdzīgi, ka laukos švaka zona. Atslēdzu 3G, lai to nelieto kā tādu un problēma atrisināta. Problēmas būtība tāda, ka telefons bija tendēts labāk lietot vāju 3G zonu nekā blakus esošu GSM. Kad biju tikai GSM zonā, tad problēmu nebija, bet tiklīdz telefons sajuta kaut mazāko 3G smaciņu, tā uzreiz mēģināja pārslēgties uz to un sākās problēmas.

Ar Iphone varbūt tas pats.

Link to comment
Share on other sites

Imbaworld

loģiski, ka 3g zona vienmēr ir švakāka.

 

Cik esmu jaucis šos mazuļus (daudz), tad varu pateikt, ka reizēm problēma ir sim kartes slota - attiecīgi zūd kontakts ar sim karti, uzbūve tur tāda švaka un var vienkārši izbeigties tas slots, tad jāmaina, maksā ap 16Ls pie manis. Varētu būt ka tur ir viss sāls.

 

Raksti ja nekas nesanāk vai stiep pa garantiju.

 

 

Raksīšu, ja nekas nemainīsies :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...