Jump to content

vecs AMD athons + DVDripi


Irtads
 Share

Recommended Posts

Paņēmu mājās vecu kompi AMD athlonu 1,6Ghz, RAM 512MB video karte nvidia FX5200 128MB , kurš stāvēja novārtā izdomāju ka varētu spēlēt uz viņa filmas līdz 7Gb. Pagaidām varu pieciest filmas kurām bit rate nav liekāks par 10 Mbps. Ir problēma filmas atskaņo, bet uz īsi brīdi apmēram 20min var paskatities, jo procesors strādā ar 95-100% noslodzi un nobrūk kāds no kodekiem parādās šāds te erors.clipboard01lw.th.jpg

 

uzlikta ir K-lite kodeku paka. VLC spēlē ilgāk, bet neparādot eroru izslēdzas un tad kad palaiz VLC no jauna tad vins parada ka ir cietis crash.

Cik jaudigu vajag procesoru, lai normali varetu atskanot ari lielākas filmas.

Link to comment
Share on other sites

jā DVD rips uz 7 gigi :on_the_quiet2: velc vien mīkstos 700megus vai 1,3 gigus...uz tāda dohļaka par 4 un 7 gigi i nesapņo.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nav jau svarīgi cik liels tas fails svarīgi kā nokodēts....

 

Bet reāli tev kompis pavāju vai precīzāk procis tev vajag vismaz 2.6 Ghz cpu lai varētu visas filmas skatīties.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Hai!

pēc tā tava skrīnšota spriežot un papētot ikoniņas, izskatās ka tev tur kautkāds haali media spliters griežas...

ja pareizi atceros, tad kad gribēju uz sava vecā pīšļa viņu darbināt, video baigi vilkās, jo procis nespēja pavilkt... tam spliterim tur esot kkādas baigi krutās fīčas vai velkautkas... precīzi nepateikšu...

bet pleijera setingos to kaut kur var iestāstīt, lai nelieto to...

bet varbūt es kļūdos... :crazy_pilot:

 

un vispār: media player classic, bez visādām megapakām, kas tikai sačakarē mozgas...

Link to comment
Share on other sites

Ieraksti šo http://www.cccp-project.net/download.php?type=cccpi'>http://www.cccp-project.net/download.php?type=cccpi

Izdzēs pašreizējos kodekus.

Ieraksti šo http://www.cccp-project.net/download.php?type=cccp

Spaidi next un skaties, kur ir haali media splitter. Izņem viņam laukā ķeksi. Ieinstalē.

Tālāk CCCP setingos atrodi H.264 un izņem ķeksi. Next next... Ieinstalēji.

Atrodi netā "core avc". Ieraksti. Tagad tev vajadzētu video spēlēt maksimāli labi, ko tavs kompis spēj. Apgalvot, ka neraustīsies nevaru. Skaties video ar media player classic

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu es uzskatu ka vajag 2 GHz + lai kadi tev tur butu kodeki.

P.S. Es runaju par vecajiem prociem.

P.S.S. HD -> 720p vai 1024p

Labots - kazarma
Link to comment
Share on other sites

Pēc Chabas teiktās metodes arī HD video var blenzt uz ne pārāk jaudīga kompja

Nosacīti. Ja videokarte akselerē H.264 tad jā. Bet tāpatās ar tik vāju CPU tur nez kas būs.

Konkrētā GF to nedara. Tam vajag vismaz 8xxx sērijas GF vai 3xxx RADEONu.

 

Bez tam, HD video skatīšanai vajag attiecīgu displeju - ja 720p (1280x720) var puslīdz skatīt uz 1280x1024 monitora, tad no 1080p (1920x1080) jēga ir tikai uz attiecīgas izšķirtspējas displeja.

 

Tikai jaunākā VLC versija prot izmantot GPU akselerāciju, ieteiktais CCCP+CoreAVC ir vislabākais variants veciem datoriem, bet tāpat videokarte tur nepalīdz.

Uz 3GB P4 720p vēl varēja skatīties, bet 1080p ne.

 

P.S. Ņemot vērā ka DVD DL ir 8.5 GB tad 7GB jau ir DVD imidžs

Labots - MārcisB
Link to comment
Share on other sites

tas viss ir labi rāda tagad bez raustīšanās,bet kā ar mkv failiem? tos vairāk viņš man nepazīst.

 

Man ir vēl viena video karte ar DVI izeju, bet tā ri ATI RADEON un 64MB liela, kura ir jaudīgāka? vai visu var mērīt ar MB?

Link to comment
Share on other sites

tas viss ir labi rāda tagad bez raustīšanās,bet kā ar mkv failiem? tos vairāk viņš man nepazīst.

 

Man ir vēl viena video karte ar DVI izeju, bet tā ri ATI RADEON un 64MB liela, kura ir jaudīgāka? vai visu var mērīt ar MB?

64MB un RADEON nav kritērijs.

RADEONiem ir sērijas

pēdējās ir 3000tā, 4000tā un 5000tā.

Nekas zemāks HD akselerēt neprot.

Ko tad uzliki? CCCP kodeku paka saprot MKV...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...