Jump to content

PC -> TV


Liseens
 Share

Recommended Posts

Sveiki. Problēma sekojoša - nekādi nevaru saprast kādu vadu man vaig lai pieslēgtu savu pc pie tv. Lietoju Radeon hd 4850. Tam ir x2 dvi izejas un s-video ar septiņiem piniem. Tv ir visas tās video un audio kur sprauž tā sauktos banānus tad kautkādi 2vi scar + vēl s-video arī, bet ar četriem piniem tikai nevis sešiem kā videokartei. Atradu arī kautkādu pārveidotāju videokartes s-video portam, tas pārveido no s-video uz banānu. Interesē kāds tad man vads jāiegādājās?

Labots - Liseens
Link to comment
Share on other sites

Somebody

Es savu HD 4870 pie 40" LCD TV sleedzu caur HDMI (tiek lietota paareja no DVI uz HDMI): iet gan video, gan skanja.

1080p filmas labi izskataas :)

Labots - Somebody
Link to comment
Share on other sites

VGA Iejas nav. Tas ir widescreen bet ar garo pakaļu. Crt laikam sauc tos tv. Tv šads - 555c128adfda7e164c1f6e6457f73bb5.jpg

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Ja vajag no S-VIDEO uz SCART, kas visticamāk ir šim teļukam, tad vajag šitādu pāreju. Alfā vai jebkur citur pa dažiem latiem var dabūt.

 

c9d9fde38cc21bb35067060a54a6cddc_1279384132.jpg

Link to comment
Share on other sites

Tad ja ies iespraužu to scart verķi tv kāds man vads jāvelk no pc uz to pārveidotāju? Banāns vai kautkāds s-video?

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Jānopērk atbilstoša garuma S-video vads abās pusēs.

Link to comment
Share on other sites

Jaaskataas, kaads paarveidotaajs naaca liidzi pashai VGA.

Ir redzeeti varianti, kad konektors uz VGA ir itkaa S-Video, bet caur origjinaalo paarveidotaaju ieguust komponento YPbPr izeju (t.i. 3 banaanus), kas nav savietojami ar S-Video.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Nu VGA ir 2vi pārveidotāji. Viens ir no DVI uz HDMI, bet to pie mana tv laikam pieslēgt nevar. Un otrs ir no S-video uz banānu. Reku attēls 7_Pin_S_Video_to_RCA_AC_Cable_Adapt.jpg

Gribu zināt kādu vadu pirkt no šī banāna? SCAR, S-Video vai parastu banānu un vienkārši spraust TV video iejā?

Labots - Liseens
Link to comment
Share on other sites

Straadaas, ja caur paarveidotaaju bildee + parasto RCA (banaanu) vadu savienosi ar TV.

 

Vajadzeetu straadaat arii caur S-Video vadu un atteels buus labaaks nekaa pirmajaa variantaa.

 

Plus veel vajag atsevishku vadu prieksh audio.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Straadaas, ja caur paarveidotaaju bildee + parasto RCA (banaanu) vadu savienosi ar TV.

Šitas variants nez kapēc nestrādā :(

Link to comment
Share on other sites

Jap. Itkā parādijās, ka TV detected, bet efekta nekāda uzliekot lai dublē to pašu bildi kas uz pc.

Link to comment
Share on other sites

Stepselis

Jāmaina izšķirtspēja. TV nespēj attēlot to ko monitors.

Neliec dublēšanas režīmu, tad varēs katram ekrānam uzlikt savu izšķirtspēju.

Labots - Stepselis
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...