Jump to content

M2TS uz Windows Media Center


IVARS
 Share

Recommended Posts

Tad atkal ir vajadzīgs daudz laika, lai pārkonvertētu savu filmu kolekciju

gribējas visu skatīties uz Windows Media Centre, lai varētu sēdēt dīvanā un ar pulti spaidīt :on_the_quiet2:

Kā varētu vēl sakārtot dziesmu,filmu,bilžu kolekciju,lai būtu ērti uz televizora uzslēgt un skatīties?

cik atceros šeit biedram osscar bija HTPC projekts

Link to comment
Share on other sites

jarajara

nu ja jau visu , ko esi mēģinajis, tad neko. bet kāpēc tieši media center? ir tač citas iespējas. Boxee, piemēram. lieto pulti vesels.

kas tur ko kārtot? ja skaties , par piemēru ar to pašu boxee, atķeksē, kurus diskus , folderus, utt vajag , noskanē un skaties. foto būs pie foto, video pie video muzika pie muzikas, kopā jau nesajauks.

gribēju ieteikt, ja gribas media centru, nopērc xbox un ar tversity , skaties, ko vēlies. ilīdu tversity lapā, skatos tur arī media centram. nu paskaties . bet nu ar xboxu tversity lieliski griežas.

Link to comment
Share on other sites

man šķiet mazāk būtu problēmu ar pults taustiņiem, ja lietotu Windows Media Center.

būs jāpaskatās, kas tas par Boxee :)

Link to comment
Share on other sites

jarajara

tversity ar vari mēģināt. tas tik tāds virtuālais media serveris. interesanti, kāds tev tv? parakajies pa viņu forumu, kas zin , varbūt kas derīgs http://forums.tversity.com/

bet boxee man patikā kā attēlo fotofrafijas. subjēktīvi, bet likās labākas krāsas.

Link to comment
Share on other sites

Tversity es agrāk biju uzlicis, kad caur DNLA mēģināju skatīties uz TV, bet kaut kas tur man nesanāca, šķiet nevilka HD filmas

bet par Boxee paldies, ka ieteici :yahoo:

iepatikās, iet visi video un filmām vēl var atrast aprakstu utt.

un ar pulti ērti darboties, tikai žēl, ka ar pulti nevar palaist to programmu, tā kā Media Center

Link to comment
Share on other sites

jarajara

nupat pamēģināju media centru ar tversity uz sava laptopa. neko . it kā smuki iet. nav gan pa rokai nevins m2ts . sīkais gan teica , ka dienās esot skatījies. nesūdzējās. viņš gan caur xboxsu dzina uz tv.

bet boxee ar ir ok. man patika.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...