Jump to content

nevaru uzinstelet xp


leytis
 Share

Recommended Posts

sveiki,

ieliekot disku Windows XP neizdodas viņu pat iedarbināt, esmu pat līdis boot, ka pirmo uzliku optical disk drivu, bet cd man pat nereage, varbut jums ir kadi padomu. vispar neko nevru izdarit.

kompis man ir laptops HP ProBook un virsu windows 7

ceru ka palidzesit!

Link to comment
Share on other sites

1. Kāds ir loģisks pamatojums mainīt legālu sistēmu ar aizvēsturisku, pie tam nelegālu?

2. Ja BIOSā tiešām esi uzlicis CD-ROM kā pirmo bootablo, bet pat nemēģina lasīt - bojāts CD-ROM, vai matrica.

Kāds cits Live CD bootojas ?

3. Cerams, pilnīgi visi vajadzīgie draiveri konkrētajam laptopam un XP domāti tev ir. Arī SATA draiveris jau integrēts XP instalācijas CD ? Ja nē - nedari muļķības, paliec pie W7.

Labots - raiviic
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

1. Kāds ir loģisks pamatojums mainīt legālu sistēmu ar aizvēsturisku, pie tam nelegālu?

2. Ja BIOSā tiešām esi uzlicis CD-ROM kā pirmo bootablo, bet pat nemēģina lasīt - bojāts CD-ROM, vai matrica.

Kāds cits Live CD bootojas ?

3. Cerams, pilnīgi visi vajadzīgie draiveri konkrētajam laptopam un XP domāti tev ir. Arī SATA draiveris jau integrēts XP instalācijas CD ? Ja nē - nedari muļķības, paliec pie W7.

 

man vienkārši nav pieejams w7, ta kad sistemu ruka, vins man atver xp, bet neinstelejas, draiveri majaslapa ir pieejami ta taka nebutu problema, pec jusu domam, kas butu labakais ko darit

kad spiezu f9 man vins liek izveleties ka startet, cd, disks, usb, es spiezu cd, bet nefiga. vins padoma un automatiski momentali starte windows

 

varetu but ka es meginu instelet vecaku versiju( bet tas butu sulbi, jo pec butibas dzelziem ir jabut pofig, ko tur es daru).

Link to comment
Share on other sites

1.

man ir laptops HP ProBook un virsu windows 7
un
man vienkārši nav pieejams w7
Kā to saprast ???

2.

kad spiezu f9 man vins liek izveleties ka startet, es spiezu cd, vins padoma un automatiski momentali starte windows

100% ka CD nav bootabls. Bet tas jau nav viss - ja tev SATA HDD - saņemsi paziņojumu, ka sistēmā nav HDD :sarkasms: Pirms ko dari sagatavo atbilstošu CD .

Labots - raiviic
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

1. un Kā to saprast ???

2.

100% ka CD nav bootabls. Bet tas jau nav viss - ja tev SATA HDD - saņemsi paziņojumu, ka sistēmā nav HDD :sarkasms: Pirms ko dari sagatavo atbilstošu CD .

 

nu ka laikam, nepareizi izteicos

man uz kompi bija jau uzinstelets w7, disks lidzi nenaca

nu ka parasti kad insteleju sistemu, tad vins uz melna ekrana parada ka booto no cd, bet sija gadijuma vins tikai padoma un momentali starte vecais windows un viss

Link to comment
Share on other sites

Nu tātad nelasa CD - cik reizes jāskaidro. Vai nu CD nav bootabls, vai matrica sačakarēta, vai CD-ROM negrib lasīt konkrētu matricu. Kurš no variantiem - būs tev pašam jāatrod.

P.S.

Recovery partīcija tam laptopam gadījumā nav, ja reiz nekas līdzi nenāca?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...