Jump to content

LED TV par pieejamām cenām?


MaurI
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Tēma nomalta no vienas vietas, bet zinot, ka šeit apgrozās cilvēki no palšām aprindām, pajautāšu. Ir vajadzība pēc LCD teļļuka (plazma neinteresē). Ir izkristalizējies, ka nepieciešams LED aizmugurapgaismojums (neiespringstot uz EDGE vai Direct). Izmērs ne mazāks kā 40". Fizikālajiem izmēriem ar neesot būtiska loma (biezums, kas saistās ar Direct apgaismojumu). Ko jūs iesakat? Kas šogad ir tāds labs dabonāms - tāds, kas ir uz vietas i-net veikalos pasūtāms, nevis pagājušā gada modeļi, no kuriem tikai bildes saglabājušās piedāvājumā? Cena pēc iespējas mazāka (~500Ls būtu target price +/- līdz kādiem 600 par kaut ko ah un vai varētu atstāt). Vēl viens knifs ir (teļļuks nav vajadzīgs man), subjekts ir izvirzījis ļoti specifisku prasību - negribot philips (bieži lūstot un atstājot neuzticamības sajūtu). Līdz ar to 40pfl5605 automātiski atkrīt.

 

Ko es pats esmu uzurķējis - Nu faktiski ir 2 varianti, kas man šķiet pievilcīgi Sony KDL-40EX600 un Sharp LC40LE705. Zinu, ka turpat grozās arī šādi tādi LG modeļi (LE5300/5500). Ja ir kādi komentāri, pieredze, ieteikumi, verbālie plūdi - lūdzu neturiet pie sevis. Man šai epopejai gribās pielikt punktu un nomierināties.

 

Ak jā - TV galvenokārt vajadzīgs virszemes digiTV uztveršanai.

 

Paldies!

 

K - pofig - dzēšam. Izšķīrāmies par labu Sharp UV2 matricai un direct LED. Sony tāpat izmanato SHARP matricas.

Labots - MaurI
Link to comment
Share on other sites

Un kas subjektam iebilstams pret plazmu? To virszemes mēsla bildi plazma viennozīmīgi rādīs labāk, protams, ja salīdzina līdzvērtīgas cenu kategorijas modeļus.

Link to comment
Share on other sites

Plazma "skaitoties" novecojusi tehnoloģija :p.

Da labi - ko nu vairs - viss jau ir nodarīts. BTW tas SHARP rāda ļoti labi - viennozīmīgi labāka bilde kā uz CRT.

Link to comment
Share on other sites

Mongoose

Plazma "skaitoties" novecojusi tehnoloģija :p.

 

 

Tehnaloģija noveco tikai tad kad nāk vietā jauna kura var pilnvērtīgi aizstāt veco visos punktos. Diemžēl tas vēl nenotiek attiecībā uz plazmu.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...