Jump to content

Pazudis ir TV6 LATVIA


tasaiv
 Share

Recommended Posts

Žaks Noriss

Sputņiks kaputt?

Link to comment
Share on other sites

tv6 paarmetushi uz 11.958H kur dziivo LTV1;Tv3;..

ne par velti pirms neilga briizha samazinaaja visiem LV kanaaliem izshchirtspeeju no 720x576 uz 544x576

Link to comment
Share on other sites

TV6 īsi pirms pārmaiņas uz 544 x 576 bija palielināts bitreits līdz 4 Mbps, taču uzreiz sekoja 544 x 576. Grūti izprast viņu to politiku.

TV6 EE arī mainījis frekvenci.

 

Un man prieks par kabeļtelevīzijām, kurām šobrīd un noteikti šovakar TV6 nerādīs. Lai gan, iespējams tika paziņots.

 

Hmm, it kā pārskanēju, it kā atrod, bet lielajā kanālu listē un uz LTV1 transpondera neredzu.

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

Kabeļtelevīzijām ar Viasatu līgumi noslēgti, TV6 tak maksas kanāls, gan jau brīdina par gaidāmām izmaiņām, vismaz Baltkomā visu dienu TV6 bija pieejams.

Link to comment
Share on other sites

Kanālu atradu, bet tur rāda melnu bildi, negrib kodēties vajā. Kārtējā viasat hunna :(

Link to comment
Share on other sites

Uz kādas frekvences? Tak rekur MartiniB rakstīja - tv6 paarmetushi uz 11.958H . Tur arī ir un rāda.

Link to comment
Share on other sites

Ieslēdzu LTV1,iegāju manuālā meklēšana,noskenēju frekvenci.Skatos lielajā saraksta tv6 latvija nav,restartēju sat no elektrības,tv6 latvija parādījās.

Labots - tasaiv
Link to comment
Share on other sites

Man gan nav. NE automaatiski ne manuaali neko neatrod. Kaads signaala liimenis juusu pusee? Stipraaks, vaajaaks?

 

openbox f-500

Labots - Grisha
Link to comment
Share on other sites

Ieslēdzu LTV7,iegāju manuālā meklēšana,noskenēju frekvenci.Skatos lielajā saraksta tv6 latvija nav,restartēju sat no elektrības,tv6 latvija parādījās.

Jup, parādījās arī man!
Link to comment
Share on other sites

Kabeļtelevīzijām ar Viasatu līgumi noslēgti, TV6 tak maksas kanāls, gan jau brīdina par gaidāmām izmaiņām, vismaz Baltkomā visu dienu TV6 bija pieejams.

 

Kabeļtelevīzijā šodien nav TV6, pazudis. Melna bilde

Link to comment
Share on other sites

Vēlviens variants.Uzslēdz LTV1,ar pulti uztaisa lielo restartu (reboot).Pēc reboot tv6 latvija būs lielājā sarakstā.

Labots - tasaiv
Link to comment
Share on other sites

Nezinu, cik tas saistīts ar kanāla pazušanu, bet tikko dzirdēju reklāmu (pa to pašu TV6), ka no pietdienas viņiem būs jauns dizains. Varbūt kanāla pazušana kaut kādā veidā saistīta ar gaidāmo kanāla formāta maiņu.

Link to comment
Share on other sites

man jau to TV6 vispaar openbox neatrod ne uz mineetaas frekvences ne arii automaatiski mekleejot.

 

Tomeer gribeetos dzirdeet par signaala stiprumu ko. IR uz augshu vai uz leju? Agraak man bija sameeraa pashvaks, lietus laikaa naacaas aizmirst par tv6 manaa pusee.

Link to comment
Share on other sites

Ja tev labi rādīja tv3 ltv1 lnt,tad arī tv6 latvija labi tagat rādīs.

Labots - tasaiv
Link to comment
Share on other sites

jaa, tv6 bija viens no vaajaakajiem. tv3 , ltv raada labi, nu cik nu var buut. apmeeram 50% kvalitaate. Stiprs lietus vajadziigs, lai izbeigtos. PIetiek man ar 90 cm. skjiivi.

Link to comment
Share on other sites

Nezinu, cik tas saistīts ar kanāla pazušanu, bet tikko dzirdēju reklāmu (pa to pašu TV6), ka no pietdienas viņiem būs jauns dizains. Varbūt kanāla pazušana kaut kādā veidā saistīta ar gaidāmo kanāla formāta maiņu.

Nedomāju gan. A dizains gan jau (identi, reklāmas identi) noteikti turpmāk būs by default 16:9, identi no zviedru TV6. Logo iespējams arī būs caurspīdīgi pelēki balts kā zviedriem, nevis tāds krāsains.

Bet transponderi nomainīja, lai Viasatam būtu vieta kur ielikt kādu kanālu, vai arī zviedri meklē vietu priekš SVT2 HD, kurš tiks palaists drīzumā. Kapacitātes uz 4.Siriusa/Astras maz.

Link to comment
Share on other sites

Mjaa, naacaas man izdzeest visus kanaalus un skaneet pa jaunu. TAgad rushinaas.

 

P.S. Nu jaa, sanaaca man abloms par to jaudu, bet nu no Viashrota jau visu var sagaidiit... .

Link to comment
Share on other sites

Tie paši simptomi, uz Ipbox 200s - atrod TV6 Latvija, bet melns atēls dzēšana+restarti neko nav devuši! Signāls transponderim ir Ok, LTV7 utt. rāda bez raustīšanās/graudošanās.

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

MartiniB

tak ljautinjiem vajag palieliities, pinciit pastaipiit, lai aatraak viss beidzas

jo mazaaka saprashana jo plataaki plakaati-afishas

Link to comment
Share on other sites

Ne pa tēmu, bet TV6 jaunais krāsaini baltais logo gan ir pretīgs. Nesaprotu kāpēc neitrāli pelēcīgu baltu to nevar uztaisīt.

Link to comment
Share on other sites

Man divi drīmi noskenēja un atrada, bet trešais ne par ko negribēja. Paskatijos uz tiem diviem frekvenci, noskenēju manuāli, bet tik un tā kopējā kanālu sarakstā tv6 neparādijās un pie favorītiem rāda removed service. Novilku kanālu sarakstu ar DreamboxEdit, tur tv6 parādijās, paņēmu pārvilku viņu uz favorītsarakstu un iemetu atpakaļ drīmā, viss aizgāja.

Link to comment
Share on other sites

Dexs, Tevi laikam saklausīja, TV6 logo tagad vienkārši balts.

Pēc hoķa uzslēdzu un joprojām krāsains? :D

Ai, lai paši tiek skaidrībā. Tas gan nesāpina faktu, ka kanāls iet 544 x 576. Lattelecoms joprojām ņem feedu no satelīta, vai beidzot pieprasījuši MTG normālu, lai paši var 704 vai 720 x 576 rādīt?

Link to comment
Share on other sites

Nu vo, vismaz tik ļoti acīs vairs nekrīt. Ceru, ka tas tāds arī paliks.

 

Bez tam, kā jau teicu, promo un identi ir no Zviedrijas TV6, kā arī visi (nu cik es sapratu kabelī skatoties) iet 16:9.

Link to comment
Share on other sites

Flexbox openbox-TV 6 LATVIJA RĀDA ,JA AR ROKU UZIET UZ TRASPORTIERI 11958 H 27.500 AVTO UN IZ MAINA AR ROKU UZ FREKVENCI :dance4:11959 UN SKANĒT PA JAUNAM.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...