Jump to content

Palidziet izveleties internet provaideru! STEIDZAMI!


ATAMAH
 Share

Recommended Posts

Ljoti steidzami vajag izveleties vienu šitiem trijiem provaideriem! Ņemšu paketu "internets lidz 100mbit/sek + TV". Kam no šitiem trijiem bus atrakais interneta atrums? Un lai tas stradatu 24 stundas diennakti bet ne pus dienu ar partraukšanam! ) Izveleties vajag šodiet, tā kā jautajums diezgan steidzigs! uzreiz paldies! Gaidu jūsu palidzību!

 

1) MiTs

 

2) Baltinet Data

 

3) Baltkom

 

 

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Nezi vai kadam būs visi 3 pieslēgumi, lai tā uzreizi salīdzinātu un pateiktu :) Tēmas par pieslēguma ātrumiem šepat forumā ir bijušas - meklē un pēti. Tad vēl - vismaz Imantā Baltinet Data ir BaltCom "podrjadčiks", tā kā tas ir viens un tas pats (ja vien Tu nedomāji Baltikom). Ir man BaltCom Trio - inets caur to pašu Baltinet Data, TV un telefons - caur BaltCom kabeli. Esmu ar visu apmierināts - un esmu aktīvs failu kačātājs, ja kas, un arī ftp serveris griežas, ko ļauži izmanto, viss OK, gan ar stabilitāti, gan ātrumu - tā kā varu ieteikt, noteikti nav sliktākais variants.

Link to comment
Share on other sites

Ja ir iespējas, tad nevienu no viņiem. Biznesam LatNet tīkls, mājai Lattelecom.

 

P.S. 24 Septemberis jau laikam vairs neskaitās steidzami :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Pats lietoju jau kādu labu laiku Mits. Esmu diezgan apmierināts. Arī nav slikts nets. Oktobrī būs jau gads.

Labots - Hot_dog
Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Ja ir iespējas, tad nevienu no viņiem. Biznesam LatNet tīkls, mājai Lattelecom.

Varbūt var arī pamatot, kas, piemēram, slikts jau pieminētajā BaltCom/Baltinet Data? Jeb tā vienkārši - "ņe cital, no mņeņije imeju"? Gigabita rūteris, tālāk pieslēgums pie tā paša Latelekom optiskā tīkla. IP statiskā. Par pārtraukumiem sūdzību nav. Kādas problēmas?

EDIT - ak tā, šito tīklu lietoju jau savus gadus 10, ja ne vairāk (toreiz pat tāds Baltinet data nebija, bij pa taisno BaltCom no TV kabeļa :)

Labots - Baigais Janka
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...