Jump to content

No barošanas nāks sveš vads ?


4XG
 Share

Recommended Posts

Sveiki ,

 

Tātad ,es tikko nomainiju videokarti ,un leiku viņu eikšā ,un kad slēdzu klāt barošanai ,vads izskatās nedaudz savādāk ,un nezinu ko nu iesākt :)

 

trio659.jpg

 

Nav ne jausmas kā šis vads saucas ,tapēc pašam arī problēmu atrisināt ir grūtāk ,bildi nemu no topika cita formua ,kad pats mēģināju atrisināt viņu caur gūgli.

Tas gals ,6 galiņi ,man no barokļa nāk tāteikt pilni ,bet jaunajai videokartei nepieciešams tāds kurā vidējais no apakšas ir tukš (viņa nekas neatrodas). Zinu ,ka miglaini izklausās ,bet nu centos paskaidrot kā maāku. Man videokartei līdzi nāca tas vada gals un divi citi vadi ,kas nāk no viņa arā.

Neesmu nekāds eksperts ,tapēdc arī prasu jums. :) Kā tad īsti es varu pārtaisīt to vadu kas nak man no barokla uz to kuru man vaig ? Vai vismaz pasakiet kā viņs īsti saucās ,lai internetā vieglāk meklēt ir.

 

Pirmstam man bija GF karte ,tagad nopirku ATI radeon.

Link to comment
Share on other sites

Nu nekā pārdabiska jau tur nav - normāls videokartes barošanas vada 6 pin konektors, kuram vidējais var arī nebūt.

post-602-043526900 1285090246_thumb.jpg

post-602-041973800 1285090274_thumb.gif

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

PSU(baroshanas bloka) modeli man gribeetos ar zinaat.

 

Aiz slinkuma suasmīgi nevelējos vert vaļā nabagu ,bet nu jajau prasa -

 

PSU - CODEGEN 400W ,MODEL 400x (ATX 2.03 P4) un ASUS ATI Radeon 4850 1GB

 

Nu nekā pārdabiska jau tur nav - normāls videokartes barošanas vada 6 pin konektors, kuram vidējais var arī nebūt.

 

Nu jā , es nešaubos ,ka tas ir normali ,jautajums ir - ko man tagad darīt ? :)

Labots - 4XG
Link to comment
Share on other sites

zīmējumā taču viss ir parādīts. atliek vien vai pašam savienot, vai prasīt kādu palīgā, lai savieno tavā vietā.

Link to comment
Share on other sites

Tā 4850 ēd vairāk elektrību nekā mātesplate var piegādāt tāpēc arī papildus barošanas spraudnis. Nekā sarežģīta vai slikta vai nepareiza.

Link to comment
Share on other sites

zīmējumā taču viss ir parādīts. atliek vien vai pašam savienot, vai prasīt kādu palīgā, lai savieno tavā vietā.

 

Nesapratu ,es kautko palaidu garām ? Kas zīmējumā ir parādīts no tā ko es neteicu ? Viņi atšķiras ,es nevaru iespraust to kurš nāk no mana barokļa manā videokartē ,jo man viņs ir pilns ,bet tam ko man vaijadzetu likt videokartē jābūt ar vidējo caurumu apakšējajā rindā tukšu. Es vienkārši fiziski viņu tur iebāzt nevaru.

 

Es pie codegen barokļa neliktu to karti, žēl būtu :mrgreen:

 

Tu te man nesmejies ,bet stāsti kas ,ko un kapēc :)

Protams ,ka es arī gribētu tagad jaunu barokli nopirkt ,bet visu atveleto budzetu daroam ieliku videkartē ,būs tikai nedaudz jāuzgaida ,bet nu pei darba viņu pielaist gan gribetu.

Labots - 4XG
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Paskatījos tā codegen specifikācijās viņa divas 12v līnijas ar kopējiem 24A nemaz nevarētu to tavu karti pavilkt.

  • Patīk 1
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

Paskatījos tā codegen specifikācijās viņa divas 12v līnijas ar kopējiem 24A nemaz nevarētu to tavu karti pavilkt.

 

ÕÕÕÕ ,super.

Un kā tas izpaužas ? Un kas ir lētākais klucis kurs pavilks ?

Labots - 4XG
Link to comment
Share on other sites

Pavilkt jau pavilks, saku pēc savas pieredzes, taču pie lielākas slodzes kompis labākajā gadījumā nokārsies vai restartēsies, sliktākajā atvadīsies no kādas komponentes. Ieteiktu paņemt kādu fortonu vai chieftecu 400/450w, tad problēmām nevajadzētu būt. Codegen barokļi der tikai ofisa kastēm, pārējām kastēm ar viņu var sanākt tikai liela, spalvaina žopa :D

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Pavilkt jau pavilks, saku pēc savas pieredzes, taču pie lielākas slodzes kompis labākajā gadījumā nokārsies vai restartēsies, sliktākajā atvadīsies no kādas komponentes. Ieteiktu paņemt kādu fortonu vai chieftecu 400/450w, tad problēmām nevajadzētu būt. Codegen barokļi der tikai ofisa kastēm, pārējām kastēm ar viņu var sanākt tikai liela, spalvaina žopa :D

 

Nu pēc tava tieka skaidrs tas ,ka klāt jau es viņu vinealga neslēgšu. Cik saprotu "ATX-500v 500w 20pin 12cm" šāds manu videokarti spēs priecēt ? Un ir pieejami tādi kā konverteri ,kas pārveido tos galus ka man uziet ?[vai kas tamlīdzīgs ,lai galu galā es varu vadu no barokļa iebazt savā mīļajā ,jaunājā videokartē]

Labots - 4XG
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

ATI Radeon HD 4850 System Requirements

o PCI Express® based PC is required with one X16 lane graphics slot available on the motherboard

o 450 Watt or greater power supply with 75 Watt 6-pin PCI Express® power connector recommended (550 Watt and two 6-pin connectors for ATI CrossFireX™ technology in dual mode)

o Certified power supplies are recommended. Refer to http://ati.amd.com/certifiedPSU for a list of Certified products

o Minimum 1GB of system memory

o Installation software requires CD-ROM drive

o DVD playback requires DVD drive

o Blu-ray™ playback requires Blu-ray drive

o For a complete ATI CrossFireX™ system, a second ATI Radeon™ HD 4850 graphics card, an ATI CrossFireX™ Ready motherboard and one ATI CrossFireX™ Bridge Interconnect cable per graphics card are required

 

Domā pats kādu barokli vari atļauties. 450w jau būtu ta kā minimums, taču neskaties uz tiem w, bet gan ņem normālu firmu. Ieteiktu tēmēt uz ko šādu vai meklē ko līdzīgu lietotu ;)

 

P.S augstāk minētais arī labs

Labots - duksis
Link to comment
Share on other sites

Nu 450W nez vai būs prāta darbs. Kaut ko jau vajag arī pārējiem dzelžiem un ja vēl ir vairāki HDD un normāla dzese (lasi, vairāki keisa kūleri) - 500W un uz augšu. Šis būtu OK , noderēs arī, ja gribēsi apgreidot sistēmu, nu, sliktākajā gadījumā šis te . 14 cm horizontālais kūleris garantēs praktiski nedzirdamu PSU darbību.

Link to comment
Share on other sites

A kur problēma hd4850 ir pci-e 6pin spraudnis, psu arī, tam ļevajam codegen tas spraudnis gan jau želejas lācīšiem taisīts, tāpēc neder.

 

Es īsti nesaprotu, pēdējiem trim ieteiktajiem chieftec barokļiem visiem ir divas 12v līnijas pa 20 vai 18 ampēriem, bet ārā pēc specifikācijām dod ārā 350-430w, kur viņi tos skaitļus rauj, jo formula takš nemainās I*U=P?

Labots - kuba
Link to comment
Share on other sites

Barošanas blokam nav tikai 12v līnijas bet arī 5v un 3v, viss summējas kopā un rada tos w. Ja papētīsi piemēram noname barokļus redzēsi ka uz 12v līnijas dod tikai pusi no pieejamās jaudas, mārketinga triks, lai liktos, ka lielāka jauda :crazy_pilot:

Link to comment
Share on other sites

Jā, bet jaunākajās platēs cpu baro no 12v līnijas un videokartes arī. Tātad sanāk, ka divas visrijīgākās datora detaļas ēd 12v.

Link to comment
Share on other sites

Palasiju šo tēmu bet iespējamā problēmas risinājums ir kā slēgt caur molex uz 6pin(vai cik tur vajag), jo pārsvarā jau defaultā grafiskām kartēm šāda pāreja iet komplektā, nevar būt ka ražotāja dotais 6pin gals nelien iekšā pašu ražotā kartē.

 

p.s. Ja arī baroklis pa īsu tad piešķilties datoram vajadzētu...

Link to comment
Share on other sites

Atradu saitu kur tika mērīts elektrības patēriņš gandrīz identiskai sistēmai. http://www.xbitlabs....ge_6.html#sect0

 

However, the total power draw of the computer is rather modest: 189W. A 300W power supply will ensure a 50% reserve of wattage, and there is absolutely no point in purchasing anything better than a 400W PSU for this configuration.

 

Kā tad ir ,es protams ar leilako prieku nopirkšu sev leilisku barokli ,ka jau man seit meta daudzos linkus ,bet es uz so brīdi vienkārši velos nopirkt pēc iespejas pasu lētako lietoto barokli kuru varu slēgt sev klāt ,lai man nebūtu nenokā jabaidās.

Link to comment
Share on other sites

500W labas firmas(OCZ, Chieftec, Fortron, Hec utt.) baroklis tev pilniibaa pietiks. Un buus vel ar mazu rezerviiti UN PUNKTS!!!

 

Pameklee tepat pa forumu/iem. Gan jau kaadu lietotu 500W firminieku pa ~20Ls atrastu ;)

Labots - Verneris
Link to comment
Share on other sites

500W labas firmas(OCZ, Chieftec, Fortron, Hec utt.) baroklis tev pilniibaa pietiks. Un buus vel ar mazu rezerviiti UN PUNKTS!!!

 

Pameklee tepat pa forumu/iem. Gan jau kaadu lietotu 500W firminieku pa ~20Ls atrastu ;)

 

Nu es jau rakstiju "ATX-500v 500w 20pin 12cm" ,vairak detaļas gan netika sniegtas ,tās nu protams noprasīšu ,bet tad šads teiksim būs labs ,man tiešam nav ne mazakās nojausmas barokļu jautajumos.

Link to comment
Share on other sites

ATX-500v 500w 20pin 12cm

 

Kur tu vinju izraki? Kaada vinjam firma?

 

 

Ka tik ne TE??

Labots - Verneris
Link to comment
Share on other sites

Jā ,cerēju ,ka 500W ir tieis tas ko vaig, vairāk informācijas klāt nebija... Kā jau teicu ,mant ikai pagaidus ,ali varu izmantot datoru līdz brīdim kamēr nopirksu kādu no ieteitkajaām videokatem.

Labots - 4XG
Link to comment
Share on other sites

Nu peec sludinaajuma neizkataas, ka tas buutu labas firmas baroklis! Un uz baroshanu ekonomeet neiesaku... taa sanaak taada kaa pc sirds.

Link to comment
Share on other sites

Ka jau teicu man viņu vajag tikai pagaidām ,tapec arī zēl tērēt vairāk naudas viņam ,zino ,ka dŗīz jāperk jauns tāpat.

Link to comment
Share on other sites

Klau Tu vispār pamēģināji iespraust to vadu, jeb uzreiz lūrēji caurumos?

Link to comment
Share on other sites

Klau Tu vispār pamēģināji iespraust to vadu, jeb uzreiz lūrēji caurumos?

 

Es liku ieksā bet nesanāca ,eikšā vienkārši lidz galam negāja ,lauzt negribeju tikko nopirktu videokarti ,un sāku brīniīties kas pa vianu ,pastijos ,ka līdzi nak tas pareizais vads ,ieliku to ,tas pilnīgi ieslīdēja iekšā ,uzreiz sapratu ,kas pa vainu un prasiju ko darīt.

Link to comment
Share on other sites

Nu un kas tam "pareizajam vadam" otrajā galā? Gan jau šis vads tieši kā pāreja ir domāts.

Link to comment
Share on other sites

Nu un kas tam "pareizajam vadam" otrajā galā? Gan jau šis vads tieši kā pāreja ir domāts.

 

Man viņš nāk pa taisno no barokla ,tur nav vietas kā es varētu pārtaisīt. Izskatās šadi.

Labots - 4XG
Link to comment
Share on other sites

Nu bet tas taču ir īstais. Tos abus baltos spraud pie barokļa kontaktiem un melno galu videnē.

Link to comment
Share on other sites

Nu bet tas taču ir īstais. Tos abus baltos spraud pie barokļa kontaktiem un melno galu videnē.

 

Nu es protams iedomājos ,ka vads kas nāk līdzi tika jasavieno ar barokli ,bet tur vinekārši nav kur. Vads pa tiešo nāk ārā no barokļa bez nekādām pārejām pa vidu.

Link to comment
Share on other sites

Ak Dies', laikam pirmo reizi redzu tik garu diskusiju tikai par 6pin papildus spraudņiem...

Laikam pirmo reizi vispār redzu tik garu diskusiju par tam līdzīgām lietām. :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...