Jump to content

Vai cietais sak atdot galus?


Guest
 Share

Recommended Posts

mans cietais pedeja laika baigi cherekst un baogo traki skan.

sledzot ieksa datoru citreiz vins ipasi skali sak uzvesties un uzkaras kompis.

sodien ta bija 3 reizes icon_sad.gif

Cietajam ir 4 menesi. man ir 80Gb UDMA 100 7200 cietais vairak par vinu neko nezinu.

 

Help! kas notiek ar manu cieto vai vins nosprags? wink.gif

Link to comment
Share on other sites

80Gb cietajam vajadzeetu buut kaadam no jaunajiem ar SMART atbalstu, taa kaa apskaties, ko tur raada.

Link to comment
Share on other sites

mans cietais pedeja laika baigi cherekst un baogo traki skan.

sledzot ieksa datoru citreiz vins ipasi skali sak uzvesties un uzkaras kompis.

sodien ta bija 3 reizes icon_sad.gif

Cietajam ir 4 menesi. man ir 80Gb UDMA 100 7200 cietais vairak par vinu neko nezinu.

 

Help! kas notiek ar manu cieto vai vins nosprags? wink.gif

a kaada tev firma??? man piemeeram i MAXTORS 60GB 7200rpm shis arii vienu laiku krakshkeeja icon_evil.gif un tieshi pie iegruziishanaas vai arii kad slozde kaada bija (nu vairaakas progas uzreiz tika palaistas)' date=' bet nu paarstaajis ir grabeet :lol: nu nezinu man bija arii doma pa garantijai vest jo 9meeneshi tikai, bet nu taat nekaa, nav pie kaa piesieties :!:

bet zini ja tev saak kaarties tad [img']http://www.boot.lv/forums/public/style_emoticons/default/icon_arrow.gif[/img] guaranty un peec iespeejas aatrak icon_cool.gif

Link to comment
Share on other sites

Man arī krakšķ pie starta un lielas noslodzes...

Arī vecais baigi rūca, bet tas bija mazs kroplītis...

Tagad ir SAMSUNG SV4002H, par veco nemaz nezinu...

 

Un es domāju, ka rakšķēsana ir normāla... icon_question.gif

Nomieriniet mani lūdzu...

Link to comment
Share on other sites

Ir pilniigi vienalga kaa razhojums tas disks ir. Ja no vinja naak kautkaadi neparasti troklsnji taa ir garantijas mainja. Tur nav ko chakareeties un meiginaat vinju "remonteet"

Un kur nu veel ja pie ielaades jamais nenodetekteejas vai ja dators saak uzkaarties.

Link to comment
Share on other sites

ai man vienalga teiksim ja shamais aiziet uz citiem mediibu laukiem :lol: jo nekaada iipashi svariigaa infa iekshaa nav, vismaz tikshu pie jauna tuksha cietnja vai vecaa tuksha icon_confused.gif bet tikai ar nosacijumu ka shis mirst tuvaako 3meeneshu laikaa kameer serviss pa velti pretii njem :!:

Link to comment
Share on other sites

Man ir bijis tā - Kad cietajam bija liela noslodze, tad viņš sāka kārties, un skaņa bija nežēlīga, domāju, ka cietajam ir vakars, bet, kad uzliku viņam ventilatoru, tad viss ir ok!

Link to comment
Share on other sites

Man ir bijis tā - Kad cietajam bija liela noslodze' date=' tad viņš sāka kārties, un skaņa bija nežēlīga, domāju, ka cietajam ir vakars, bet, kad uzliku viņam ventilatoru, tad viss ir ok![/quote']

man arii taapat ar maxtoru bija uzliku athlonz cooleriiti ar visu ventilaatoru un tagad kaa pukjiite iet:)

Link to comment
Share on other sites

Es jau pēdējoreiz noskatījos ar kāru aci uz to cietņa kūleri, bet nožēloju 9 Ls un nenopirku...

nākošreiz paņemšu. icon_cool.gif

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...