Jump to content

Interneta ātruma samazināšanās


dzivis
 Share

Recommended Posts

Sveiki! Vēlējos lūgt palīdzību.Lietoju XP, pieslēdzu Balticom internetu. Kad lietoju ar vadu, lejupielādes ātrums ir 5mb/s, bet kad pieslēdzu pie rūtera ātrums nav lielāks par 500 kb/s. Rūteris ir Netgear MR814 v3. Novilku pēdējo uzlabojumu viņam, tik nezinu kā ieinstalēt uzpiedu uz vajadzīgā faila, viņs tik izmet melnu logu un viss, nekas nenotiek. Kāds varētu palīdzēt, vai apgaismot mani, jo šajā jomā nēsmu spēcīgs, vai es rūteri neesmu iestādījis iestatījumus pareizi vai kautkas cits.

Link to comment
Share on other sites

The_Saint

Izlasi routera lietošanas instrukciju! Tur viss rakstīts!

Par firmware uzinstalēšanu viss bija rakstīts vietnē, kur novilki firmware!

Labots - The_Saint
  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Rūterim itkaaviss ir pareizi tikko upgrade uztaisiiju ar peedeejo versiju aatrums tikai minimaali palielinaajaas, tad vienkārši noziimeee karuuteris irvnk vaajs un nelaiz internetu cauri tik aatri

Link to comment
Share on other sites

ja pie faila lejuplades rada 500kB/s tad viss ir kartiba

kaapeec viss kaartiibaa, ruuterisnevelk vienkārši vairaak?

Link to comment
Share on other sites

Pamegini speedtest.net pie vada un pec tam ar ruteri ja abi download vienadi tad viss kartiba,ja pie rutera rada 0.5Mb tad mekle vainu ruteri!:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Pie tādiem ātrumiem rūterim nevajadzētu bremzēt. Pie rūtera slēdzies ar vadu vai caur WiFi? Ja caur WIFI, tad kāds signāla līmenis. Man viens vecs asus WL520GC rūters ar 200 MHz proci deva 45 Mbit plūsmu caur vadu, bet caur WIFI 20 Mbit.

 

Kad mēri ātrumu, izslēdz torentus, skype, e.t.c.

Link to comment
Share on other sites

Kad mēri ātrumu, izslēdz torentus, skype, e.t.c.

Antivīrusu arī, piem. Avast ~50% nogriež ar savu Network shield. Runājot par Avast, ja bail, tad var tikai šo procesu disablot.

Link to comment
Share on other sites

nee avast man naw, nu es ar wireless (wifi) vinjam sleedzos klaat, a aatrums nebuutu man aatraaks japiem. esar taadu pasu kabeli no ruutera piesleegtos pc ar vadu, aatrums nebuutu aatraaks?..meerot visu vienmeer izleedzu

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Spektators

Man arī līdzīgi, nopirku Asus RT-N10 rūteri, kam uzstādīšana ir it kā ''muļķudroša''. Lieta tāda, ka neko nemainot setingos, ātrumu atšķirība bez rūtera un ar rūteri caur vadu (LAN) ir aptuveni 10 reizes (bez ~10MB/s, caur rūteri ~1MB/s)... Tajā rūtera pārlūkā manām zināšanām krietni par daudz visādu lietu ir, tapēc jautāju, vai tur kko konkrēti nevar izmainīt, lai uzlabotos ātrums?

Labots - Spektators
Link to comment
Share on other sites

azarbaidzz

tev nekad un nearvienu ruuteri kaa ruuteri, nebuus pa wifi aatrums taads pats kaa caur vadu, nekad, nekad nekad... panjem savu piesluguma aatrumu kas iet caur vadu no ruutera, un izdali ar 2, to tu labaa gadijumaa dabuusi uz wifi... teiksim tev ir 30mbit caur vadu.. esi laimiigs ja dabuusi 17mbit uz wifi...

lai notesteetu vai ruteris tev laizh cauri normaali, iespraud neta vadu ruuterii un pieliec lapsi vai kas tev tur ir ar vadu klaat.. ja bez ruutera ir 30 un ar ruuteri ir 30 tad ruterii nav vaina..

Link to comment
Share on other sites

Spektators

azarbaidzz

 

To es esmu dzirdējis, ka tā ir, bet man interesē situācija, kad no rūtera iet vads uz PC (skaitās lkm LAN?)...

 

Nu jā, apdeitoju rūterim firmware un nomainīju setingos WPA-Personal uz WPA2-Personal (gribētos gan vairāk zināt, kas tie par uzstādījumiem, vienkārši palasīju ka WPA2 ir jaunāks, ātrāks, drošāks), pagaidām ātrums ir kā no vada (bez rūtera)...

Labots - Spektators
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...