Jump to content

Samsung Galaxy S I9000 VS HTC Desire


DVIELIS
 Share

Recommended Posts

Samsung Galaxy S I9000 VS HTC Desire ....

Juusu veerteejums... Tagad domaaju iegadaaties jaunu phone... bet nups esmu taadas kaa dileemas priekshaa... Vai tieshaam Galaxy S I9000 ir par tiem 100 Ls labaaks par HTC Desire ...

Aptuvenas cenas HTC Desire ~ 250 Ls ... Samsung Galaxy S i9000 350 Ls....

 

Buutu jauki ja Juus uzrakstiitu kapeec viens vai otrs ir labaaks, sliktaaks Juusu praat...

 

Izkjidaaju daudz infas netaa, shis tas ir labaaks samsungam, bet vai tas ir 100 Ls veerts... hmmzzz...

 

Runaajot par HTC Desire... Juusu domas par AMOLED un SLCD ekraaniem...

Link to comment
Share on other sites

Desire arī ir amoleds.

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3077&idPhone2=3115

 

Neviens tev neko citu nepateikt. Domā pats vai esi gatavs izdot par 100 ls vairāk.

 

Uzmanību vari pievērst videokamerai, waifaim, ekrāna izmēram un tā tehnoloģijai un sekundārajai kamerai. Vai vajag, izlem pats. Pēc gsmarena datiem 2g tīklā samsungam bača krutāka.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

kā arī samsungam ir BT3 bet nu nezinu cik viņš krutāks par parasto 2.1

Link to comment
Share on other sites

Samsungs, protams, ir labāks, bet nemāku spriest par 100ls starpību. Skaties pats.

 

Samsungam ir SUPER AMOLED displejs, labāks video supports(reāli, cik zinu, var skatīties jebkuru filmu uz viņa), samsungam stabili tur baterija ilgāk(desire katru vakaru reāli jālādē, varbūt pa divām dienām reizi). Bet Samsungam esot tāda sajūta, ka tāds palēts telefons rokā. Samsungam kamera ir labāka, bet nav Flash, tas ir tāds mīnuss, vēl samsungam ir 16m krāsu displejs + 4 collas(desire tikai 3,8). Un samsungam ir 8 vai 16 gb iebūvētā atmiņa, kurai vēl var pielikt līdz 32gb microsd un 2gb ROM priekš aplikācijām, kas ir ļoti, ļoti daudz. Arī Samsungam var HD filmas ierakstīt ar videokameru.

 

Visu sasummējot, es, tomēr, ieteiktu pirms Samsungu, ja viņam būs ieejams Android 2.2, jo ar to viss ies vētraini ātri.

Link to comment
Share on other sites

Samsungs, protams, ir labāks, bet nemāku spriest par 100ls starpību. Skaties pats.

 

Samsungam ir SUPER AMOLED displejs, labāks video supports(reāli, cik zinu, var skatīties jebkuru filmu uz viņa), samsungam stabili tur baterija ilgāk(desire katru vakaru reāli jālādē, varbūt pa divām dienām reizi). Bet Samsungam esot tāda sajūta, ka tāds palēts telefons rokā. Samsungam kamera ir labāka, bet nav Flash, tas ir tāds mīnuss, vēl samsungam ir 16m krāsu displejs + 4 collas(desire tikai 3,8). Un samsungam ir 8 vai 16 gb iebūvētā atmiņa, kurai vēl var pielikt līdz 32gb microsd un 2gb ROM priekš aplikācijām, kas ir ļoti, ļoti daudz. Arī Samsungam var HD filmas ierakstīt ar videokameru.

 

Visu sasummējot, es, tomēr, ieteiktu pirms Samsungu, ja viņam būs ieejams Android 2.2, jo ar to viss ies vētraini ātri.

 

 

Njups cik tas SAMOLED displejs ir ikdienaa labaaks par SLCD ... melnaa kraasa.. skata lenkjis.. saulaina dieena... cik tas ir svariigs....

kaa "+" ir batereja, tur labaak, bet runaa ka uz HTC ar SLCD displeju bachas tureeshanas laiks arii palielinaajaas....

peec Andriod 2.2 uzlikshanas Desire arii ir HD kamera....

 

Cik svariigs seerfojot pa netu ir flash...?

Link to comment
Share on other sites

Sākot ar 2.2 androidiem appus varot instalēt uz atmiņas kartēm.

Desire ja nemaldos jau var apdeitot uz froyo.

Labots - itanium
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Sākot ar 2.2 androidiem appus varot instalēt uz atmiņas kartēm.

Desire ja nemaldos jau var apdeitot uz froyo.

 

Var apdeitot jaa.. un var instaleet uz atminjas kartes programmas.... tur tev taisniiba.....

 

Veel netaa lasiiju ka galaxy esot gljukains GPS... Youtube arii video pilns... bet cik tas ir nopietni, kas to lai zin... :(

Link to comment
Share on other sites

Labāk necitēt pēdējo postu.

Un ņem vien Desire. Būs labs. Es gan pagaidītu winp 7, bet tas atkal uz Ziemassvētkiem un pirmie kucēni jau noteikti būs slīcināmi.

Link to comment
Share on other sites

itanium

Njups es domaaju ka nekas traks jau nenotiks ka citeeju peedeejo postu..... ;)

 

Un pamatojums kapeec Desire.... kaa jau luudzu pirms tam... ar pamatojumu, nevis vienkaarshi ar vienu vaardu.....

Labots - DVIELIS
Link to comment
Share on other sites

Da ****, kādu vēl tu pamatojumu gribi? Nevaram mēs tavā vietā domāt.

Un pēdējā posta citēšāna ir foruma noteikumu pārkāpšana.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

paņem abus telefonu palieto to kas nepatīk 14 dienu laikā atdod veikalam atpakaļ.

tādi ir PTAC noteikumi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Da ****, kādu vēl tu pamatojumu gribi? Nevaram mēs tavā vietā domāt.

Un pēdējā posta citēšāna ir foruma noteikumu pārkāpšana.

 

Nelamaajies, kaut ar punktinjiem, bet......

Pamatojumu taadu, ka ja pasaki peerc to, tad pamato.....

 

PS. Netabildeeti jautaajumi.... Kaads Juusu praat ir AMOLED VS SLCD ekraans ieksh desire....

 

Kas ir ar GPS gljuku ieksh Galaxy, varbuut kaadam ir Galaxy un ir ko pakomenteet..... tas ir softiski vai hardweriski....

 

paldies... un itanium, nomierinies... ;)

Labots - DVIELIS
Link to comment
Share on other sites

Meh, vai tiešām ir tik grūti aiziet un palasīties uz ārzemju forumiem atsauksmes par Galaxy S, kur cilvēki ir dzīvē taustījuši attiecīgo telefonu un zin pateikt, kas patīk un kas nepatīk? Šeit mēs varam tikai teorētiski prātot, šaubos, ka ir ļoti daudz jūzeri, kuri lieto Galaxy S šeit. Un ko Tu gribi dzirdēt? Tas, ka Galaxy S GPS gļuks visticamākais ir software vaina, jo daudzi reporto par uzlabojumiem pēc kādu settingu/firmwares maiņas? Tas, ka reviews ir minēts, ka Galaxy S ekrāns ir labāks par Desire (asāks, patīkamāks filmu skatīšanai utt.), tas, ka FLASH trūkums webā ir trūkums vai pluss ir atkarīgs no lietotāja individuāli, cits to atslēdz, lai taupītu bateriju, cits bez viņa nevarēs iztikt (es būtu kaut kur pa vidu, man būtu patīkami apzināties, ka ja man vajag, tad es viņu varu ieslēgt), tas, ka velnsviņzinkad Galaxy S būs Froyo updeits (ir kaut kādi early beta leaki, bet kad būs stable, neesmu lasījis). Vai Tev vajag zibeni kamerai vai nē? Kas Tev pašam labāk patīk TouchWiz 3.0 vai Sense UI? Vai Tev ir svarīgi kā telefons jūtas rokā (tjipa labi materiāli, ne plastmasas klucis utt.) un cik smags tas ir? Abi šie telefoni ir pārāk līdzīgi, lai varētu pateikt - pērc šito. Šeit jau jārunā par niansēm, kas topošajam īpašniekam patīk un kādas fīčas liekas svarīgas. Es, piemēram, nepirktu Galaxy S, kamēr nebūtu oficiāls Froyo atbalsts (oficiāls tāda nozīme, ka man nebūtu jārooto telefons).

Varbūt vispār nepirkt nevienu no šiem telefoniem un sagaidīt Win7 Mobile vai arī gaidīt early 2011 un paņemt kādu trubu ar 1.5gHz divkodolu procīti? :D

P.S. Neesmu turējis rokās nevienu no šiem telefoniem, tā kā mans savārstījums ir tikai teorētisks spriedelējums no internetā pieejamajiem resursiem, kurus esmu lasījis, par šiem telefoniem.

Labots - Acc3L
Link to comment
Share on other sites

Samsung-am kā jau te teica nav 2.2 versijas pašlaik un neviens nezina, kad Samsung to izlaidīs. Tāpat Samsung nekad nav bijuši īpaši naski uz kļūdu labojumiem.

Pats telefons izskatās tiešām ļoti lēti, plastmasas klucis ar lielu ekrānu. Desire tādā ziņā ir daudz zolīdāks un pievilcīgāks. Es paspēlējos ar abiem telefoniem, pagaidām palieku pie Desire.

Link to comment
Share on other sites

Lietoju Galaxy S jau nedaudz vairāk kā nedēļu. No visa iepriekš apspriestā varu padalīties pieredzē. Tātad, ekrāns, skaidrs un salasāms pat saulainā dienā. Darbība, pietiekoši ātra, ja salīdzinu ar iepriekšējo tel. Nokia E65. Baterija pagaidām tur divas dienas normālā lietošanas režīmā, t.i. zvani (apm 1h) un wifi (2-3h) nets, ja čakarēju visu dienu, instalēju aplikācijas, velku filmas un mūziku, uzspēlē kādu spēlīti, ieslēdzu GPS, tad līdz vakaram izvelk. HD filmas telefonā izskatās labāk nekā man uz 42"LCD. Bildes ir normālas, bet tā nav prioritāte man, jo ir spogulene.

Negribētu piekrist ka tā plastmasa izskatās lēti, pietiekoši gaumīgi, bet tā pat to neredz, jo tas ir ielikts maciņā, tā kā iedodot gādam neviens nezin kas tur aizmugurē ir.

Par 2.2 versiju, klīst baumas, ka līdz septembra beigām būs.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Kā tur ir ar froyo Samsungam šobrīd?

 

Kā ar mūzikas atskaņošanu abiem? (atsevišķi pleijeris nav nepieciešams).

Link to comment
Share on other sites

Nav oficiālais froyo vēl joprojām.

Galaxy S skaņas kvalitāte mani ļoti apmierina, salīdzinot ar iPod classic pat likās labāka. Desire skaņu neesmu testētijis.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...