Jump to content

Bezmaksas televizija interneta


wexxx
 Share

Recommended Posts

kristaps_83

Kāds tur plugins vajadzīgs dažiem kanāliem? pirmajā linkā piemēram hd kanāli/mtv hd

Labots - kristaps_83
Link to comment
Share on other sites

Kāds tur plugins vajadzīgs dažiem kanāliem? pirmajā linkā piemēram hd kanāli/mtv hd

 

Skiet ka VLC plugins, uzinstaleju lapa piedavato VLC pleijeri ieliku keksiti pie Mozilla plugin un viss aizgaja

Link to comment
Share on other sites

kristaps_83

man tāpat nesanāk, novilku vlc pie instala ieliku keksi mozila plugin, lapā piedāvātais saits nestrādā.

Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Viss strādā, tur vajag tikai to plaginu ieķeksēt un active-x( katram gadījumam), pārējo var atķeksēt un vispār neinstalēt.

Link to comment
Share on other sites

Kā redzu, visās 3 lapās saites uz tiem pašiem kanāliem/serveriem. Un lapas kods diezgan līdzīgs

Labots - Mml
Link to comment
Share on other sites

Ja neraustītos, tad būtu ideāli. Jebkurā gadījumā man priekš par to, kas ir.

 

bet tā raustīšanās jau arī ļoti netraucē, jo noraustās jau reizi 5-10 minūtēs.

Link to comment
Share on other sites

Nekas dižs par brīvu nesanāks. Drātij un plūsmai jābūt ar lielu ātrumu un stabilai, kas maksā kaut kādu naudu.

Šo pašu arī par naudu nodrošina kabeļa operatori. Tādēļ es izvēlos tos un neiespringstu.

Link to comment
Share on other sites

Nu vienīgā atšķirība no kabeļoperatora, ka citi kanāli. Piemēram Baltkoms sakasķejas ar Viasat un pazuda no šo paketes nesliktie Viasat Explorer un History. Kā sacīt jāsaka man interneta TV papildina to, kas nav kabeļnieka paketē. Tik domāju ka haļava ilgi nebūs.

Link to comment
Share on other sites

Dabas kanāli tiešām ir grūti aizstājami, tādēļ pie viasata produktiem labāk nepierast ;)

 

Filmu cienītājeim ir vieglāk: ja meklē kādu filmu, tad gada laikā pa kādu(-iem) kanālu jau rādīs. Tad tik jāprotas ierakstīt.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...