Jump to content

5 datori - 1 Modems


Daze
 Share

Recommended Posts

Sveiki vajag ievlikt netu, dzīvoklī ir 5 datori. Vai Latelecom optiskā neta modemā 5 datorus varēs lietot? UN tas pats jautajums vai varēs 5 datorus lietot ar vienu Baltcom modemu?

Vismaz pagaidam zinu ka man ir Latelecom DSL un vinam ir 4 porti, un pagaidām strādā 2 datori. Vai strādātu arī visi 4? un vai var 5 datorus?

  • Patīk 1
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

Cik tofikus tu te cepsi tagad? Jā var, risinājumis ir uzlikt routeri. :jester:

 

P.S. Ja godīgi, man tas tavs kustīgais gif`a avatars sāk kretinēt. :t_p_o_n_e:

Link to comment
Share on other sites

Es tikai aizdomājos - ko gan var darīt dzīvoklī ar 5 datoriem. Liec tik rūteri, kā jau teica, un būs tev laime - ar vadu, bez vadiem, kā vēlies.

Link to comment
Share on other sites

tieši tā - liec kādu bezvadnieku. Pašam ar šādiem mērķiem kalpo linksys. Stacionārais uz vada - pārējie bezvadnieki....elementāri - ja ģimene - tad savācās datori....nekas pārdabisks...

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Tīri fantāzijas, ko var darīt ar pieciem datoriem - mammai savs tjaps, papam savs, bērns uz sava PC, multimēdiju centrs, kā arī "mūsdienās viesiem par ciemakukuli mūsu ģimenē arī Wi-Fi" un/vai arī kāds mobilais ar Wi-Fi.

 

Mūsdienās LTK līgumos vairs nav tā punkta, ka drīkst tikai vienu vai divus datorus izmantot? Kādreiz bija...

Link to comment
Share on other sites

tā arī ir -

 

viena lielā kaste - foto apstrādei un citām mājas un hobiju lietām ( simulācijas un zīmēšanas softi), tad HTPC kaste - tikai filmas un citi mediju faili. Kaste stāv TV mēbelē un citu neko nedara. Tad lapsis, ar ko mobili pastrādāt, piem. virtuvē, kad negribas traucēt pārējiem grabinot klaviatūru vakarā vai naktī vai svētdienu rītos pie teļļuka pavārtīties un pie reizes ziņas palasīt tādā lietainā dienā kā šodien..tad sievišķim sava kaste ...nu un sīkajiem jau arī protams pēc pāris gadi vajadzēs savu.....pie reizes dublēju svarīgos failus - sanāk sava veida bekaps.katram savs - viens nopērk vienu - bet dārgu PC..cits lētākus - bet vairākus, man pašam upgreids jau kādus 3-4 gadus nav veikts...nevajag, jo spēles nespēlēju...

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Tā viš i...

 

Man pa vīkendiem regulāri salasās kādi 7-8 lietotāji. Reiz bija 12...

 

Smartfoni tak arī internetu grib.

 

To visu nodrošina Asus rūteris ar antenīti + svičs.

Labots - WildGun
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...