Jump to content

nevaru atrast draiveri skanas prieksh Asus k8v-x SE matesplates windows 7


jazzman^
 Share

Recommended Posts

Sveiki! Lieta taada, ka nekaadiigi nevaru atrast shai maatesplatei vajadziigo iwndows 7 draiveri... varbuut kaads tomeer ir arii ar sho probleemu saskaaries ar ASUS maatesplateem?

 

°bump... iebuvetas skanas kartes nosaukums it kaa ir AD1988

man pat Everest nevar ieinstalee, kas par vainu vareetu buut?

Link to comment
Share on other sites

Oficiāli tik vecai MB arī neatradīsi - ražotāja lapā ir tikai šāds.

SoundMAX Audio Driver version 5.12.01.3663 WHQL driver for Windows 98SE,ME,2000,XP

Link to comment
Share on other sites

jazzman^

nee, nu es visaa guuglee izmekleejos visaadus prieksh windows 7, atrast jau var. :) bet, kad eju setup man izmet to, ka nav taads un taads hardware... nu baigi stulbi...

 

bump, tieshaam nevienam nav bijusi shaada pronbleema?

Link to comment
Share on other sites

Teicu jau - veca MB un neviens tai W7 draiverus nerakstīs.

1. Čipseta draiveris ir - (protams nav)?

2. Pamēģini šo: http://www.downloadatoz.com/driver/item_analog-devices-soundmax-ad1988-vista-driver-6-10-02-6110-whql.html

Vistas draiveri ļoti bieži der arī W7.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

jazzman^
(labots)

nop, nop, nop, shitaadus jau esmu izmeignajis, izmeeginaaju veelreiz - raada, ka oewhfHEWFUwhefu/Vista/i386/Vistasmwdm.sys is missing, citu reizi paraada, ka nav pareizais hardware utt.

Chipseta draiveris? Tas taa ka maatesplates draiveris? vot nezinu...

Labots - jazzman^
Link to comment
Share on other sites

jazzman^

interesanti kaa ivnjsh man atradis windows 7 draiverus? Neko es netaisos nest, ja nevarees, tad likshu windows xp atpakal, nav jau taa beeda tik liela, bet nu nedoamaju, ka nekur nevar atrast draiverus...

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

vai mēģināji atarhivet to setup failu un Device menedžeri iebarot atrastajam nezinamajam dzelzim Vistas draiverus pec inf.

Link to comment
Share on other sites

aptuveni! ;)Browse noradi mapi kur adrodas vistas draiveru inf fails ( ja tu megini instalet failu ko ieteica raiviic tad inf atrodas ...\ Vista \ i386 \ Vista \ )

 

P.S. ja megini kadu citu Setup... .exe tad atarhive to un samekle attiecigi Vistas mapi utt!

galvenais izņem ķekšus pie draiveru meklēšanas updeitos, bet laikam jega maza jo tapat neatrod ;)

Labots - tapa
Link to comment
Share on other sites

jazzman^

nu viņš man rāda, ka nevar tur neko atrast...ķip browsoju to folderi, nu neko nerāda... :/

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

vai vari ievietot skrīnsšotu ko rāda Device Manager? Pārējie draiveri ir korekti sainstalēti? Vai Skaņas karte ir vienīgā ko nevari uzinstalēt?

Un bik precizē kas tev tur ar Everestu nesanaca uzinstalēt, vai tik nav Win7 kads "super" edition? ;)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...