Jump to content

LTC sāk piedāvāt statiskas IP adreses visiem pieslēgumiem.


eMDiiPii
 Share

Recommended Posts

Bez papildus maksas varētu paņemt, bet par Ls 1.68 mēnesī labāk turēšu ieslēgtu modēmu :D

Link to comment
Share on other sites

eMDiiPii

ērtību redzu tikai variantus, kad ir jāslēdzas klāt risinājumiem, kas atļauj IP only ACL.

Ja kauč kas griežas, tad ir diezgan ērti, as DNS neupdeitojas realtaimā.

 

Es gan neticu, ka LTC var katram klientam allokēt 2 IP adreses statiski.

Link to comment
Share on other sites

ē, tas i stilīgi beidzot :), vienīgi jamie for free to varēja realizēt tāpatās. Beidzot varēšu normālu VPN tuneli nosuportēt ar FW :drinks: a to visu laiku bij visādi tizli sviesti ar dinamisko ip. Kaut gan mikrotik risinājumā to var realizēt, bet tomēr gļuki ir.

Link to comment
Share on other sites

Jaunzems

labiņi jaukiņi, bet biedrim Skull ir taisnība - Ls1.68 ir pa sālītu. Varbūt kādam tas vitāli ir nepieciešams (servēt kaut ko utt.), bet tas neesmu es.

Link to comment
Share on other sites

Jaunzems izvāc bildes no parakstiem, un foruma noteikumus izlasi, a to banānus atrausies, kaut gan tas labi, ākstus ne nevajag. :jester:

Link to comment
Share on other sites

eMDiiPii

1) Ar klejošām IP adresēm var iztikt ar mazāk IP adresēm

2) jamās ir vajadzīgas specifiskos gadījumos, kas neierakstās zem privātpersonas.

Link to comment
Share on other sites

2) jamās ir vajadzīgas specifiskos gadījumos, kas neierakstās zem privātpersonas.

netikai ;) ir arī aktīvi privātie useri, kas šito visu šeptē, piemērām, es. Beidzot emsu pirecīgs par LTC šādu risinājumu :)

Labots - H.Simpsons
Link to comment
Share on other sites

Jaunzems

Simpson

50im4zzfjh8evxnute0c.jpg

 

[ Par šito joku - nepatiesu noteikumu sludināšanu - +20% Warn ]

Labots - martinno
Link to comment
Share on other sites

marrtins

Interesanti, varbūt noderēs.

 

P.S.

Ieslēgts modēms vēl negarantē 100% IP saglabāšanu.

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Vēl paprasīt, lai anti-spamlistes izņem end-client IP blokus no listēm - katrs CS-ists varēs taisīt vienas dienas home-hosting-company :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

eMDiiPii

eeem... kurš saprātīgs admins izņems no blacklistēm LTC home user`u IP adrešu block`u, as no turienes junk`s nāk ar baisu spēku ?

Link to comment
Share on other sites

eMDiiPii

eeem... kurš saprātīgs admins izņems no blacklistēm LTC home user`u IP adrešu block`u, as no turienes junk`s nāk ar baisu spēku ?

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Nu es jau to arī saku - neviens jau neņems ārā un reverso arī nedos :)

Link to comment
Share on other sites

Uz parakstiem attiecas sekojoši noteikumi:

Šie abi savā starpā konfliktē. Pat ja attēlu saskaņo ar administrāciju, tad nevari attēlu ievietot, jo img tagi nav atļauti. html'u atļausiet? Droši vien...

# Parakstā nedrīkst ievietot attēlus bez saskaņošanas ar foruma administrāciju.

# Parakstā atļauti formatēšanas, /quote, /code un /url tagi, taču nav atļauti /img tagi.

Link to comment
Share on other sites

Val Vienalga parakstos nevajag atļaut bāst bildes, riebjās jau ka tas ir citos forumos atļauts, piem, EOZ, pēc klauna tur izskatās dažam labam tie profili un nekas stilīgs tur nav.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Tavs rūteris sēž uz upša? LTC modems arī?

p.s. Tas tā, vienkārši interesanti

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

khe, es ar beidzot i kļuvis par home statiskās adreses īpašnieku, štruns bišku jāpiemāksā, bet ir savas ērtības toties.

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Man MDSL DHCP IP adrese nav mainījusies jau 2,5 gadus. Modems,Routers zem UPS. Domājams maksāt 1.7 Ls ir par šerpu.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...