Jump to content

Palit 6800


Guest Siimors
 Share

Recommended Posts

Ir iespeeja iegaadaat jaunu ar garnatiju Palit GeForce 6800. Cena 160Ls.

Ir veerts njemt? Dzirdeeju ka high-end paliti neesot tik peljami.

kaadas iespeejas, ka varees iesleegt 16/6?

Link to comment
Share on other sites

Ir iespeeja iegaadaat jaunu ar garnatiju Palit GeForce 6800. Cena 160Ls.

Ir veerts njemt? Dzirdeeju ka high-end paliti neesot tik peljami.

kaadas iespeejas' date=' ka varees iesleegt 16/6?[/quote']

 

Ta vells viņ zin, šķiet neviens no boot ar tādu nav krāmējies, tad jau būtu dzirdējuši.

Link to comment
Share on other sites

Ir iespeeja iegaadaat jaunu ar garnatiju Palit GeForce 6800. Cena 160Ls.

Ir veerts njemt? Dzirdeeju ka high-end paliti neesot tik peljami.

kaadas iespeejas' date=' ka varees iesleegt 16/6?[/quote']

 

Cena ir atraktiiva, njemt arii vareetu, bet labaak vismaz pagoogleet ko saka testeetaaji, ja neviens sheit ar taadu nav saskaaries.

Link to comment
Share on other sites

Guest Siimors

Brrr, IXBT raksta, ka tai kartei esot hardwariski noslegtas trubas un nevarot dabuut uz 16/6. Tas ir reaali?

Link to comment
Share on other sites

Brrr' date=' IXBT raksta, ka tai kartei esot hardwariski noslegtas trubas un nevarot dabuut uz 16/6. Tas ir reaali?[/quote']

 

IXBT daudz ko raksta. Domāju, ka tā nav gan.

Link to comment
Share on other sites

Guest Siimors

Cereesim, bet cik es zinu 6800 defaultaa ljoti labi straadaa, taapeec gan jau man kaa neaktiivam geimerim pietiks taapat. Izraadaas 2.5ns atminjas Paliitiem. Un chomi uzdzinushi liidz 900Mhz.

Link to comment
Share on other sites

Cereesim' date=' bet cik es zinu 6800 defaultaa ljoti labi straadaa, taapeec gan jau man kaa neaktiivam geimerim pietiks taapat. Izraadaas 2.5ns atminjas Paliitiem. Un chomi uzdzinushi liidz 900Mhz.[/quote']

 

Chaintech nāk ar 2.2 ns :wink:

Link to comment
Share on other sites

Guest Siimors

VEELJOPROJAAM IR AKTUAALS JAUTAAJUMS PAR TAAM 16/6v. Vai ir iespeejams ka reference design kartei, taas liekaas trubas vareetu buut nosleegtas hardwariski, jeb tas ir vienkaarshi ixbt spechu stulbums?

Link to comment
Share on other sites

VEELJOPROJAAM IR AKTUAALS JAUTAAJUMS PAR TAAM 16/6v. Vai ir iespeejams ka reference design kartei' date=' taas liekaas trubas vareetu buut nosleegtas hardwariski, jeb tas ir vienkaarshi ixbt spechu stulbums?[/quote']

Nu vinjas visaam karteem ir nosleegtas hardwariski LOL! Njem talaak ar RivaTuner un stelee valjaa! Ja iet, tad var ar speciaalu pachu editeet kartes BIOSu, kuraa atblokjees trubas un vertexus! Un viss kedaa buus, blokjeeti jau katrai kartei ir dzelzju liimenii, bet ir atkosts kaa var mainiit regjistru un tad valjaa taas var dabuut! :twisted:

Link to comment
Share on other sites

VEELJOPROJAAM IR AKTUAALS JAUTAAJUMS PAR TAAM 16/6v. Vai ir iespeejams ka reference design kartei' date=' taas liekaas trubas vareetu buut nosleegtas hardwariski, jeb tas ir vienkaarshi ixbt spechu stulbums?[/quote']

 

Nav nekas tāds īpašs dzirdēts. Rivatuner spārda šajās lietās... nedomāju, ka nVidia pēkšņi būtu kaut ko izmainījusi, turklāt ir iznākusi arī jauna Rivatuner versija... droši vien ixbt ar to domāja, ka tās 4 liekās trubas bija bojātas un tādēļ tās nevarēja ieslēgt. Galu galā, GF6800 netiek tirgota kā 16p/6v karte.

Link to comment
Share on other sites

Guest Siimors

nee nu tur pat screen shiem, ka ir iekjekseetas ka visas trubas, bet tik un taa raada, ka 12/5.

Link to comment
Share on other sites

Guest Siimors
VEELJOPROJAAM IR AKTUAALS JAUTAAJUMS PAR TAAM 16/6v. Vai ir iespeejams ka reference design kartei' date=' taas liekaas trubas vareetu buut nosleegtas hardwariski, jeb tas ir vienkaarshi ixbt spechu stulbums?[/quote']

Nu vinjas visaam karteem ir nosleegtas hardwariski LOL! Njem talaak ar RivaTuner un stelee valjaa! Ja iet, tad var ar speciaalu pachu editeet kartes BIOSu, kuraa atblokjees trubas un vertexus! Un viss kedaa buus, blokjeeti jau katrai kartei ir dzelzju liimenii, bet ir atkosts kaa var mainiit regjistru un tad valjaa taas var dabuut! :twisted:

 

Bet tas par to pastu ir labais joks ne? Imho man Spiidolas statusu var pieshkjirt.

Link to comment
Share on other sites

VEELJOPROJAAM IR AKTUAALS JAUTAAJUMS PAR TAAM 16/6v. Vai ir iespeejams ka reference design kartei' date=' taas liekaas trubas vareetu buut nosleegtas hardwariski, jeb tas ir vienkaarshi ixbt spechu stulbums?[/quote']

Nu vinjas visaam karteem ir nosleegtas hardwariski LOL! Njem talaak ar RivaTuner un stelee valjaa! Ja iet, tad var ar speciaalu pachu editeet kartes BIOSu, kuraa atblokjees trubas un vertexus! Un viss kedaa buus, blokjeeti jau katrai kartei ir dzelzju liimenii, bet ir atkosts kaa var mainiit regjistru un tad valjaa taas var dabuut! :twisted:

Bet tas par to pastu ir labais joks ne? Imho man Spiidolas statusu var pieshkjirt.

Muah, tev ne to vien vareetu pieshkjirt! Atradies PC steleetaajs, laikam tavs pirmais steleetais PC un kursh maksaa daudz pikja, nu gan riskee! Ceru ka nebuusi neko sachakareejis :?

Link to comment
Share on other sites

Guest Siimors

Jaa, mans pirmais stelleetais PC. Bet manupraat, es nekad neesmu meetaajis gudreli, ka baigi kaut ko saprotu, taa kaa tas pusliidz piedodami.

 

Par to pastu, bljaaa, nu sagribeejaas pataustiit. Dazhreiz ar gramaataam ar taads fetish ir - lapas pagarshot, palaiziit.

Link to comment
Share on other sites

Guest Siimors

nu cenu varam pareekjinaat:

 

Athlon 64 3200+ = 145Ls

Abit AV8-3rd Eye = 78Ls

HDD 120GB SATA Samsung = 60Ls

RAM Patriot DC Kit 3200+ XBLK = 165Ls

CASE = 20Ls

DVD-WRITER NEC = 45Ls

PSU HEC 425W = 45Ls

VIDEO PALIT 6800 = 160Ls

 

ui blja veel flopiks vajadziigs.

 

~720Ls.

Link to comment
Share on other sites

un kā ar monitoru vai tas ar nenāks līdzi jaunajā komplektā?

 

Vinjam monitoru nevajag :lol:

Link to comment
Share on other sites

Man ir Palit GF6800 U. Tagad it kā darbojas, bet es jau neesmu tāds spečuks, lai aprakstītu... visas nianses.

Link to comment
Share on other sites

nu cenu varam pareekjinaat:

 

Athlon 64 3200+ = 145Ls

Abit AV8-3rd Eye = 78Ls

HDD 120GB SATA Samsung = 60Ls

RAM Patriot DC Kit 3200+ XBLK = 165Ls

CASE = 20Ls

DVD-WRITER NEC = 45Ls

PSU HEC 425W = 45Ls

VIDEO PALIT 6800 = 160Ls

 

ui blja veel flopiks vajadziigs.

 

~720Ls.

 

Tavam konfigam iesaku divas stelles, njem Dual layer DVD rakstiikli, piemakasa ~5Ls un cieto arii panjam vismaz 160GB vai pat 200GB arii ap 10Ls piemaksa.

 

Un btw, kaapeec taadam zirgam njem tik viduveejas aatrdarbiibas HDD?

Seagate vai WD nepatiik?

Link to comment
Share on other sites

ko tu gribi lai cilveeks njem WD Raptor un piemaksaa "tikai" veel 60Ls, ja jau tas ir tikai viduveejas aatrdarbiibas cietnis(vinjsh tak nerakstiija, ka tas ir 5200RPM) ?

Link to comment
Share on other sites

ko tu gribi lai cilveeks njem WD Raptor un piemaksaa "tikai" veel 60Ls, ja jau tas ir tikai viduveejas aatrdarbiibas cietnis(vinjsh tak nerakstiija, ka tas ir 5200RPM) ?

 

Kaapeec uzreiz Raptor, es tak taadu nepiemineeju. Samsungi tak tomeer ir leenaaki par WD un Seagate, Samsungam ir laba cena, garantija, bet ja njem shaadu konfigu tad nedomaaju ka 10Ls-15Ls uz cieto buutu iistaa vieta kur ekonomeet.

3,5" cietie ar 5400rpm jau veikalos saak kluut retums.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...