Jump to content

Izvilkt audio no filmas


Žaks Noriss
 Share

Recommended Posts

Tātad ir transportstrīms (.ts), no kura ir vēlme izvilkt ārā audio un padarīt to klausāmu uz mp3 pleijera. Neesmu to nekad darījis! Dotie ir sekojoši:

 

Video: MPEG-4 AVC (iekš .ts)

Audio: 48 kHz, AC3, 2/0 (L,R), spēlējot, loģiski, uzrādās DD 2.0, nav sadalīts trakos/čapteros

 

Cik izpētīju, tad nopratu, ka man nepieciešams TsMuxeR, to esmu lietojis, lai izvāktu nevajadzīgos audio no filmām. Visticamāk, atradīšu arī kā izmuxēt ārā audio traku. Tikai tagad jautājumi:

 

1. kādā formā man tas audio "iznāks" ārā? Kaut kādas mp3 vai wav? Mani mulsina tas AC3...

 

2. ar ko sadalīt lielo viengabala audio failu pa dziesmām? Ir kāds vienkāršs softiņš šim? Ja nāk ārā mp3, tad var izmantot visādos mp3 spliterus, bet ja tas ir kas cits?

 

3. varbūt ir kāds saturīgāks risinājums?

 

Pateicos jau iepriekš!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

1. - Audio fails tev iznāks ārā, tāds kāds viņš ir tajā video failā, respektīvi vienkārši noņems audio no video atstājot tādā formātā.

 

2. Ja iznāk ārā 1.gabals, bet tev vajag pa daļām to audio failu, iesaku Adobe Audition 1.5, maksas, bet noderēs.

 

3. Es iesaku ar Xilisoft Video Convertet vienkārši .ts failu pārkonvertēt uz MP3. Tad sagraizīt, ja vajag, ar Audition 1.5.

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

AC3 nokonvertē uz MP3. Ja AC3 ir 5.1 tad ar to strādāt retais softs mācēs. Piem SF9(SonyForge9). Ar to pašu var arī sagraizīt kā gribās. Maksas progza, bet riktīgi jaudīga.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...