Jump to content

dzimumattieciibas ar dm800 klonu


Aivis2
 Share

Recommended Posts

Veel nepaspeeju sazinaaties ar veikalu kuraa neemu sho driimu. Intereses peec apjautaashos sheit. Lietoju vinju kaadu tresho dienu. Viss gaaja ideaali kameer vienu reizi uztaisiiju shutdown un peec laika iesleedzot atteels uz ekraana saaka raustiities un uztveereejs normaali vairs nepalaidaas. Izraujot baroshanu un pievienojot to atpakalj mazais ekraans vairs pat neiedegas. Uz dreamUP arii neatsaucas. Deg abas gaismas diodes uz tiikla ligzdas un griezas dzeseesanas ventilators, taas ir arii vieniigaas paziimes... Piesleedzu peec tam mazo USB disku pie ligzdas un tas tikai pulseeja, taatad arii tur nenaak vairs normaala baroshana. Izskataas ka naaksies mainiit. Driims ir klons un pirkts Honkongas internetveikalaa. Riit meeginaashu sazinaaties ar vinjiem un uzzinaat ko dariit. Varbuut kaadam ir kaadas idejas?

Link to comment
Share on other sites

Pagaidi kādas pāris minūtes un tad slēdz iekšā.Man ar dreamup 1.3.3.4 iet. :rolleyes:

Labots - arthurs
Link to comment
Share on other sites

Tas neliidz. Biju tureejis izsleegtu arii ilgaak. Tur taa lieta ka ekraans vispaar neiedegas un pulsee 5V uz usb izejaam. taatad kautkas ir nobeidzies un nav normaalas baroshanas vairs....

Link to comment
Share on other sites

Ar ko tad Tu to 5V pulsāciju mērīji?Tas,ka USB mirgo,nozīmē tikai to,ka tiek meklēti dati uz USB.Un kas liedz pārliet imidžu pa jaunam?

Link to comment
Share on other sites

MartiniB

1. kamdeelj jau pashaa teemas nosaukumaa("DM800 defekts") jaamelo?

2. kamdeelj tiek izmantoc DreamUP ja visi driimi kas jaunaaki par dm500 shujas caur LAN?

http://www.dream-multimedia-tv.de/en/dm800-flashing-firmware-browser

3. Origjinaaliem dm800 ir knifs ar baroshanu:

a) vainu jaapaguust izraut/iespraust baroshanas shtekeri 1/3 sekundes laikaa

b) vai jaasprauzh atpakalj peec 5-10min

 

 

cik 6shus klonus esmu tureejis rokaa 5ciem bija kaada blusa, citam resnaaka citam striipaina

Link to comment
Share on other sites

Biju piespraudis mazo usb disku un tas tikai klikskeeja! Meeriijis neko neesmu. Un arii atteels pirmo reizi kad paraadiijaas defekts uz ekraana raustiijaas. Peec barosanas atvienoshanas uztveereejs ir pilniigi miris. Tiikls paraada tikai savienojumu bet IP nepieskir. Nekaadaa biosaa ieiet nevar. Poga nereagee vispaar. taapeec arii domaaju ka kautkas nav ar baroshanu. 2 dienas gaaja bez mazaakaam probleemaam. Standartaa jau bija ieksaa Gemini 500. Paarsuvis neko neesmu.

Link to comment
Share on other sites

DM800 REV:J

Pie reizes pajautaashu kam paredzeets USB iekseejais ports? Vai vins pilnveertiigi straadaa un vai ir iespeejams tur iekspusee ievietot zibatminjuprieks multiboot?

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Sorry, sajaucu to reviiziju uztveereejam. Ierakstiiju pamatplates reviiziju. Pasa uztveereeja reviizija ir L3.

Atveeru korpusu un sameeriiju visur tos 5V. Diemzeel ir visur tie 5V. Arii uz USB tomeer ir. Kur citur tas aakis es nezinu. Naaksies suutiit atpakalj. Tas aakis ir ka pat mazais ekraans neko neraada... tapeec arii domaaju ka kaadas baroshanas nav...

Biju pievienojis tiiklu arii pa taisno pie datora tachu paraadaas tikai savienojums bet sakariigu IP nepieskir.

 

Kiinieshi man atbildeeja ka vai nu uztveereejs vai SIM karte. Bez uztveereeja arii nepalaizas, taatad nebuus tas. Sim karte programmatoraa nelasaas kas ir aizdomiigi. Vai kaads var apstiprinaat ka bez SIM uztveereejam nav dziiviibas paziimju vai tomeer arii taa nav?

Labots - Aivis2
Link to comment
Share on other sites

Varētu būt SIM problēma. Man vienam bija kas līdzīgs. Tomēr arī kloni, kam jau no zavoda ir iekšā 76 bootloaders un gemini 5.0,darbojas problemātiski. Tieši pašā bootaa ir problēma. Drīms dažbrīd bootojas lēnāk ,kā rezultātā bilde raustās. Es šamo laicīgi pāršuju uz gemini 4.7 ar 75 bootloaderi un visasproblēmas atrisinātas,strādā kā Šveices pulkstenis. Jāšuj ir tikai cau Lan, nekādus DreamUp(-us).

Link to comment
Share on other sites

1. kamdeelj jau pashaa teemas nosaukumaa("DM800 defekts") jaamelo?

2. kamdeelj tiek izmantoc DreamUP ja visi driimi kas jaunaaki par dm500 shujas caur LAN?

http://www.dream-multimedia-tv.de/en/dm800-flashing-firmware-browser

3. Origjinaaliem dm800 ir knifs ar baroshanu:

a) vainu jaapaguust izraut/iespraust baroshanas shtekeri 1/3 sekundes laikaa

b) vai jaasprauzh atpakalj peec 5-10min

 

 

cik 6shus klonus esmu tureejis rokaa 5ciem bija kaada blusa, citam resnaaka citam striipaina

 

nu bet ja jau sačākarets bootloders tad tur lans nelidzēs , tad tikai tiek izmantoc DreamUP

kad simkartei nav kontakta itka izmetot šo

post-74465-128167994957_thumb.jpg

Labots - maigais
Link to comment
Share on other sites

Sim karti paarbaudiiju uz cita uztveereeja. Taa straadaa un bez sim kartes ekraanam ir jaaiedegaas un jaaparaada Error! Manaa gadiijumaa nenotiek nekas.

Link to comment
Share on other sites

Citu barošanas bloku mēģināji pielikt ?

Vienam paziņam dega abas diodes pie LAN ieejas un nekas cits nestrādāja. Nomainījām barokli un viss aizgāja.

Labots - Exy
Link to comment
Share on other sites

Meeginaaju, tacu ka barosans bloks ejoshs liecina ventilators kurs griezas normaali un LAN lampinjas arii abas deg. Taatad ja vinji man nesuutiis jaunu pamatplati tad buus veel viena adrese sarakstam klaat kuraa nedriigst neko iegaadaaties. Tad tikai rezerves daljaam... Zeel protams, bet tik un taa leetaak kloni sanaak! Vairaak kaa 3 reizes leetaak par originaalu....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Varbut kadam kadreiz sis info noder:

Taatad, sim DM800 pamatplate ar uztvereju un SIM tika aizsuutiita atpakalj uz Honkong (izmaksas 5.lvl).

Pec dazam nedeljam sanjemu to atpakalj. Piesledzot caur SCart viss straadaaja. Sleedzot pie normaala TV caur DVI notika tas pats kas ieprieks, tacu uztveereejs peec tam veel starteejaas par laimi. Piebildiishu ka uztveereejs uzkaaraas jau piesleedzot kabeli bez TV. Paarbaudiiju pie cita kabelja un viss tapa skaidrs. Taatad Bojaats DVI-HDMI kabelis nobeidza sho DM800. Lieta ir atrisinaata un paldies visiem kuri paliidzeeja ar padomiem!

Link to comment
Share on other sites

Tas mums vēlreiz ir atgādinājums ar mietu,ka uz kabeļiem nav vērts taupīt.Vispār daudzos forumos zoni raksta,ka nopērkot tjuneri uzreiz jāpērk kārtīgs HDMI vai cits kabelis.Tie rūpnīcas līdz dotie bieži vien ir draņķi.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Atsutija man jaunu DVI-HDMI kabeli, pat pec skata daudz labaaku kaa originaalais. Paarsuvu no 76 uz 76C un uzliku uz flash Blackhole imidzu kurs straadaa daudz labaak par Gemini. Njaa, ventilatoru gan pasuutiiju jaunu savaadaaku jo sie mazie kuri naak Made in China driimos saak celt troksni negaidiiti aatri. Varbuut kaadam ir kaada gatava ideja kur pievienot vai kaa uztaisiit lai pie standby ventilators izsleedzas?

Katraa zinjaa esmu esmu ljoti apmierinaats ar kiinieti!

Link to comment
Share on other sites

Jaa, liku kloniem paredzeetu imidzu.

Link to comment
Share on other sites

Atsutija man jaunu DVI-HDMI kabeli, pat pec skata daudz labaaku kaa originaalais. Paarsuvu no 76 uz 76C un uzliku uz flash Blackhole imidzu kurs straadaa daudz labaak par Gemini. Njaa, ventilatoru gan pasuutiiju jaunu savaadaaku jo sie mazie kuri naak Made in China driimos saak celt troksni negaidiiti aatri. Varbuut kaadam ir kaada gatava ideja kur pievienot vai kaa uztaisiit lai pie standby ventilators izsleedzas?

Katraa zinjaa esmu esmu ljoti apmierinaats ar kiinieti!

 

Pievieno ventilatoru pie 4v nevis 12v,bus klusaks.Ta izdariju uz dm7025.

Link to comment
Share on other sites

Paldies! Jaa, man arii pasam jau taada doma radaas. Savaa laikaa Kathrein 12V ventilatoru pievienoju pie 5V kurs straadaaja arii pie izsleegta uztveereeja. Dzirdeet vinju nevareeja vispaar.

Sodien atnaaca veel viens DM800. Tam uztaisiijushi mazu sleedziiti zem priekseejaa vaaka ar kuru iesleegt ventilatoru. :))))) Tas variants ir galiigi garaam protams. Katraa zinjaa kad atnaaks pasuutiitais ventilators tad kersos klaat sim jautaajumam. Veel tas otrais DM800 atskiras no pirmaa ar mazo ekraaninju. Pirmajam nav taads asums kaa otrajam un izskatas ka nedaudz vareetu atskirties arii ekraana lielums. (Iestatiijumos uzlikts ir vienaadi!)

Bet katraa zinjaa straadaa abi ljoti labi.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...