Jump to content

Wildfire vs Desire


unknovn
 Share

Recommended Posts

Tātad esmu nonācis izvēles priekšā

 

Wildfire vai Desire

 

Jāņem vērā ka būs mans pirmais smarts. Doma bija pa Desire jo labas atsauksmes, bet ir arī tumšā puse karšana un iespējamie restarti. līdz ar to sāku domāt vai vaig lekt uzreiz uz maksimumu nemot vērā ka būs pirmais smarts, vai tomer paņemt Wildfire un gaidit jaunakus modeļus.

 

Nepieciešama pamata GPS, Calendars, Exchange, egramatas, multimedija un protams geimi. Webs mazāk, sociālos tīklus nelietoju

 

Līdz ar to nevaru izšķirties

 

Spams welkomēts

Link to comment
Share on other sites

Wildfire ir manam comam,neko sliktu nesaka,principa ka pirmais pat ljooti ok,par desire tev citi biedri pateiks...

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Man liekas, ka salīdzini 2 dažādas lietas Wildfire ir zemākas klases aparāts, nekā Desire. Arī cena 165Ls vs. gandrīz 300Ls jau visu izsaka. Desire gan neesmu čamdījis, bet Wildfire bija tīri OK lietojams telefons. Bremzīgs nebija, displejs pieņemams. Nezinu vai būtu gatavs piemaksāt 130Ls par Desire. Bet to jau labāk izdomā pats - noliec veikalā blakus un uzreiz redzēsi un jutīsi šķirbu.

Link to comment
Share on other sites

nu tur tā lieta par to piemaksu, vai viņa ir tā vērta?

domaju vai multimēdija ies ok uz wildfire, jo vienigais kas sāk atturēt no Desire ir viņa karšana un restart gļuks

Link to comment
Share on other sites

Kāds gļuks Desire??????????????????? Pirmā dzirdēšana, man nav nekādu gļuku un par karšanu pirmo reizi dzirdu! Tādu neesmu savam novērojis (varbūt saulē tev bija uzsilis??!!)...pati galvenā atšķirība starp šiem abiem ir EKRĀNS (kas arī nosaka lielo cenu atšķirību)un mazliet korpusa izmēri. BTW, re kur saite uz APARKSTU pa Wildfire. Palasi, varbūt noderēs.

Es savu Desire paņēmu kā mazcenas, ja skati naudu un negribas ņemt ko dārgu- tad viennozīmīgi ņem Wildfire, abiem ir Androids 2.1, gan wifi, gan GPS...aplikācijas pats aradīsi- pilns nets ar viņām/

Link to comment
Share on other sites

The_Saint

Es metu acis uz HTC Legend

Nedaudz lētāks par Desire un kompaktāks (OK nav 1ghz procis utt.). Veikalā spaidot ļoti iepatikās viņa navigācijas puļķis, daudzko darot nav jāspeķo ekrānā pirksti :)

Labots - The_Saint
Link to comment
Share on other sites

Wildfire ir ar 240x320 ekrānu,kas jūtami ierobežo aplikāciju pielietojumu.Android ir taisīts lielākais izšķirtspējai tomēr.

Link to comment
Share on other sites

kuras tad ir taas aplikaacijas, kuraam vajag lielo izshkjirtspeeju un lietotaajs reaali to var just? cik spaidiits wildfire, tad neesmu maniijis iipashu vajadziibu peec lielaakas izshkjirtspeejas taadam ~3" ekraanam

Legjenda par Wildfire ir krutaaka pamataa tikai ar ekraanu un dizainu i viss ... Desire atkal shkjiet liels plaacenis kabataa

 

bet tas tikai mans viedoklis :D

Link to comment
Share on other sites

Tie Desire gluki ir tie kas visbiwzhak tiek piemineeti dazhados forumos, nesaku ka visiem tie ir

Link to comment
Share on other sites

Frenkers

Ja summai nav nozīmes tad protams Desire. Ņemot vērā, ka šādi telefoni tiek iegādāti dēļ multimēdiju iespējām tad papildus jauda dzelžiem noderēs. Arī ekrāns ir nedaudz lielāks (kas šāda veida produktam nav maz). Arī izšķirtspēja atsevišķos gadījumos traucē dzīvot +desire ir populārāks līdz ar to vairāk supportēts. Kaut vai tas pats Android 2.2. Desire apdeits jau pieejams. Kad pārējiem būs velns viņu zin. Pašam tiko darbs piešķīra Wildfire. Ja būtu paša izvēle 100% uzreiz Desire un miers.

 

Par karšanu un restartu ir taisnība. Cik dzirdēts tad par garantiju maina aparātus un nākošie jau strādā, bet tomēr karst. Tas arī ir normāli ņemot vērā procesora takts frekvenci.

 

Ja nu galīgi gribi nopirkt labāko ar pirmo piegājienu tad gaidi. Baumo, ka būs jauns Desire. Nav ne cena, ne specene, bet domāju, ka jābūt noteikti labākam par veco +itkā solas, ka tuvākajā laikā Wildfire sāks krāmēt jauna tipa displejus, kas patērēs 3-5 reizes mazāk enerģiju.

 

P.S. Rēķinies, ka ar standarta uzstādījumiem pie normālas ikdienas lietošanas bača jālēdē 2x dienā. Ja vien neesi tīnis, kam o-kartei limits beidzies.

Link to comment
Share on other sites

Pastoties jauno speceni pirmais kas ka krit acis ir ekrana izmers, domaju ka tik tas 4,3 jau nav pa neertu, man 3,2 - 3,7 raadaas ka optimalaakais variants, j'a Wildfire izshkirtspeja ir tada kada ir

bija doma par daidishanu, bet esosha nokia liecas nost lielos atrumos lidz ar to vaig ko jaunu atrak :)

Starpcitu tiko pamaniju, jaunais Desire taja apskata fotografets ar IPhonu, vai ari ta aifonu reklama tada jo smuki atspid logo

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Ei nu ko jūs iesakiet kaut kādu nākotnes telefonu? Tā jau var visu mūžu gaidīt uz to vienīgo un īsto! :t_p_o_n_e: Drīz būs Desire HD, tad būs Desire HD plus, tad Desire HD 3D, tad Desire 2 HD 3D plus plus. Tas taču jau gadiem ir skaidrs - ja pirms 6 mēn. nopirki supertelefonu, tad šobrīd jau tieši tas pats sastopams iekš lētā gala trubām un par to pašu piķi ko iztērēji pirms 6 mēn. vari iegādāt tikai 3x jaudīgāku, glītāku un fīčaināku telefonu.

Link to comment
Share on other sites

Frenkers

Domāju, ka līdz oktobrim var pagaidīt arī uz HD. Kaut vai dēļ tā vien ka būs 4gb internal memory un citiem labumiem. Protams pircēja izvēle, bet es vismaz pāris nedēļas pagaidītu lai ievāktu info par jauno modeli. Cenu. Kad varēs iegādāties utt. Kāda jēga paņemt veco un jau pēc 1 mēneša kost pikstos.

Link to comment
Share on other sites

Nesākšu jaunu topiku iepostešu tepat, jo gadījums līdzīgs .. izvēle starp HTC Desire un Samsung S8500 Wave... totāli esmu ieprūdis izvēlē =/

Itkā tehniskajā ziņā vairak + savāc Samsungs, bet tai pašā laika tur stav BADA OS kurai nu uz doto momentu ir trūcīgs programmu un atbalsta klāsts, savkārt androidam man patīk tas ka viņu ir iespējam personalizēt maksimāli + vēl lab programmnodrošinājums un atbalsts.

Lūk ja Androidam ir vairākas GPS navigācijas progas tad BADAi .. .fig viņ zin...

 

Ko jūs ieteiksiet?

 

P.S. gaidīt jaunu k-kadu modeli iznākam nu pavisam negribās jo manējam N81 batarejas skābe iztecēja un sačakarēja mobīlo taka līdz mēneša beigam vēlētos tik pie jauna mobīlā!

Labots - Ex-eddy
Link to comment
Share on other sites

Nu itkā sīkumi bet tomēr :D

Samsungam:

•720p video recording at 30fps

•Batareja

•Wi-Fi 802.11b/g/n

•TV out

 

aaa un + vēl samsungu var turēt gan uz lābā sana un ekrāks pagriezīsies, gan uz kreisā un ekrāks arī pagriezīsies, kamēr Desire tikai uz kreiso pusi griežas =/

 

Un nezinu man itkā labāk patīk kā turās roka Waves nekad Desire .. lai gan Desire tas tik tiešām ir monstrs kuru es vēlētos lai gan viņa baterejas laika mūlsina nu un vel šādus tādus sīkumiņus jau arī varēja pielikt ražotāji :)

Labots - Ex-eddy
Link to comment
Share on other sites

ai da nu filmēt netaisos kakā 720p recording nav vajadzīgs, kā rezultātā arī TV out nav nepieciešam tipa un tāpat kur es štoļi taisos vazāties ar TV out vadu apkār un slēgt pie teļukiem .. mmm domaju ka nēe... Wi-Fi n ... tapat viņa vēl nav tik daudz ka pieejas punktu pilsēta laikam, tāka tuvākaja laikā laikam varētu arī bet ta izdzīvot domaju, nu un domāju ka varētu arī pārdzīvot to ka ekrāns tik uz vienu pusi griežās ... vai moka tas 2.2 Androida ir iztaisīts ka uz visām pusēm griežās?

Vienīgais batareja ...

Link to comment
Share on other sites

Nesākšu jaunu topiku iepostešu tepat, jo gadījums līdzīgs .. izvēle starp HTC Desire un Samsung S8500 Wave... totāli esmu ieprūdis izvēlē =/

Itkā tehniskajā ziņā vairak + savāc Samsungs, bet tai pašā laika tur stav BADA OS kurai nu uz doto momentu ir trūcīgs programmu un atbalsta klāsts, savkārt androidam man patīk tas ka viņu ir iespējam personalizēt maksimāli + vēl lab programmnodrošinājums un atbalsts.

Lūk ja Androidam ir vairākas GPS navigācijas progas tad BADAi .. .fig viņ zin...

 

Ko jūs ieteiksiet?

 

P.S. gaidīt jaunu k-kadu modeli iznākam nu pavisam negribās jo manējam N81 batarejas skābe iztecēja un sačakarēja mobīlo taka līdz mēneša beigam vēlētos tik pie jauna mobīlā!

lūk tev applikācijas Badai....iesaku Ndrive, man tas bija uzlikts uz simbiāņa telefona, laba un ātra (kartes gan ar novēlošanos nāk laukā)...

Labots - rolixxx
Link to comment
Share on other sites

lūk tev applikācijas Badai....iesaku Ndrive, man tas bija uzlikts uz simbiāņa telefona, laba un ātra (kartes gan ar novēlošanos nāk laukā)...

 

Ārprāts nee nafig labāk ar lādētāju staigāsu apkārt nekā sūkāšu īkšķi ar Badu ... nebiju iegajis taja linka iepriekš ...

Link to comment
Share on other sites

Aigarsclp

Es paņēmu HTC Desire... Varu teikit visu to labāko. Vismaz līdzšim. Vienīģi batareja tur dienas divas. Tagad man ir atslēgts wifi kad nelietoju (uzlikts vidžets lai ar vienu pieskārienu ieslēgtu vifi, kā wifi atslēdzu tad kad nevajag var just ka tur ilgāk.

Kopumā esu ļoti apmierināts ar savu Desire.

Labots - Aigarsclp
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja nepatīk Desire turēšanas laiks, tad nopērc vienkārši klāt vēl kādu bateriju @ ebay. Nu es tā taisos darīt, var pat atrast spēcīgākas nekā orģinālās baterijas. Un cik tad tev somā/kabatā tā baterija aizņem vietu, ja zini, ka netiksi lādēt.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...