Jump to content

Pazudusi skaņa (nestandarta gadījums)


red flare
 Share

Recommended Posts

Esmu izmisumā. Pārinstalēju Windows (XP SP2) un, gluži tāpat kā daudziem citiem, arī man skaņa pazuda. Sākumā, līdz instalēju kX Manager (radās cerība, ka šitais varētu aiziet), iekš Sounds & Audio Devices neko pat nospiest nevarēja, tagad bedzot tiku vaļā no jautājumzīmes pie Multimedia Audio Controller, var mainīt Volume, turklāt Windows startējoties pat izdvesa savu "firmas" skaņu... Tomēr neko citu dzirdēt nevar.

 

Esmu mēģinājusi instalēt hz cik dažādu figņu. Īsti nevar saprast, vai man jāmeklē draiveri pēc mātesplates vai skaņu kartes - ne viena, ne otra nav jauna, tādēļ lieta ir vēl jo ķēpīgāka. Beigās tas viss noved pie viena - dators pat nezina, ka viņam ir skaņu karte.

Vienvārdsakot, skats šāds:

 

Viens no mēģinājumiem tikt pie skaņu kartes draivera:

p3jrwd97hr5rmfkcjb8g.png

 

 

Tad VĒLREIZ pārliecinājos, ka man IR tā karte (pie reizes var apskatīt mātesplati):

qesuo26o4wyugkorb57.png

 

Un tad vēlreiz...

 

4q58fb7zoddoomcrarf7.png

 

 

 

Būtu jauki, ja kādam būtu ideja, ko ar šo visu darīt (atkārtoju, divu dienu laikā esmu novilkusi, neveiksmīgi instalējusi un dzēsusi vismaz 20 +/- vienādus draiverus). Ko esmu palaidusi garām?

 

P.S. Esmu bez jebkādiem CD, kuri varētu būt vajadzīgi.

Labots - red flare
Link to comment
Share on other sites

red flare
(labots)

Kopš vakardienas nav vairs genuine; tas tikpat labi varētu būt viens no problēmas izraisītājiem.

 

Ok, tiku tālāk. Izrādās, mana skaņu karte ir tik kruta, ka nekas cits tai neder kā tikai SB0220 draiveri, kurus kaut kur jāizrok.

Labots - red flare
Link to comment
Share on other sites

KAs tas taads par kxManager? Skanjas karti nekaadu gan jau neatrod, jo nav citi draiveri uzinstaleeti.

Un nevajag Ljaa, ljaa, ka nestandarta situaacija. Peedeejaa laika ir daudz gudrinieki saradushies, kas domaa ka speej uzinstaleet windows. Patiesiiba ir daudz ruugtaaka.

 

Un iemaacies izmantot foruma mekleeshanas iespeejas pirms veel ko postee.

Link to comment
Share on other sites

red flare
(labots)

KAs tas taads par kxManager? Skanjas karti nekaadu gan jau neatrod, jo nav citi draiveri uzinstaleeti.

Un nevajag Ljaa, ljaa, ka nestandarta situaacija. Peedeejaa laika ir daudz gudrinieki saradushies, kas domaa ka speej uzinstaleet windows. Patiesiiba ir daudz ruugtaaka.

 

Un iemaacies izmantot foruma mekleeshanas iespeejas pirms veel ko postee.

 

kX Audio Driver is an independent WDM driver for all EMU10K1 and EMU10K2-based soundcards manufactured by Creative Technology Ltd. and/or E-mu Systems Inc., including the SoundBlaster Live! series [..]

 

Tur jau tā lieta, ka viss (it kā) ir uzinstalēts, viņš tikai skaņu karti neatrod.

 

Zini, realitāte ir tāda, ka tad, kad tiek jautāts, kā instalēt, tad atkal dzird otrādi: tu nemāki?! Un runa jau nav par to, vai es to māku vai nemāku, es labprāt palielītos, ja varētu atbildēt, ka visu zinu.

Kā tev liekas, ja es BŪTU atradusi risinājumu, es te vēl rakstītu? Izskatīju BOOTā pēdējās septiņas lapas ar līdzīgām problēmām, pusotru dienu meklēju kaut ko Googlē. Lērums šādu atgadījumu, tikai nekas no visa izmēģinātā vēl nav nostrādājis.

Mans jautājums ir tāds: man meklēt draiveri (skatoties pēc mātesplates vaiskaņu kartes?), programmu vai ko citu?

Labots - red flare
Link to comment
Share on other sites

varbuut shis der. It kaa driverguide.com taa iisti nav pieviilis nekad: http://www.driverguide.com/

 

Jaaregjistreejas gan tur. Speciaali novilku vienu variantu: http://www.failiem.lv/down.php?i=hhvlee&n=SBliveOEM0220win2k_xp.rar

 

 

Un jaa, ja izmanto PCI skanjas karti, tad meklee prieksh vinjas. Ja neizmanto maatesplates skanjas karti, iesaku vinju atsleegt BIOSAA, var rasties konflikts un taapeec nekas nenotiek.

Labots - Grisha
Link to comment
Share on other sites

red flare

He, es tieši tikko to pašu atradu un novilku. Vienīgi, man radās vēl pāris jautājumi:

  • ko man ar tiem failiem tagad darīt
  • kur man tos likt? (visu samest iekš C:\Windows\system32\drivers?)

Es patiesi nevaru lepoties ar lielām zināšanām šai sakarā.

Link to comment
Share on other sites

Čipseta draiverus ceru pirmos uzliki? Jaunākos updeitus no ms saliki?

Labots - wolf
Link to comment
Share on other sites

red flare
(labots)

Ir, ir viss. Un tikko arī tiku pie skaņas, visi priecīgi.

Paldies Grisham par failu - uz to liku lielākas cerības, ka varētu nostrādāt... un nostrādāja ar. :)

 

 

/Es patiesi divas dienas meklēju to vienu failu, un tagad šis vairs neizskatās pēc nestandarta gadījuma. Vismaz uzmanību pievērsa, haha./

Labots - red flare
Link to comment
Share on other sites

Nu rekaa! Prieks ka izdevaas paliidzeet. IEsaku driverguide.com, laba lapa. TAs gan, protams ja vairs nav draiveri atrodami oficiaalajaa maajas lapaa.

 

TAgad ieliec to failu seifaa, lai naakoshreiz nav jaamekklee.

Link to comment
Share on other sites

red flare

Nu rekaa! Prieks ka izdevaas paliidzeet. IEsaku driverguide.com, laba lapa. TAs gan, protams ja vairs nav draiveri atrodami oficiaalajaa maajas lapaa.

 

TAgad ieliec to failu seifaa, lai naakoshreiz nav jaamekklee.

Jā, nu var gadīties uzskriet vēl kādai apdalītai versijai. Lapa saglabāta, fails arī tiks noglabāts, citādi viņu pārāk ilgi nācās meklēt... Tagad, protams, tikai secinu, ka vajadzēja uzreiz pēc modeļa meklēt, nevis riņķī apkārt tam, ko vajadzētu...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...