Jump to content

video karte utt


Konts
 Share

Recommended Posts

Sveiki! Gribējus uzdot dažus jautājumus, par video karti un mātesplati!

 

Man ir tāda problēma, es vēlo uzlikt video karti, bet nezinu vai mātesplate to pavilks!

Tad jūs lūdzu varētu pateikt, cik lielu video karti spēj pavilkt mana māteplate?

 

Vispirms paskaiet, kā atrast info par mātesplati lai jūs zinātu par to video karti :)

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Ir dažādi veidi:

- fiziski modeli izlasīt uz pašas mātesplates

- programmiski noskaidrot. Vienkāršākais veids novilkt progu cpu-z un iemest attēlu, kas redzams šajā sadaļā:

Link to comment
Share on other sites

Vienīgais kas tevi var iegrožot, ja tev ir vecais PCI-ex 1.0. Jā tev ir PCI-ex 2.0 tad vari neuztraukties - mātesplatei vajadzētu atbalstīt visas videokartes, bet skaties ka tev korpuss atļauj ievietot noteiktu videokarti, jo viņas mūsdienās ir diezgan lielas un jāskatās arī uz barokli - vai ir visi vajadzīgie konektori un vai spēs pavilkt.

Link to comment
Share on other sites

Lūk arī būs mana mātes plate: Seit

Un cik lielu video karti pavilktu tad?

 

Man 1 jautājums par windovsu: es parinstalēju windovsu vis slēdzās ātri iekša un darbojas

pēc 1 nedēļas atkal viss sāk vilkties ļoti lēnu slēdzās leja un iekaras pa laikam! parinstalēju windovsu atkal 1 vai 2 nedēļas ir ātrs pectam atkal karas un ir ļoti lēns

un tā visu laiku!

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Pārējās komponentes kādas?........

 

vcc8oey8hc00ir70n2mk.jpgRekur 1 atels

 

9g6ocvidzue9u5qxfq34.jpg

jebbr2nz2mc4cm3zermb.jpg

yo8wyx8myj48bxrb9g.jpg

 

v67rpz8v51vablqo7q1o.jpg

 

xmm4kc3zgiljxijijzm.jpg

 

ijpiqftds7l9cccyfnx2.jpg

Gaidu addbildes :p.

Labots - Konts
  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Plate - ne visai , CPU arī tāds pašvaks . Ko tu taisies ar to video karti mocīt un cik naudas vari atvēlēt ? Pat nezinu ko ieteikt - 8600GT , 9400Gt , HD4350 , HD5450 ?

Link to comment
Share on other sites

Itka PCI-E. Manuprat 2.0 stradas 1.0 slota!   Dpanem kaut ko no 9500gt. 

Link to comment
Share on other sites

TheSorrow

vai GeForce GT240

Šajā gadījumā tev drīzāk procis nevilks. Mātesplatei par "pavilkšanu" naff nekāda sakara - galvenais lai slots atbilst ;)

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Un cik lielu ramu ramu mātes plate pavilktu?

 

Piem ja es piemauktu klat vēl 1 gb ram! tad pavilktu kautko jēdzīgu?

 

Man pietiktu ar 256 video karti varbūt arī 512 noderētu!

 

Nu 30 ls atvēlētu :D

Galvenais ka iet Kontra utt!

Labots - Konts
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

Nu 30 ls atvēlētu :D

Galvenais ka iet Kontra utt!

Kontra ies tāpatās, bet par 30 Ls labāk nopērc vairākas kastes saldējuma un atvēsinies.

  • Patīk 3
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister
Galvenais ka iet Kontra utt!

Da tur pat ar integrēto pietiksies . Ja jau tik ļoti gribās , vari tepat forumā vai ss.lv , pameklēt kādu lietotu ~10 LVL vērtībā - i naudiņu vēl ietaupīsi par kuru slāpes veldzēt šajā kartajā laikā ar kādu labu aliņu , ja gadi atļauj .

Link to comment
Share on other sites

Bet pastāv tāda ka iesmērēšana!!!!

tapēc arī nezuticos pirkt no rokam!

 

Man tagad ir 128 video karte!

 

Es gribu lai pavelk kaut vai to pašu Counter-strike sorce :)

Link to comment
Share on other sites

Nu tad sakiet man konkrēti no ka ir atkarīgs video kartes lielums kuru pc var pavilkt? matesplates? procis? vai kas cits?

Link to comment
Share on other sites

Skaidrot Tev, kā visa šī sistēma darbojas, ir pilnīgi bezjēdzīgi. Ja ir nepieciešamība tik "konter-strajku" spēlēt, tad ar to pašu 9400GT pietiktu.

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Dators mēsls, sāc krāt jaunam. BET, ja tā, ļoti godīgi, tad cs source pavilkts pat tā patās, man tā domāt. JO cs:s un tf2 man vilka uz linux caur wine uz kautkāda 1,6 ghz semprona ar 768 mb ram'a un 7300gt agp videokarti.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu TF2 nekāda lielā spēlēšana tur nesanāks, bet toties css ar integrēto tīri labi varētu iet ar pareizo fps cfg. :]

 

Ieguldīt šajā kastē ir pilnīgi bezjēdzīgi.

Link to comment
Share on other sites

Diemžēl jaunu datoru atļauties, es nevaru! un tas nav iespējams, ka nevar kautko iegrūst iekša! tikpat labi kpc nevar būt iespējams? pa detaļai un detaaij un būs viss ok ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja labi grib, var mēģināt arī AGP slotā iedabūt iekšā PCI-Ex karti. Ieguldīt kaut ko šādā datorā ir bezjēdzīgi. Ja ieliksi pārāk labu videokarti, procesors nepavilks, un par cik cpu ir ļoti vecs (lai nelietotu vārdu slikts), jēga ņemt kādu karti par tiem pašiem 20 Ls ir 0. CSS uz tās pašas integrētās ies, ar fps cfg. Neko dižu neizspiedīsi, bet vismaz vari no šodienas sākt cūciņā katru dienu pa latam mest jaunam datoram.

Link to comment
Share on other sites

Tava integreta videokarte nepavelk CSS?

Ja velies pirkt videokarti tad perc GF8400gs un 1Gb ramu.

Vispar tava integreta karte pavelk CSS.

Labots - sinaplex
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Nu bet es gribu mazliet paķūn;et pc! un tad nav iespējams ka nav jēgas likt iekša ;) pa mazlieteij liekot iekša tak vis ok būtu! piem sākot ar mātesplati normālu pectam procesoru, pectam rmau 2 gb ielikt, pectam video karti un beigu beigasarī būtu ka jauns ;)

 

 

Laikam nemšuto video karti simplex ko ieteicis :)

 

 

Bet es tā arī nesapratu no ka ir atkarīgs lai ietu video karte liela? matesplates vai kas?

 

 

 

 

3. Man šo video karti pavilktu un ietu ka vaig? http://www.dateks.lv/cenas/25/39027_microstar_geforce_8400gs_256mb_ddr2_64bit.php

Labots - Konts
Link to comment
Share on other sites

Nu bet es gribu mazliet paķūn;et pc! un tad nav iespējams ka nav jēgas likt iekša ;) pa mazlieteij liekot iekša tak vis ok būtu! piem sākot ar mātesplati normālu pectam procesoru, pectam rmau 2 gb ielikt, pectam video karti un beigu beigasarī būtu ka jauns ;)

 

Labāk krāj naudiņu un vēlāk nopērc normālu datoru. Jo ar tādiem parametriem, nav jēgas ņemties.

 

Bet principā tu vari tā izdarit. Sākuma nopirkt mātesplati, vēlak procesoru un beidzot videokarti.

Labots - sinaplex
Link to comment
Share on other sites

Nu bet es gribu mazliet paķūn;et pc! un tad nav iespējams ka nav jēgas likt iekša ;) pa mazlieteij liekot iekša tak vis ok būtu! piem sākot ar mātesplati normālu pectam procesoru, pectam rmau 2 gb ielikt, pectam video karti un beigu beigasarī būtu ka jauns ;)

 

Labāk krāj naudiņu un vēlāk nopērc normālu datoru. Jo ar tādiem parametriem, nav jēgas ņemties.

 

Bet principā tu vari tā izdarit. Sākuma nopirkt mātesplati, vēlak procesoru un beidzot videokarti.

 

Par to ari es runaju ta spats vien ir ka sjauns pc tikai pa detaļam likts :p

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...