Jump to content

SIM reader writer


Recommended Posts

kur vinus mekleet' date=' kaadas cenas?! un kaa ir ar SIM karteem vajadziigas speciaalas, jeb parastajaas ar var drukaat iekshaa :)[/quote']

 

kaadreiz vareeja dabuut ieksh unlock.lv un cena jau pasen bija ap 25ls... Par paareejo gan tev jaaprasa kaadam lielaakam gudriniekam. Nu ar tushas sim kartes ir taadas pashas kaa matricas prieksh cd raxtitiaajaa - kaa tu domaa "parastaas"?

Link to comment
Share on other sites

Guest fallen

Dabuut var sheit:

www.cdiscount.com

Izskataas shaads:

 

SIMUSB.jpg

 

Darbojas ljoti vienkaarshi ar visaam mobiilo SIM karteem. Var editeet visu; kontaktus; PIN codu SMS iiszinjas, taisiit backup. Liidzi naak driveru disks. Cool produkts.

 

Maksaa tikai 17€.

 

P.S.Pats ar vienu taadu pasuutiiju :wink:

Link to comment
Share on other sites

nu "parastaas" bija domaatas normaals SIM kartes kas dabuujamas... tachu esmu dzirdeejis ka taas nevar paarprogrameet.... vai taa nav taisniiba...?

Link to comment
Share on other sites

nu "parastaas" bija domaatas normaals SIM kartes kas dabuujamas... tachu esmu dzirdeejis ka taas nevar paarprogrameet.... vai taa nav taisniiba...?

 

VISS kas ir programmēts, IR pārprogrammējams!!! Esi drošs!!! :!:

Link to comment
Share on other sites

es gan esmu dumjs shajaas lietaas - bet ko tur var tai SIMaa paarprogrameet ?

 

Da VISU!

Var pat uzprogrammēt, ka viena SIM-karte satur vairākus pieslēgumus, kurus var pārslēgt iekš telefona menu... piemēram, ir privātais, darba un "izklaides" numuri... sagāz tos visu vienā SIM-kartē un slēgā savā nodabā...

 

Pats gribēju tādu programmeri iepirkt, bet mans krupis mani gandrīz nožņaudza... :wink: sākās nekontrolējama skopuma lēkme... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Vecais nee es bik savaadaak biju domaajis - tas ka var setingus nomaniit tas jaa - bet programeet - ar domu jaunas funkcijas rakstiit - vaitad to var parastajaa simkartee ?

 

man gan domaat tur bija citas pasugas SIM vajadziiga - SIM TOOLKIThttp://www.gemplus.com/techno/stk/

 

Iespējams, ka parastās SIM-kartes var tikai klonēt uz viena čipa... :? ...nu un dabiski, taisīt to kopijas.

 

Par jaunu funkciju rakstīšanu gan neesmu interesējies... abet KĀDAS tad jaunas funkcijas tai SIM-kartē var iemudžināt???

Link to comment
Share on other sites

es savu laiku izmantoju LMT DIALOGS pakalpojumu - tagad gan vinjs ir atsleegts - izpaudaas tas taa ka LMT man iedeva jaunu SIM TOOLKIT karti kas satureeja taadu fiichu ka ieliekot vinju mobzii paraadaas jauna menu sadalja "dialogs" - pat tagad manaa n6600 shis menju atpaziistas ...

 

laba lieta bij vareeja meilus skatiities/suutiit - bet nu tagad gprs laikaa tas vairs protams nav aktuaali - taadeel jau aizgrieza to pakalpojumu ...

 

man domaat ja ir shaada SIM karte vot tad var programeet ko jaunu ...

 

hmm, neko tādu (LMT DIALOGS) nebiju dzirdējis... būtu gan baigi intresanti KO TĀDU no funkcijām vēl varētu klāt piemest...

Link to comment
Share on other sites

hm' date=' tas nozīmē, ka var klonēt simkarti...?[/quote']

 

...gandrīz to pašu, kas klonēt aitu! :wink:

 

Nu iegūt PRECĪZU kopiju no SIM-kartes - 1:1...

Link to comment
Share on other sites

Nu kaa to njem paarprogrammeet - var au noteikti sho to pielikt klaat, bet jaaatceras,ja raxta sim karshu matricaas, tad aaas ir kaa cd-r nevis cd-rw... Pats gan nekad neesmu ar to njeemies. Un veel buutu jaanoshkjir taadi riiki,kaa tas atteelaa ,ar kuriem var izmaniit kontaktus, pin utt. un taadi riiki ar kuriem var kloneet sim`us un raxtiit tukshaas matricaas. Un veel jau protams atshkjiras arii matricas :)

Link to comment
Share on other sites

Vel iedomaajos,ka noteikti dauddz ko pastastiitu sateliitu atkodetaaji,kuri arii tasa kreisaaas kartes -taadi pashi chipinji vien ir , tas writer kas bija unlock.lv dereeja arii sateliitu karteem :D

Link to comment
Share on other sites

Lai nolasītu informāciju no SIM kartes ir vajadzīgs programmators kurš var darboties Phoenix režīmā un kā rakstīja Fresh tie der (derēja :)) arī SAT pirātkaršu programmēšanai (vispār jau ir otrādi SAT karšu programmators der arī SIM).

Par iespēju klonēt SIM karti gan neko neesmu dzirdējis, mājas apstākļos to laikam nevar izdarīt, arī modificēt SIM karti būs pagrūti (var labot ierakstus telefonu grāmatā un tas laikam arī viss). Ja ar klonēšanu saprot 100% precīzas kopijas izgatavošanu, tad tam ir vajadzīga oriģinālā SIM kartes sagatave (nezinu gan vai tādas vispār kur var nopirkt) un vēl vajag software ko tajā kartē ierakstīt (var paprasīt no SIM karšu ražotājiem :)). Tas ka dažādas SmartCard izskatās vienādas, vēl nenozīmē, ka tām ir vienāda arhitektūra. Jā, tiešām var izgatavot kartes kopiju ierakstot to GoldCard (PIC16F84 + 24C16) vai SilverCard (PIC16F877 + 24LC64) (Silver labāk - lielāka atmiņa), bet tas protams nebūs kartes klons, tā būs kartes emulācija pavisam citas arhitektūras procesoram (vai kāds zina kāds ir SIM kartes procesors ?). Tajos emulatoros kuras var atrast internetā ir iespējams ierakstīt vienā kartē datus no vairākām SIM kartēm, bet tas gan nenozīmē, ka tas ir veids kā pirātiski lietot mobilo. Līdzko operators konstatēs tīklā divas vienās kartes, tās labākajā gadījumā nedarbosies, sliktākajā - tiks nobloķētas.

 

Žurnālā "Xakep" (11 vai 12 2004) bija raksts par SIM kartes kopijas taisīšanu.

 

P.S Arī SAT TV nekad nav bijušas pirātiski klonētas kartes, ir bijuši tikai emulatrori kuri realizē oriģinālās kartes galvenās funkcijas.

Link to comment
Share on other sites

Firza --> Paldies par garaaku aprakstu. Par to kloneeshanu. Sim karshu matricas var nopirkt latvijaa,ja labi pameklee ;) Zinu,ka dazhi ar shaadu biznesinju jau nodarbojaas un klonee sim kartes, Protams, ka droshiibas peec ieprieksheejo kartiiti vajadzeetu nolikt kaut kur taalu taalu. Jo kam tad principaa ir vajadziiga kartes kloneeshana - rezervei,ja nosper mobilo un atminjas palielinaashanai,ja telefonaa ir maza atminja prieksh sms un kontaktiem.

Link to comment
Share on other sites

Sim karshu matricas var nopirkt latvijaa' date='ja labi pameklee ;) Zinu,ka dazhi ar shaadu biznesinju jau nodarbojaas un klonee sim kartes.[/quote']

Es gan īsti neticu, ka tas ko var nopirkt Latvijā ir oriģinālās SIM karšu matricas. Neredzu arī tam lielu jēgu – kāpēc mocīties ar nezināmas arhitektūras procesoru un visām tur izmantotajām atslēgu šifrēšanām , ja var paņemt SilverCard un ierakstīt tur no SIM kartes nolasītos datus (svarīgas bija tikai kaut kādas divas atslēgas). Lai ieprogrammētu oriģinālo SIM vēl būs vajadzīgs speciāls programmators par pāris k$, parastais Phoenix (PIC, AVR) programmators nederēs lai kartē ierakstītu FLASH programmu (vai varbūt SIM sagataves jau ir ar ierakstītu FLASH un gala lietotājs tikai ieraksta EEPROM ?). SIM kartēs visticamākais netiek izmatoti parastie PIC www.microchip.com vai Atmel www.atmel.com procesori. Ne SilverCard un GoldCard nav nelikumīgs produkts, tās ir parastas SmartCard uz PIC procesoru + EEPROM un var nopirkt piemēram http://eshop.unisat.lv/index.php?cPath=5 .

Link to comment
Share on other sites

tad diez ko liela jeega nebuus no taa rakstiitaaja... bet piemeeram PUK kodus jau k ka var dabuut...?

Link to comment
Share on other sites

Neesmu redzējis programmu kura varētu izvilt PUK kodu no SIM, par PIN vispār nav ko runāt (šifēts tur viss), bez PIN man zināmās programmas vispār neko nedara. PUK kodu vienkāršāk uzzināt pazvanot operatoram un paprasot, ja karte ir tava - pateiks.

Link to comment
Share on other sites

:) skaidrs... tatad dizi liela jeega no taa rakstiitaaja / lasiitaja nekaada dizhaa jeega nav :(
Link to comment
Share on other sites

:) skaidrs... tatad dizi liela jeega no taa rakstiitaaja / lasiitaja nekaada dizhaa jeega nav :(

 

Hmm, man jau arī šķiet, ka mājas apstākļos tas dzelzis ir lieks.

Kamēr SIM ir laba, tikmēr taisām adresu grāmatas backupus. Kad atkožas, ejam uz LMT mainīt. Kur šajā procesā vieta ir sim programmētājam, nezinu.

Link to comment
Share on other sites

JJā, nekāda lielā jēga nav. Var uztaisīt savas SIM kartes telefonu grāmatas kopiju, var rediģēt tās saturu. Ar kabeli (IrDA ZiloZobu) arī to var darīt un iespējams būs vienkāršāk un lētāk. Vienīgā jēga programmatoram ir taisīt SIM karšu emulatorus uz PIC kartēm (Gold, Silver). Tam gan ir vajadzīgs programmatoros kurš prot arī rakstīt PIC kartes, tikai ar Phoenix nepietiks. Šaubos vai tie specializētie rūpnieciski izgatavotie SIM karšu lasītāji prot to darīt.

Link to comment
Share on other sites

Niu man veel meetaajaas shitaads verkjis

sim_reader.jpg

tipa sat karshu programmeetaajs :) , bet cik saprotu ar attieciigu softu var visaadus nedarbus dariit ;)

tipa tiirs roku darbs :))

iehavoju no kautkaadiem sat piraatiem par 30 Ls

Link to comment
Share on other sites

Niu man veel meetaajaas shitaads verkjis

Jā šitais ir pareizais verķis. Tikai tur to SIM karti grūti iebāzt, vajag sameklēt to daļu kura palika pāri no lielās SIM kartes un izmantot par pāreju. Galvenais ir ievērot tā programmatora lietošanas instrukciju (slēdža stāvokli), jebkuras darbības ar oriģinālo SIM karti tika Phoenix režīmā. Nevajag mēģināt veikt kādas darbības ar SIM karti PIC režīmā, labākajā gadījumā nekas nesanāks, sliktākajā - sadegs SIM.

Link to comment
Share on other sites

Ļoti populārs SAT TV pirātu vidū ir (bija) JonisProg http://jonis.dvb.lv/ . Tur ir gan principiālā, gan montāžas shēma. Tas ir universāls programmators, gan PIC, gan Atmel kartēm un tam ir arī Phoenix režīms.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...