Jump to content

Apavi ārzemēs


briedis
 Share

Recommended Posts

-Sportsdirectam nav ne vainas, vēl jo vairāk lielo atlaižu laikā. Dabūju pāris Karrimor jakas un kvalitāte ļoti laba, cena ar atlaidi (un atlaides tad ~80 vai 90%) - ļoti salda. Protams, kā jau te minēts, ir arī Firma X ar cenām, kas bez atlaidēm ir pāris mārciņas (piem kurpes pa 7 mārciņam utt), tad protams kvalitāte attiecīga. Esmu tur iepircies un visticamāk iepirkšos atkal.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • androidz

    14

  • Gestapo

    15

  • Krabis1

    7

  • maritis

    7

ar Karrimor uzmanies. Pašā karrimor bodē bez atlaidēm reizēm mēdz būt lētāk. izvēle arī labāka, ja tieši karrimor. nav jau grūti nočekot pirms iepirkšanās. mēdz būt arī otrādi.

Link to comment
Share on other sites

Manuprāt izdevīgāk ir uz turieni vienkārši aizlidot ar lēto reisu un uz vietas nomērtīties un iepirkties nekā pirkt kaķi maisā. 70 ls vērtībā tur var noģērbties no galvas līdz kājām lupatās kas te izmaksās 300 ls..

Link to comment
Share on other sites

nikur nah nevar aizbraukt. dārgi, izņemot caurbraucot. izdevīgak Latvijā. regulāri rakājamies pa bodēm . ir ņemam, uz priekšdienām. lielais mīnuss- nauda. tie kas grib lētāk, ne vienmēr ar lieku piķi. tad kad būs lieks piķis nebūs 50% atlaides.

pats tāds. bet ja ļoti vajag atrodas. pēdējā laikā ta es visu sev iekš lv pircis .botas, zābakus, jakas, bikses, flīsijus. (flīsijus arī humpalās . pēdējoreiz uzrāvos uz ideāliem mamut un lafumas). labi man prasības specifiskas - ala gandrs, ceļotājs. un tas man kā braukātājam. Latvijā labakā cena trāpijusies lupatām. ( kompja lietas cits stāsts, bet tās ar es priekšdienām iepērku. nevaru paiet garām razer klavierei ar 80% atlaidi)

nav jau tā ka citur labām lietām pakaļ met. labām pat atlaides grūti atrast. iepriekšējo gadu, vienīgais izmērs. jārok visur.

Link to comment
Share on other sites

kādus tieši apavus. doma par parastiem - visi normāli veicīši tur centrā starp galerian, alens city un vēl ko. sporta apavi sprorta bodēs . vai nu nike, adidas, vai stadium.

stokholmā galvenais uz atlaidēm uzrauties, tad jebkur kaut kas var patrāpīties.

Kabineta, un ielas - klasiska stila kurpes, kā arī ziemai puszābakus. Pēdējos faktiski noskatīju vienā i-bodē, ar atlaidi mūsu naudās drusku zem piecdesmit.
Link to comment
Share on other sites

Gribēju uzjautāt kā ar pirkumu apmaksu sportsdirectā. Tur vajag obligāti paypalu, vai var arī ar parastu LV karti maksāt?

 

p.s. atvainojos par stulbu jautājumu, neesmu neko pircis online, bet nu arī man ir vienreiz ir apnicis LV lupatu uzcenojums!

Link to comment
Share on other sites

Lyricist

Ne nu, spriezot pec veikala atbalstita karsu klasta, tad Paypal nav obligats. Vari maksat ar tam pasam Visam, kautgan es parasti veicu pirkumus caur Paypal.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Amazones atzars javari.co.uk

 

Bezmaksas šipings, dažreiz ļoti OK cenas. Pats esmu vairākkārt pircies, pēdējais bija K-swiss skeitšūzi par 22 paundiem un dāma dabūja Diesel pavasara zābakus par pieņemamu cenu,

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
androidz

Atnāca paka. Ar tiem izmēriem gan iebraucu tūtā, tur ir kaut kādi dīvaini izmēri - L bikses, stipri pa lielu, leecooper T-krekli XL, izmēri ir OK, tādā ziņā ka ceļgali nesalst, respektīvi pavisam stripri pa lielu, moža kāds reperu modeli :) . Tāds iespaids, ka M priekš manis būtu tieši laikā. Kaut gan parasti iekš LV neko mazāku par XL nepērku. Ej nu saproti. 43 (9) izmēra tupeles ir pa mazu, bet nu OK, ar to ir skaidrs, brīvā laika apavu jāņem vienu izmēru lielāku. Savukārt draudzenei viss der. Kvalitāte - pieņemama, bet īsti nevar saprast ir pakaļdarinājumu vai oriģ. mantas...

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Par kuru veikalu runā?

Link to comment
Share on other sites

locoone

Es ar ar bikšeļu izmēru aizšāvu greizi.. :/

It kā ir LeeCooper džinsi, ņēmu uz tādu pašu izmēru, bet stipri par mazu...

Bet kedas gan pašā laikā!:)

Link to comment
Share on other sites

androidz

Cik maksā sūtīšana no sportdirect uz mūsu zemi?

Sūtīšana uz mūsu zemi no sportsdirect.com maksāt 876 latus un 45 santīmus. Preci atved līdz kolkas ragam. Tā ka nekur tālu nav jābrauc.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Labaisjanka: 1. lapa, martinno komentārs.

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Pēdējo paku noplēsa 35 par piegādi :X, bet nu bija ar lol virs 1k.

Link to comment
Share on other sites

Labaisjanka

Vainīgs. Nepamaniju. Paldies par atbildi. Ja tā ir standarta maksa, tad kaut ko lētu un vienu (piemēram par 10 mārciņām) baigi neinteresanti sūtīt. Jeb es kļūdos?

Link to comment
Share on other sites

androidz

Ļoti smieklīgi. Asprātība plūst pār malām.

Nu bet cienītais, tepat tas tika runāts un šopa māja lapā arī skaidri un gaiši rakstīts 15 mārcinas! Es saprotu sļinkums, bet nu tā jau ir nekaunība!

 

Vainīgs. Nepamaniju. Paldies par atbildi. Ja tā ir standarta maksa, tad kaut ko lētu un vienu (piemēram par 10 mārciņām) baigi neinteresanti sūtīt. Jeb es kļūdos?

Nekļūdies.

Link to comment
Share on other sites

Vislētāk apavus var nopirkt britu ebeyā. Nav jāuztraucas par PVN un arī kurpes atnāks 1-2 nedēļu laikā.

Ja jums vajag vienkāršas ielas kurpes, iesaku šīs:

Gents Leisure Shoes Black Lace Ups

MENS LEATHER BLACK LACE UP SHOES BEST SELLER BEST PRICE MATHEW

NEW MENS BLACK SHOES LEATHER INNERS LACE UPS SIZE 8, 9 DUNCON

Latvijā līdzīgas maksā vismaz 2-3x dārgāk.

Link to comment
Share on other sites

Labaisjanka

Laikam esmu akls vai kāda cita vaina, bet to piegādes maksu mājas lapā neredzu. Bet ne tas galvenais. Es domāju, ka ja kāds ir atradis kaut ko labu (iepirkšanās vieta, programma, kāds vērtīgs padoms) tad varētu vienkārši pēc iespējas detalizētāk to izstāstīt citiem. Tad katrs varētu izlemt vai tas viņam vajadzīgs vai ne. Iespējams, ka kādreiz bez reģistrācijas kādas detaļas nevar redzēt. Labprāt ticu, ka reģistrācija ir nesāpīga, bet vai vajadzīga? Tieši tāpēc,kas to izdarījuši varētu citus biedrus apgaismot un tie varētu izlemt. Atkristu vesela kaudze nevajadzīgu komentāru.

Protams var teikt, ka tas attīsta slinkumu un viss tiek ielikts mutē. Es tomēr domāju, ka nevajag katram izgudrot velosipēdu.

Link to comment
Share on other sites

androidz

Jā tieši tā, tas attīsta sļiņkumu un vēlmi pašam nedomāt, bet gudri filozofēt, jo tas ir vieglāk.

Man tas prasīja 15 sekundes - http://www.sportsdirect.com/CustomerServices/EtailTermsConditions.aspx#delivery

 

Tikai neprasi, kā var atrast piegādi tieši uz Latviju, jo tur takš esot milzīga tabula!

 

Labāk kungi padalieties pieredzē kā ar to tupeļu izmēriem sportsdirektā salīdzinājumā ar pie mums nopērkamajiem - nu man nenoveicās UK 43 izskatās akurāt pēc 42. Tā ir tāda neveiksme, vai tomēr tendence. Tas pats jautājums par drēbēm, tikai otrādāk. Viņu L izskatās, pēc mūsu XL, vai pat XXL. Kur ir tas suns paracies!? Jā tā ir loterija, es metu mieru un eju uz barona centra outletu...

Link to comment
Share on other sites

Labaisjanka

Jā esmu ļoti, ļoti neuzmanīgs. Tomēr nedomāju, ka ja kāds ir atradis ko labu un par to smalki izstāsta citiem, lai varētu izvērtēt vai tas katram konkrētam cilvēkam vajadzīgs vai ne, būtu kaut kas slikts.

 

Cik esmu pircis apavus e-bay pēc tabulas UK izmēri pret mūsu izmēriem ir viss bijis kārtībā. Varbūt vienkārši paveicies.

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Labāk kungi padalieties pieredzē kā ar to tupeļu izmēriem sportsdirektā salīdzinājumā ar pie mums nopērkamajiem - nu man nenoveicās UK 43 izskatās akurāt pēc 42. Tā ir tāda neveiksme, vai tomēr tendence. Tas pats jautājums par drēbēm, tikai otrādāk. Viņu L izskatās, pēc mūsu XL, vai pat XXL. Kur ir tas suns paracies!? Jā tā ir loterija, es metu mieru un eju uz barona centra outletu...

Nu neko, visas tās miljons firmas neizzināsi, tāpēc parasti pērku kaut ko no dažām, zinu, ka leecooper bikšelēm 34/34 ir mans izmērs gan te uz vietas, gan SD, tas pats ar nike - izmēri ir identiski, lonsdale arī. Tāpat būs arī ar citām lielajām firmām - adidas, puma utt. Ja izvēlēsies kaut ko eksotiskāku, tad ir loterija.

Link to comment
Share on other sites

androidz

Vo tas jau kaut kas. Akurāt skatos uz LC ūzām.

Link to comment
Share on other sites

Amazones atzars javari.co.uk

 

Bezmaksas šipings, dažreiz ļoti OK cenas. Pats esmu vairākkārt pircies, pēdējais bija K-swiss skeitšūzi par 22 paundiem un dāma dabūja Diesel pavasara zābakus par pieņemamu cenu,

Piekrītu Žakam, pats arī esmu sūtījis, bieži uz atlaidēm var noraut kaut kādus pēdējos izmērus, galvenais, ka šipings pa velti.

Link to comment
Share on other sites

maritis

Tam javari ir arī .de un .fr Vācu lapa manai gaumei likās pat pieņemamāka. Šipings iekļauts cenā,tāpat kā co.uk

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

sportsdirect ieperkos biezi.

parsvara gan perku tur t-kreklus, zekes un citus sikumus, jo var sapirkt veselu maisu pa 50gbp. reizem kadas letakas kedas, ja uz atlaidi. kko nopietnaku vienigi, ja ir 90% izpardosana.

briziem tas atlaides tur nemaz nav atlaides, citur var letak dabut.

kads te rakstija, ka letak butu atbraukt un nopirkt, tad ta ar nav laba doma, jo ja atlaide ir onlaine veikala, tad realaja veikala tada var arii nebut.

ar izmeriem jau ir ta ka nejau SD pie vainas, kadu izmeru firma pieshuj ar tadu arii vini tirgo. piemeram es parasti perku Puma vai Nike. Pumas gadijuma man der L izmers, Nike - M.

Dzinsus un virsdrebes gan labak perku citur, piemeram http://shop.bestseller.com/jack-jones, jo esu nonacis pie secinajuma ka skopais maksa divreiz. tur vizmaz kvalitate labaka, nesajas ilgak un pashas drebes ir modernakas. SD jau isteniba tads outlets vien ir, kad ieej veikala, tad tur ka tirgu :) milzigs haoss un rinki vieni vienigi melnie un citi friiki, vidusmera angli tur neieperkas.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Viss jau būtu jauki...

 

aaa, sorry, vienkarsi es nedzivoju LV tapec nebiju iedzilinajies uz kurieni suta

Link to comment
Share on other sites

sisadmin

Nesen nopirku oriģinālos Nike apavus sportdirect.com kamēr biju UK. Cena 3X zemāka nekā šeit.

Link to comment
Share on other sites

androidz

Sūta SD interesanti :sarkasms:

 

u3dq4i9cc30p98h5rt.gif

 

Loģistika saproties... bet nu 2x iebraukt Beļģijā un 2x Zviedrijā, tas ir specīgi...

Link to comment
Share on other sites

Krabis1

Vakar pasūtīju preces no sportsdirect.com (ar DHL starpniecību cik saprotu), šodien sportsdirect e mails saka kad paka ir nododta kurjierfirmai, epastā ir arī sūtījuma izsekošanas nummurs taču, kad uz tā uzspiežu - DHL lapa uzrāda: No result found on your DHL query. Please try again.

 

Cik ilgi tad ir jāgaida lai varētu redzēt kur mans sūtījums atrodas vai arī es esmu kautko salaidis grīstē?

Link to comment
Share on other sites

Krabis1

Tagad (vakarā) izskatās, ka viss kārtībā. Paka atrodas iekš Leeds-Uk, laikam par ātru sastresojos, bet tad turmāk arī pārējiem ņemiet vērā ka DHL trackingu var sākt skatīt ne ātrāk kā 24H laikā no pirkuma veikšanas (vismaz no UK sūtot).

Labots - Pioneer X800
Link to comment
Share on other sites

maritis

gestapo,mūsu kastītes ceļo vienlaicīgi...Moš kompjūtergļuks,moš tiešām no Se uz Be vairākkārtīgi sūta,bet, ceru, manas sīkās rīt rīkos kārtējo modesparādi...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...