Jump to content

PANASONIC Plazma


coupe85q
 Share

Recommended Posts

Sveicināti kungi un dāmas.

 

Labu laiciņu esmu ņēmies pa šo forumu televizora meklējumos ,jo vecais teļuks (CRT) pēkšni atteicās veikt savas funkcijas.

 

Esmu pārlasījis daudz postus gan latviesu forumos gan vācu Testberichte.de gan Amazon.de,bet protams viennozīmīgi nekas te nav .

 

It kā pašlaik mana izvēle vairāk krīt uz Panasonic TX-P42S10 dabā neesmu redzējis, bet ārzemju forumos labas ,pat ļoti labas atsauksmes.

Gribētu uzklausīt arī kādu šeit, esošā speciālista viedokli par konkrēto televizoru. Pamatpielietojums būtu skatīties digitālo televīziju visdrīzāk

lattelecom vai arī pašlaik pieslēgto IZZI kabeli ,kaut gan pēc dzivokļa maiņas šeit ir stipri sliktāks signals.Papildus baigās fīčas nevajag ,bet

gribās labu bildi 40-42 collu un apmēram līdz 500 latiem.

 

Vēl mana redzeslokā ir iekrituši šādi teļuki (arī pateicoties BOOT.LV) Būtu pateicīgs ja kāds šādu televizoru lietotājs varētu sniegt sakarīgu komentāru

par apakšā minetajiem televizoriem. Kurš būtu ieteicamāks bildes ,parametru un kvalitātes pēc.

 

Samsung LE40C650

Philips 40PFL5605H/12

Sony Bravia KDL-40EX500

 

 

Ceru uz kādu sakarīgu atbildi.

 

Ar ciieņu A.G.

Link to comment
Share on other sites

coupe85q
(labots)

Šur tur internetā parādās ka S10 modelis ir pat nedaudz dārgaks nekā S20 , kāpēc tā??

 

 

Un vēl dažās vietās paradās Panasonic Viera TX-P42S10E ,tas ir tas pats TX-P42S10E ?

 

Piemēram šeit

 

http://www.amazon.de/s/?rs=1197292&bbn=1197292&rnid=366271011&rh=n%3A562066%2Cn%3A294236011%2Cn%3A1197292%2Cp_n_feature_three_browse-bin%3A497881011%2Cp_4%3APanasonic

Labots - coupe85q
Link to comment
Share on other sites

Tevis nosauktais ir 2008 gada modelis. S10 ir 2009, S20 2010.

 

Parasti info par TV sāku rakt ar www.avforums.com un ja neapmierina, tad googlēju tālāk.

 

Panasoniciem ir "bugs/fīča" ka ar laiku melnais kļūst gaišāks. Pēc ~1000h. Pana ir atzinis, ka vairumam ir tāda lieta un uzkata to par TV ilgmūžības "fīču" nevis defektu. Konkrēti identificēt kuram aparātam un pēc cik ilga laika ieslēgsies šobrīd nav iespējams. Itkā visvairāk G sērijas saimnieki forumā sūdzas. Dīvainākais, ka top sēriju īpašnieki biežāk reportē, bet iespējams tas tādēļ ka budžeta sēriju īpašniekiem tāpat labi un pofig, tāpēc neziņo.

Labots - Hrjum
Link to comment
Share on other sites

coupe85q
(labots)

Parasti info par TV sāku rakt ar www.avforums.com un ja neapmierina, tad googlēju tālāk.

 

Panasoniciem ir "bugs/fīča" ka ar laiku melnais kļūst gaišāks. Pēc ~1000h. Pana ir atzinis, ka vairumam ir tāda lieta un uzkata to par TV ilgmūžības "fīču" nevis defektu

.

 

 

Diemžēl angļu valodu nepārvaldu tik labi, tas ir pa www. avforums.com.

Kas attiecās par bug/fīča ,tas ir apzināti ielikts teļukā, vai tas notiek pats par sevi ražošanas tehnoloģijas dēļ???

 

Nevaru saprast ,varbūt drusku jāpaceļ atvēletā budžeta robeža ?? (tas ir par G20) .Interesanti, tas būtu to vērts???

Labots - coupe85q
Link to comment
Share on other sites

Par to, vai tas radās apzināti vai kā defekts, Pana klusē. :D

 

Mans viedoklis: Šobrīd ņemt budžeta 50" plasmu no LG/Samsung un pēc 2-3 gadi skatīties vai labas kvalitātes dinamiskie backlight LEDi nav nonākuši budžeta TV zonā. Jo kautko tiešām labu ilgam laikam tāpat zem 1.5k grūti atrast. Plazmām tas pats vecais Pioneer 5090 un 500A vēljoprojām nav īsti nogāzsts no troņa. Lai arī viņu vairs neražo.

Labots - Hrjum
Link to comment
Share on other sites

Ronalds789

Pilnībā piekrītu Hrjum sacītajam par budžeta plazmas iegādi!

Baudāmi LCD led tv vēl cenas ziņā ir pārlieku liels kosmos attiecībā pret pārējiem tv.

Link to comment
Share on other sites

Tātad, pērku LG 42PJ550 vai 43PJ650 nemaz neskatos uz visadiem philips 5604 Lcd ietaupu ~200ls un skatos savi viasat nezinot bedu un pec div gad perku jau citu budzheta TV? :)

Skan baigi forši!

Link to comment
Share on other sites

Es pirktu "lētu" 42'' plazmu, tādas tagad var atrast pa nedaudz virs 300 ls un daudz nesaspringtu. Rāda viņas normāli (man pašam un dažiem paziņām ir samsungi - es saku ka ir pat ļoti ok par to cenu)

 

Vismaz 2 gadi viņai jānostrādā - garantija! Un kāds būs tv tirgus pēc ~2gadi mēs varam tikai minēt...

Link to comment
Share on other sites

Tapēc, ka nesaprotu, kas ko kā! Ja jau jūs sakat, ka tas ir viens no labakajiem variantiem, tad tā arī darīšu.. Rit iegadāšos LG 42PJ650 :) Paldies par noderigo diskusiju, kas palīdzēja nobriest pirkumam!

 

P.s. Varbūt ir kas vēl labāls par minēto LG aptuveni tādā pašā cenā?

Link to comment
Share on other sites

Vai labāks nepateikšu bet tehniski līdzīgs ir Samsung 42C450. PJ650 līdzinieks varētu būt C550, bet tas ir tikai 50"

Link to comment
Share on other sites

MartiniB

nu nezin nezin,

tiem korejieshiem pat "puss" hd izshkirtspeejas nav kaa arii kustiibas izliidzinaashanas un automaatiska bildes formaata mainiishana

 

Philips 40pfl5605h ir gana aizsniedzams

Link to comment
Share on other sites

Plazmām tas pats vecais Pioneer 5090 un 500A vēljoprojām nav īsti nogāzsts no troņa. Lai arī viņu vairs neražo.

Par laimi Pioneer turpina ražot plazmas paneļus, kurus izmanto citi ražotāji.

Cik zinu, arī Panasonic.

Link to comment
Share on other sites

Ilgi neko neteicu ....

filips , filips, filips .... tio tik vien var izlasit slavas dziesmās.

Bet tur pat blakus - filipam pulkstenis nepareizs, filipam neskanē visus kanālus, filipam EPG nav pareizo burtu ...

jāliek cita valsts katru reizi ...

Nu un lai pēc tā visa es vēl pirktu filipu .. nu nē, paldies :))

Link to comment
Share on other sites

MartiniB

@mafijs

shitie visi ir siikmiinusi kuri starpcitu nemaz nav nokluseeti sheit forumaa

un softiski labojamo truukumu noveershana/nenoveershana ir vairaak deelj muusu(lv) pacientu mazskaitliibas un pasivitaates

btw. kurus kanaalus nekjemee Philips?

 

ar pulksteni ir probleemas tikai ja jaatiek pie Hyperband DVB-T frekvenceem, jo jaaliek Francija

citaadaak var likt Lietuvu

Link to comment
Share on other sites

IMO jebko zem 50" pirkt par vairāk kā 400Ls ir overkills tāpēc vien tas entry level Philips LED zaudē budžeta plazmai. TV nekad nav par lielu, pēc nedēļas tā pieradīsi, ka nesapratīsi, kā var pie mazāka vispār sēdēt.

 

Da i kam to FullHD? Tik cik varēs kaimiņu ansim teikt, ka krāns izstiepās? Biežāk tāpat 720p vai pat švakākas filmas "pirksi", vismaz tuvākos gadus noteikti. Nemaz nerunājot par publisko TV/SAT kur FullHD saturs, labi ja pēc 5 gadi būs plaši pieejams. Un tad arī varēs entry 50" plazmu pret labu 60" dinamisko backlight LED nomainīt.

 

Tie 200Ls ir citur, kaut alū, vairāk vērti nekā budžeta plazmu uz švaku LED upgreidojot.

Labots - Hrjum
Link to comment
Share on other sites

Ugu uz katra stūra tā jau viņi mētajās pa 1Ls ;)

 

"Latgalītes" variantiem pa 4Ls kvalitāte mēdz būt pat zem 720p ...

 

Un pa amazon.com akcijas cenu, jau arī var uz kino aiziet... Useris vidējais nepirks un neskatīsies BD formātā filmas @LV imo īsti nekad. Jo ātrāk uzradīsies atbilstošs streamings nekā BD par cenu ko tāds kex būs gatavs maksāt.

Link to comment
Share on other sites

Bet kam tā ir sirdslieta, tas pirks meklēs un krās...

Bezjēdzīgs strīds

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Tam arī ir segments >1.5k Ls domāts. Tā ir entuziastu aparatūra ;)

 

Bet piekrāt klāt 200Ls tikai lai nosaukumā dabūtu LED, bet bilde neko neuzlabojas, priekškam?

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

:)

Es šito visu jau 99. gadā atklausījos, kad retais DVD pirka. labs cilvēki, kam to labo bildi vajag, VHS camripi visiem labi, utt...

Ja man ir 1080p televizors, es to gribu izmantot uz pilnu klapi. Nevis tikai likt viņam rādīt apskeilotu SD bildi.

 

Nez kapēc neviens nepērk 22-24" LCD moņus un nelieto tos 640x480 rezolūcijā, bet TV tā bezmaz vai norma skaitās.

 

Jā, no sat nekas vairāk par 1080i nenāk. "par dārgu" sanāk no sat dzīt lejā 1080p ar bitreitu virs 20Mbps kā BD.

Bet arī tas ir labi.

 

B zonas (mūsējās) BD no amazon.co.uk (ASV diski ir A zona, kura prasa "ķirurģisku iejaukšanos" pleijerī - čipošanu, lai tos spēlētu, dators cita lieta - ir SlySoft AnyDVD HD priekš tā) ir labā cenā, pateicoties mārciņas zemajam kursam.

Piemēram, visa Matrix triloģija maksā 17GBP, kas ar piegādi sanāk 6-7 Ls par filmu.

Pie mums par tādu naudu tikai DVD tirgo.

Blade Runner BD nāk 2 diski, no kuriem otrais ir DVD ar to pašu filmu :)

 

Diemžēl, vietēji BD diski (piem. Ice Age 3 ar LV dubli) maksā 18ls.

Visu cieņu mūsu komersantiem, tā tik vajag produktu tirgū bīdīt :sarkasms:

 

katrā ziņā, ja ir vēlme skatīt HD materiālus, pašam jādomā kur tos ņemt - sat, BD vai ... ēhmmm.... nets.

Latvijā par vietējo kanālu pārraidēm HD kvalitātē pagaidām nekas nav dzirdēts. Vismaz nekas konkrēts.

 

Bravo, Hrjum!

Lai skatītos BD vajag televizoru par 1.5k ls :rofl:

LCD par 300 tos parādīt vienkārši nespēj, kā pleijeris detektē TV cenā zem 1.5k ls, uzreiz atsakās disku spēlēt :rofl:

Labots - MārcisB
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es tikai saku, ka tas nav price/performance un user frendly. Tāpēc entiuziastu padarīšana. Parastai ikdienas skatīšanai par 120% pietiek ar budžeta plazmu.

Link to comment
Share on other sites

Nu jā viedokļi dalās!

es ar lasu forumu pec foruma.... Lg topikos visi kaa viens slavee LG, Philps tēmās visi čurā biksēs aiz laimes par philips utt. utp.

Nu principa tv vajag, jo vecais CRT ir morāli novecojis + apnicis skatities uz tiem mazajiem cilvecinjiem, kas dzenaa bumbu pa laukumu, gribas viņus lielākus! :). Skatos viasat un vācu kanālus, vairumā tieši sporta pāraides.

Ja man viens saka, ka 200ls vairāk ir to vērts bildes ziņā, bet otrs ka labāk alus, tad viss saputrojas vēl lielākā ķīselī! Tā vien liekas, ka skatīšos savu CRT vēl 10 gadus :)

Laikam sanāk cik cilvēku tik viedokļu un tam, kurš lasa šos viedokļus ķīselis!

Link to comment
Share on other sites

Es tikai saku, ka tas nav price/performance un user frendly. Tāpēc entiuziastu padarīšana. Parastai ikdienas skatīšanai par 120% pietiek ar budžeta plazmu.

Vai tad es saku ka vajag TV pa 1.5k ls?

Man pašam ir 42" Philips 42PFl5604H/12 - aprīlī pa 479Ls pirku.

Jo, ja pērk TV par 1.5k ls ir pamatīgi jāpiedomā pie akustikas, telpas, utt...

Bet BD var baudīt arī uz 32" TV kuram pieslēgts pleijeris.

Lētākie BD pleijeri iet ap 100ls jau.

par DVD pleijeriem vispār nav ko runāt - pa 20ls rimītī un depo pakaļ met.

32" jau toč iet zem 200-300ls diapazonā, kur arī tiem būtu jābūt.

12-15 gadus atpakaļ par tādu ciparu varēja tikai 21" CRT dabūt.

Link to comment
Share on other sites

coupe85q
(labots)

G sērija ir ar NeoPDP matricu, S sērijai nav (skat. iepriekš).

 

Man kā tumsoņam tajos nosaukumos var lūdzu piecos vārdos , ko tas nozīmē " G13 Progressive Full-HD NeoPDP (Plasma Display Panel) "

 

un G13 Progressive Full-HD Plasma Display Panel with Tough Panel

 

Sorry Z parkā palasīju un laikam sapratu ,tipa G sērijas teļukiem stipri labākas matricas ???

Būtu vērts to cenas starpību ???

 

Un tad vēl, kur Rīga ir dzīvajā apskatāmi Panasonic tādas markas aparāti ???

Labots - coupe85q
Link to comment
Share on other sites

Stepselis

Z parkā palasīju un laikam sapratu ,tipa G sērijas teļukiem stipri labākas matricas ???

Būtu vērts to cenas starpību ???

Jā, tur arī tas bija aprakstīts.

Par cenu starpību jālemj pašam, bet bildei nav kur piesieties. Es stipri par to padomātu.

http://www.panasonic.lv/press_center.php?archive&news=162

Tough Panel - tas ir papildus stikls priekšā panelim, lai to mehāniski nesabojātu.

Labots - Stepselis
Link to comment
Share on other sites

mistachuck

Es, kā LCD filips 42pfl9603h lietotājs iesaku, ja tuvākos gadus nav padomā iespringt skatīties BD, HD remuxus, ripus u.c. kontentu, kas augstāks par 720p, uz dārgāku verķi par 400 ls noteikti nav jēgas iespringt, praktiski visas iepriekšminētās lētākās plazmas būs gana labas. Tos Ls 200 piemaksāt ir vērts, ja tiešām gatavojies iespringt uz HD.

 

Zināšanai, kas nepieciešams, lai skatītos HD:

1. dārgākais - BD plejers (100+ ls) + diski, aptuvenās cenas augstāk minētas.

2. vidējais - mediaplejeris (lētākais, sākot no Ls~60) + internets ar lejupielādējumiem.

3. lētākais - daži lietotāji apgalvo, ka LG (nemācēšu pateikt, kādiem modeļiem) var paķimerēt softu un caur USB pieslēgvietu izmantot TV kā mediaplejeri, kurš rāda arī vairumu/visus? MKV, proti, HD remuxus, ripus. Kurus attiecīgi iegūstam izmantojot internetu.

 

Piebilde: internets ieteicams gana ātrs, jo kaut cik sakarīgs filmas fails sākas ar +/- 7GB, līdz pat +/- 45GB, kas jau ir BD kopija.

 

Tas ir mans subjektīvias viedoklis. Tā kā es skatos HD kontentu, ja vajadzētu tagad pirkt, iespringtu uz kādu 50' plazmu +/- 600 Ls robežās, ja vien Panasonic 2010. gada modeļi nebūtu tik dārgi. Izmērs tiešām par lielu nav, ātri pierod, it īpaši, ja skatās HD, tad, jo lielāks cik var atļauties.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Stepselis

Jo labāks panelis, jo labāk tas rāda arī parasto TV signālu (arī dabā pārbaudīts).

Uz LCD skatīties SD TV vispār ir murgs!

  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

Musimusi

Nu par bildes kvalitāti LG izpildījuma plazmā nevarētu sūdzēties (manā rīcībā ir 42 PQ6000)un manuprāt, pareizākais risinājums, gadījumā ja skatīsies SD TV, ir neņemt HD paneli bet gan REDY, jo uz tām 720 līnijām parasto signālu rāda tiešām sakarīgi un baudāmi jau no 3 m attāluma, un 1080 reti kurš "datu nesējs" ir spējīgs dot. Bet ja vēlies skatīties IZZI, tad LG gadījumā jārēķinās ar ārējo dekoderu, jo jo viņiem nav DBV-T Hyperband (ir analogais, kabeļtīkliem paredzētais)

Link to comment
Share on other sites

Vai tad es saku ka vajag TV pa 1.5k ls?

Man pašam ir 42" Philips 42PFl5604H/12 - aprīlī pa 479Ls pirku.

Jo, ja pērk TV par 1.5k ls ir pamatīgi jāpiedomā pie akustikas, telpas, utt...

Bet BD var baudīt arī uz 32" TV kuram pieslēgts pleijeris.

Lētākie BD pleijeri iet ap 100ls jau.

par DVD pleijeriem vispār nav ko runāt - pa 20ls rimītī un depo pakaļ met.

32" jau toč iet zem 200-300ls diapazonā, kur arī tiem būtu jābūt.

12-15 gadus atpakaļ par tādu ciparu varēja tikai 21" CRT dabūt.

 

Tikai to BD 1080p uz 32" tu baudīt varī max līdz 1.5m atālumam, pie 2m uz 32" jau vienalga 720 vai 1080. pat 42" ekrānam FullHD labumi "pazūd" jau pie ~2.5 - 3m. ;)

 

Jau kuro reizi, iesaku iepazīties ar šo tabulu

resolution_chart.png

Labots - Hrjum
  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

coupe85q

Mans skatīšanas attalums kāreiz būtu 2-3m. vismaz šai ziņā būtu OK.

 

Kā Panasonic TX-P42G20E sadzīvotu ar Telekoma interaktīvo televīziju ?

 

 

Un tad vēl lūdzu, ko nozimē tie izšķirtspējas virknējumi un aiz viņiem tie cipari (iekrāsoju sarkanus)? Full-HD 1125 (1080)/50i, 1125 (1080)/60i, 1125 (1080)/24p (HDMI only), 1125 (1080)/50p (HDMI only), 1125 (1080)/60p (HDMI only)

 

HD 750 (720)/50p, 750 (720)/60p

 

SD 525 (480)/60i, 525 (480)/60p, 625 (576)/50i, 625 (576)/50p)

Link to comment
Share on other sites

Ronalds789

attiecība uz grafiku ko lietotājs "Hrjum" publicēja arī iegādājo 42 collu plazmu ar 720p izšķirtspēju, mans tv skatīšanās attālums 2.5-3m, esmu skatījies 1080p un 720p kontentu - atšķirību nemanīju (pirms tam veicu testus uz 42'' fullhd tv)

Link to comment
Share on other sites

Stepselis

Full-HD 1125 (1080)/50i, 1125 (1080)/60i, 1125 (1080)/24p (HDMI only), 1125 (1080)/50p (HDMI only), 1125 (1080)/60p (HDMI only)

 

HD 750 (720)/50p, 750 (720)/60p

 

SD 525 (480)/60i, 525 (480)/60p, 625 (576)/50i, 625 (576)/50p)

Ja Tavam izvēlētam TV ir iespēja rādīt to visu, tas vienā teikumā nozīmē, ka tas rādīs praktiski jebkuru formātu, ko dosi tam iekšā.

Link to comment
Share on other sites

coupe85q

Paldies !

 

Man prieks ka šeit ir cilvēki kuri neliedz savas zināšanas citiem.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
coupe85q

Sestdien sanāca iebraukt Elkorā un ievērtēju savus izvēlētos televizorus dabā.

 

Interesanti bija apskatīties kā kurš televizoru ražotājs rāda savas stiprās puses un nerāda vājās.

Bija arī interesanti arī paskatīties uz pārdevējiem .Pēc apmēram stundas grozīšanās pa televizoru nodaļu, tā arī neviens nepiegāja klāt un pat pieklājības pēc nepajautāja vai nevar ko palīdzēt.Manuprāt klientu bija tik maz ka es pat no bezdarbības pieietu un klientam piedāvātu savu palīdzību pat ja arī redzētu ka nav tūlītējs pircējs. Tādus pārdevējus var ieteikt konkurentiem :aiwa:.

Link to comment
Share on other sites

Bija arī interesanti arī paskatīties uz pārdevējiem .Pēc apmēram stundas grozīšanās pa televizoru nodaļu, tā arī neviens nepiegāja klāt un pat pieklājības pēc nepajautāja vai nevar ko palīdzēt.

 

Nu acīmredzot nepaveicās. Es tur nesen biju pāris datorpričendāļus iepikrt un izgāju cauri

TV nodaļai un papētīju dažus potenciāli interesējošus modeļus.

Puisis uzreiz bija klāt un man vajadzēja atšaudīties, ka es tikai garāmejot papētu kā attīstās SD attēlu kvalitāte uz HD televizoriem.

Link to comment
Share on other sites

Tāpēc ka lielākā daļa apmeklētāju sāk būrkšķēt uz viņiem vai pat uzbraukt no sērijas "ko piepisies". Mentalitāte te tāda, pusstundu gruzīs pārdevēju, nevis pateiks "paldies, kad būs jautājumi pajautāšu"

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...