Jump to content

Ieteikumi jaunam VGA


*M3
 Share

Recommended Posts

Sveiki, vēršos pie jums ar lūgumu palīdzēt izvēlēties jaunu VGA. Tātad galvenais būtu, lai ietu "Testdrive Unlimited 2" ( http://www.testdriveunlimited2.com/faq ) Vispār jau spēles nespēlēju, bet par šo esmu sajūsmā, jo pirmā daļa arī bija vienkārši super. Varbūt šī spēle ietu tīri labi uz šī GeForce 8600GT? Nu jebkurā gadījumā kaut ko iesakiet vai pirkt jaunu VGA vai būtu labi ar veco.

 

Procesors: Intel Dual Core E6550 2.33 GHZ

VGA: nVidia GeForce EN8600 GT (Asus) 256MB, 128bit

RAM: 2GB

Barošana: 230 V (Tā rakstīts aizmugurē uz keisa, bet varbūt ir kāda programma, ar ko var to pateikt precīzi)

Plate: Intel Dragontail Peak DP35DP (Paplašinājuma spraudņi 2 PCI, 3 PCI-E x1, 1 PCI-E x16)

 

P.S aizmirsu pateikt, ieteikumus par saprātīgu cenu.

Labots - *M3
Link to comment
Share on other sites

baroklim jaudas noteikšanai jāskatās vati, nevis volti, nepareizo ciparu esi atradis

 

un tai linkā par spēli, ko pats esi iedevis, apakšā taču ir rakstīts

Minimum Requirements:

Video:Nvidia GeForce 8800 / ATI Radeon HD 3870

 

Recommended Requirements:

Video:Nvidia GeForce GTX 280 / ATI Radeon HD 4870

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Nu varbūt varat ieteikt kaut ko konkrētu, kas ir pa vidu šīm abām. Kur laik noskaidro barokļa vatus? Kasti itkā nevēlos skrūvēt vaļā.

 

P.S tāda pati, kā man 8600 GT http://www.datorpreces.lv/16b/?l=2&c=111&p=22409 maksā 47 LS, bet 8800 GT 50LS, kur ir starpība?

Labots - *M3
Link to comment
Share on other sites

Nu tas 8600GT tāds paslābs ofisa verķis vien ir - tā nav gaming karte. Saprātiga cena - stiepjams jēdziens. Šobrīd vispār cenas ir diezgan sakāpušas. Es teiktu, kādu 5770 (ap 100Ls), ja maks netur, tad - 4770 (ap 65 Ls). Elektriskā jauda viņai normas robežās un arī performē ievērojami labāk kā tavs pašreizējais 8600GT.

 

* Viss jau arī atkarīgs, kādā izšķirtspējā gribēsi kapāt...

* Un kas ta keisam grūti 2 skrūvītes atraut vaļā un apskatīt barokļa nakļeni? Kā tad tu domā pēc tam to karti iedabūt iekšā? Ar lūgsnu spēku?

Labots - MaurI
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Kad mainīšu VGA tad arī atskrūvēšu, bet pašlaik nevēlos to darīt. Vai tad citas iespējas kā to noskaidrot?? Bet nu varbūt kāds var ieteikt kādu konkrētu karti, kas ir pa vidu šīm abām GeForce 8800GT un GeForce GTX 280. Protams par saprātīgu cenu no kādiem 30-50 LS.

P.S ko sakāt par šo http://www.salezone.lv/product_info.php?products_id=4171 ??

Labots - *M3
Link to comment
Share on other sites

1.Nē, vienīgā iespēja, kā noskaidrot, cik jaudīgs ir Tavs PSU ir skrūvējot vaļā kasti.

2.Grūti izdomāt, kura karte varētu būt starp 8800GT un GTX 280. Varētu ieteikt HD4850 vai arī GTS250.

Link to comment
Share on other sites

aa naxren tev kaut ko mainīt? lai izgāztu 50Ls un paņemtu karti, kas ir pa pakāpi augstāka :fool:

Link to comment
Share on other sites

Nezinu kapēc par saprātīgu cenu tu uzskati 30-50Ls (tādas kartes nav domātas prasīgām spēlēm). Ap 100-120Ls, manuprāt, ir jēga tikai skatīties. HD5770 1GB būtu ok, bet ja tomēr 100Ls ir par nesaprātīgu, tad ņem HD4850 vai GTS250.

Link to comment
Share on other sites

Es ieteiktu gaidīt līdz brīdim, kad iznāks spēle un tad ņemt jaunu karti. Pa to laiku cenas būs kritušās uz labākiem modeļiem + varēsi internetā atrast info uz kādiem dzelžiem kad šī spēle kā iet. GF 8600 noteikti būs par īsu, lai baudītu grafiku un labu framerate.

Link to comment
Share on other sites

anti okupants

Ja gribi saprātīgu cenu, tad jāņem no ībeja.

hd 4890 kopā ar šipingu 100lvl. kas ir bargain.

 

pixmania ar ir. šipings ātrāks.

Link to comment
Share on other sites

Sveiki, atskrūvēju vaļā kasti un uzņēmu pāris bildes.. Vēlos uzzināt cik man ir barošanas bloks, bet no tā rakstītā īsti nesaprotu kur to skatīties, pēc mana redzētā 300w. (skatīt bildes). Tā pat uzņēmu bildi ar VGA varbūt no tā spēsiet man pateikt, ko jaunu. Varbūt labāka nekā domāju, bet nVida GeForce EN8600GT ir..

 

P.S nevarēju pievienot bildes caur klasisko sadaļu, tāpēc linki

http://content21-foto.inbox.lv/albums137269718/klawins/Viss/DSC03278.jpg

http://content21-foto.inbox.lv/albums137269725/klawins/Viss/DSC03282.jpg

Link to comment
Share on other sites

TaPaKaH

kautgan ir "istie" 300W, tomer jaudigakai kartei nepietiks, bus jamaina baroklis

(kaut uz OCZ SlealthXStream 500W)

Labots - TaPaKaH
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Bija doma GTS250 iegādāties.. Būs par švaku?

P.S iesakiet kartiņu, kas ies uz šī PSU, kaut ko pa vidu 8800 GT un GTS250. Pareizāk tā lai ietu uz medium TDU2, F1(2010),WRC, Need for Speed Hot Pursit (2010).

Labots - *M3
Link to comment
Share on other sites

gaminators

Vari meiginat panemt, piemeram GT 240 par 50Ls

Labots - gaminators
Link to comment
Share on other sites

9600GT un GT 240 ir lidzigas. Principa vienalga kuru no sim kartem nemt.

Labots - sinaplex
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Nu skaidrs, laikam ja likšu tad 9600GT, ja nepažēlošu naudu nopirkšu 500w barokli un GTS250..

P.S ja pērku jaunu barošanas bloku pēc kādiem kritērijiem tas ir jaizvēlās izņemot to, kad tam jabūt 500W. P.S man interesē, kas notiek, ja es uz savu PSU 300W uzlišu GeForce GTS250 kuram nepieciešams 450W PSu.

 

.

Labots - *M3
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
(labots)

Tātad sveiki. Paceļu šo pavedienu uz aukšu. Budžets ir apgriezts un nekādi nesanāk paņemt ko ļoti labu. Tāpēc lūdzu jūsu ieteikumus jaunas VGA iegādei. Vēlētos tādu karti uz kuras būs iespējams uz medium spēlēt Test Drive Unlimited 2, Need For Speed Hot Pursuit, NBA 2K11, F1 2010, FIFA 11 u.c dažas spēles. Mana sistēmas konfigurācija:

 

Procesors: Intel Dual Core E6550 2.33 GHZ

VGA: nVidia GeForce EN8600 GT (Asus) 256MB, 128bit

RAM: 2GB

Plate: Intel Dragontail Peak DP35DP (Paplašinājuma spraudņi 2 PCI, 3 PCI-E x1, 1 PCI-E x16)

PSU: FSP Group INC (Forton/Source) ATX-300PNF 300W.

 

Iesakiet kartiņu, kas ies kopā ar manu 300w psu. Sākumā bija doma iegādāties 500w PSU un GTS250, bet budžets nav tik liels.

Pašlaik esmu noskatījis nVidia GeForce 9600 GT 59watt http://www.nvidia.com/object/product_geforce_9600gt_us.html Paldies jau iepriekš un uzklausīšu jūsu ieteikumus.

P.S vēl viens jautājums, kas notiek gadījumā ja ieliek uz 300W PSU 400W VGA?

Labots - *M3
Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Kas būs, kas būs..

 

Nebūs labi. Ne velti tā jauda ir prasīta. :) Gļukos karte un attēls, labākajā gadījumā karte vienkārši nestrādās uz maksimālo jaudu un negļukos, bet maz ticams.

Link to comment
Share on other sites

Nu notiks tas ka baroklis netures un vienkarsi nodegs tad paliksi pie melna ekrana ..

Labots - eds35
Link to comment
Share on other sites

Labi tas takā būtu skaidrs. Iesakiet kādu VGA, kas ies uz mana 300W PSU. Varat ieteikt gan ATI gan Nvidia

Link to comment
Share on other sites

Nu laba karte tev neies uz 300w :(

 

Varbut ir kada , bet tad baigi jaskatas + nebus izcila

Labots - eds35
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Nu es jau augstāk rakstīju, kad nevajag nekādu mega.. Tikai tādu, kas vilks uz Medium visas tās spēles, ko augstāk minēju. Pats esmu noskatījies GeForce 9600GT 59Watt, kas ies uz 300w barokļa. Tāpēc lūdzu jūsu ieteikumus.

Labots - *M3
Link to comment
Share on other sites

droši pērc 9600GT ;)

es ar viņu daudz ko uz high mierīgi spēlēju...

baroklis man bij gan 400W bet nu pareja sistema man jaudiga ari bij taa kaa gan jau strādās tev viņa ;)

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Nu jā es arī sliecos uz 9600 GT, bet ja kādam ir, kas iesakāms droši sakiet.

Nevienam nav ko ieteikt?

Labots - *M3
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...