Jump to content

Intel vs AMD


WsW
 Share

Recommended Posts

Taisos komplektēt datoru, forumos n-tās atsauksmes gan par Intel, gan par AMD, bet īstas skaidrības nav, kompi ar kādu procesoru tagad izvēlēties, tā lai tas perspektīvā ilgāk tehniski nenovecotu, lai tam pēc iespējas ilgāk nevajadzētu taisīt upgrade.

Būtu ļoti jauki ka uzreiz varētu redzēt Intel vai AMD datora iespējamo komplektāciju.

 

"Maciņa biezums" datora iegādei 400-(max)450.Ls. (ar cenu varu tirgoties)

Labots - WsW
Link to comment
Share on other sites

Kā vienmēr visi aizmirst pateikt, kam tad pīslis ir paredzēts...

http://www.techencla...55t-169176.html

 

Da nekam īpašam, vienkārši mājas lietošanai, nekādas specifiskas, vismaz pagaidām likt netaisos, varbūt kādu spēli dažas reizes gadā uzspēlēt, tā ka sanāk man vajag apmēram labu divkodolu Intel, par AMD nezinu, ar rezervi - Intel QuadCore būtu ideāls, bet varbūt AMD ir labāki, tik un tā mainu gandrīz visu sistēmu .

Link to comment
Share on other sites

Nu re, ja pāris reizes gadā domā tik kādu spēli uzspēlēt, tad 100 ls priekš videokartes jau nu noteikti nav jātērē.

Tavā vietā padomātu par atvēlēto summu, jo par 300 ls jau šo to labu var sakomplektēt. Pietiks ar divkodolnieku.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Nu re, ja pāris reizes gadā domā tik kādu spēli uzspēlēt, tad 100 ls priekš videokartes jau nu noteikti nav jātērē.

Tavā vietā padomātu par atvēlēto summu, jo par 300 ls jau šo to labu var sakomplektēt. Pietiks ar divkodolnieku.

 

OK! Tad man vajag divkodolu junāko/labāko procesoru, jaunākās paaudzes mātesplati ar USB3 un integrēto skaņu, jaunākās paaudzes videokarti, izturīgu barokli ~600W, un HDD kurā būs tikai programmatūra(diskus nekad nedalu), viss tas ir skaidrs, bet ko konkrēti likt ??!

Droši var rēķināties ar 400.Ls..

Labots - WsW
Link to comment
Share on other sites

malinens2

Ko tad tu liksi USB3 štekerim klāt? Nu var jau protams pirkt, domājot par nākotni, ar to usb3...

 

600W barokli? Priekš kam? Man 400W FSP baroklis ļoti labi baroja gan HD4850 (diezgan rijīga), gan 125W četrkodolu AMD procesoru bez nekādām problēmām.

 

No AMD var pat procesoru ar 6 kodoliem dabūt

 

http://m79.lv/datori...I-X6_10963.html 465LVL

 

vai arī http://m79.lv/datori...ULTRA_9888.html 399LVL

 

lai gan labāk komplektēt pašam...

Labots - malinens2
Link to comment
Share on other sites

Tik cik es saprotu, man sanāca šada komplektācijja http://www.Komplektāciju detaļu uzskaitījumam ar vai bez cenām jābūt pašā tēmā - aizliegtas saites uz internetveikalu groziem=q1ZKL8qvKlayqlYyMTAxNAIxirMTM0uAQoa1OkrGpkam5uiCJgaGlgYYKg3NLDAFDYwMMARNDM0tzVAFa2sB , es nezinu ko te varētu koriģēt,

1.) Nav 100% skaidrība par barokli

2.) Procesoram liekas nav nekādas vainas

3.) Par videokarti arī nav skaidrība, zinu ka videokarti gribu ar labu dzesēšanu

4.) Mātesplate laikam paliks nemainīga

Link to comment
Share on other sites

malinens2

Nu skaties pats- Intel 2.66Ghz četrkodolnieks ir par 20 LVL dārgāks par AMD 3.0GHz četrkodolnieku.

 

Un man bija praktiski tāda paša komplektācija kā nevertell un pietika ar labu 400W FSP barošanas bloku..

 

Un mātesplates AMD arī ir lētākas...

Labots - malinens2
Link to comment
Share on other sites

Ja spēles nedzenāsi, tad nav vajadzība pēc high-end. Parastajām aplikācijām arī mūsdienu vidusmēra komponenets būs labas arī pēc 4 gadiem.

 

Es ieteiktu AMD, jo par līdzvērtīgu cenu AMD procesori ir jaudīgāki. Intel CPU ir vērts izvēlēties tad, ja grib maksimāli jaudīgu CPU, jo pašā skalas augšgalā sēž Intel. Taču tas tad nebūtu par 400Ls.

 

Iesaku kruta CPU vietā drīzāk izvēlēties labu MB ar DDR3 atbalstu un parējām jaunajām tehnoloģijām. Tad nākamais upgreids varēs nebūt pilnais, bet, teiksim, tikai VGA vai CPU, vai vienkārši vairāk RAM piemest klāt. Man pašam šāda pieeja ļāva izdzīvot 6 gadus bez pilna upgreida.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Mūsdienās maksa par elektroenerģiju nav mazbūtiska.

Es ieteiktu AMD, jo par līdzvērtīgu cenu AMD procesori ir jaudīgāki.

Link to comment
Share on other sites

Ja spēles nedzenāsi, tad nav vajadzība pēc high-end. Parastajām aplikācijām arī mūsdienu vidusmēra komponenets būs labas arī pēc 4 gadiem.

 

Es ieteiktu AMD, jo par līdzvērtīgu cenu AMD procesori ir jaudīgāki. Intel CPU ir vērts izvēlēties tad, ja grib maksimāli jaudīgu CPU, jo pašā skalas augšgalā sēž Intel. Taču tas tad nebūtu par 400Ls.

 

Iesaku kruta CPU vietā drīzāk izvēlēties labu MB ar DDR3 atbalstu un parējām jaunajām tehnoloģijām. Tad nākamais upgreids varēs nebūt pilnais, bet, teiksim, tikai VGA vai CPU, vai vienkārši vairāk RAM piemest klāt. Man pašam šāda pieeja ļāva izdzīvot 6 gadus bez pilna upgreida.

 

Paldies protams par ieteikumu bet, man nav ne jausmas kas ir MB un piedevām vēl kas ir MB ar DDR3 atbalstu utt., es jau teicu, būtu ļoti labi ja, kads man parādītu komplektāciju, Korpusu man nevajag, man ir Chieftec-Bravo korpuss.

 

Nevertell ietektajā komplektācijā man neapmierina RAMi, es noteikti gribētu RAMus ar radiatoriem,

korpuss man nav vajadzīgs,

HDDman vajag tikai programmatūrai, tā ka atliektiem galiem pietiks 320GB HDD,

Procesors ir OK(!), es arī citos foruos esmu redzējis ka izvēlas tieši tādu,

grafiskā karte .. nezinu, gribētos jaunās paaudzes, kaut arī ne tik jaudīgu bet galvenais ar labu dzesi,

mātesplatē obligāti vajag būt integrētajai skaņai.

 

 

Mūsdienās maksa par elektroenerģiju nav mazbūtiska.

 

 

Iesaki kādu labu, sakarīgu Intel Core2 Quad vai pat Intel Core2 Duo procesoru un visi jautājumi atkritīs. Ar Intel komplektāciju es kaut kā tikšū galā, vienīgais varbūt pavaicāšu vai ir labāks variants .

 

Un meklēšu kurš pa papīra naudaszīmi var saskrūvēt.

Link to comment
Share on other sites

Mūsdienās maksa par elektroenerģiju nav mazbūtiska.

Atvainojos, pārteicos. Biju domājis "ar labāku veiktspēju".

 

MB ir mātesplate. Bet, ja Tev patiesi nav ne nojausmas, kas ir kas, tad taisnība ir, ka labāk uzticēt kārbas salikšanu ekspertiem. Tiesa - šajā forumā pret "expertiem" jāizturas piesardzīgi. Reizēm ir diezgan interesanti padomi.

 

Diemžēl man vairs nav laika, citādi pats saliktu Tev sistēmu.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Visi jaunie C2D (ne DualCore) un i sērijas proči (<65 nm) ir vēsi. Quad gan ne īpaši.

 

Tak ir starpība vai procis tērē 125W (karstie AMD), ~80W (i5, i7) vai 65W (C2D).

 

Pēc tam nāksies tērēt mega naudas karlsonos un katru dienu jātīra putekļi, lai nebūtu troksnis istabā.

Labots - Mežavecis
Link to comment
Share on other sites

Intel ir galiigi garam, vispaar neiesaku pirkt jo speelees intel ir daudz daudz leenaaki kaa amd

amd ir daudz lielaakas takts frekvences un kvalitatiivaaki kodolu tranzistori un daudz augstaaki taimingi, taa kaa nav variantu, amd for games intel for work.

  • Slikti! 4
Link to comment
Share on other sites

Visi jaunie C2D (ne DualCore) un i sērijas proči (<65 nm) ir vēsi. Quad gan ne īpaši.

 

Tak ir starpība vai procis tērē 125W (karstie AMD), ~80W (i5, i7) vai 65W (C2D).

 

Pēc tam nāksies tērēt mega naudas karlsonos un katru dienu jātīra putekļi, lai nebūtu troksnis istabā.

 

Tā jau laikam vien ir, domādams par kvalitāti es nemaz nepadomāju par niansēm-elektrības patēriņu, it īpaši ņemot vērā ka es kompi gandrīz neizslēdzu, mēneša laikā var sakrāties prāva summiņa .... ,

 

Intel ir galiigi garam, vispaar neiesaku pirkt jo speelees intel ir daudz daudz leenaaki kaa amd

amd ir daudz lielaakas takts frekvences un kvalitatiivaaki kodolu tranzistori un daudz augstaaki taimingi, taa kaa nav variantu, amd for games intel for work.

 

Pavisam nesen Notepad.LV bija raksts ar testiem, bija kolosāls jaunums, ar sakarīgu Intel divkodolu proci var spēlēt gandrīz pašas krutākās spēles .

Link to comment
Share on other sites

Apmēram tā: gribu mašīnu, baltu un ar to modīgo zīmīti priekšā, jā un lai diski spīdīgi un tepiķīši sarkani ar baltu! Mļjins! Aizej tak uz m79 un nopērc komplektu, tik un tā tu neko nejēdz ne no kā, radiatoriņi uz RAM viņam redz vajadzīgi! Piektdiena rulllē!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

muahahahaaa.... atnāk mazulis uz iezveļ ar sliedi pa pieri :choke:

bet sava daļa taisnibas jau tur ir... ...radiatoriņi uz RAM viņam redz vajadzīgi... :sarkasms:

bet ar tiem komplektiņiem veikalos arī ir tā kā ir... puse detaļu normālas, otra puse lēts craps cenas nosišanai...

šeit "eksperti" noteikti var salikt prātīgāku kombināciju... :declare:

Link to comment
Share on other sites

Izliecies

Principā pietiek pat ar Ls 354: Dateks

 

2GB ir tieshi laikaa, vairaak nav nepiecieshams. RAM radiatori tev tieshaam nav nepiecieshami, tici man. Maatesplate atbalsta gan USB3, gan SATA3, taapeec tajaa zinjaa par naakotni vari neuztraukties. Procesors arii ir ljoti svaigs.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...