Jump to content

Krāsaina tīkla printera iegāde?


Guest amatnieks
 Share

Recommended Posts

Ir vajadzība iegādāt krāsaino printeri... pamatā brošūru drukāšanai, tadējādi arī kvalitātei būtu jābūt ļoti labai + ātrums.

Vai ir kādi ieteikumi?

 

Labprāt uzzinātu atsauksmes par patreiz lietoto aparatūru kā arī materiālu izmaksām(toneri utt)..

 

Senāk bija tādi Tektronix printeri ar cietajām tintēm. Cik zinu tagad tas ir Xerox. Dikti gribētos dzirdēt atsauksmes arī par šiem printeriem.

 

Iepriekš pateicoties!

 

A.

Link to comment
Share on other sites

Printeris ar brošūru printēšanu - neesmu dzirdējis.

Ja arī tāds būtu, cena būtu līdzīga krāsainajam kopētājam.Piem. Canon IRC624 cena hmm ~ 4200Ls Ja ir tiešām pirkums, tad uz pm.

P.S. Varbūt es esmu lāme, bet nekādi nesanāk uztaisīt linku ar citu nosaukumu, nu nevis garo penteri bet ar vienu vārdu :oops: cenzētā valodā iepravījiet man to :)

Link to comment
Share on other sites

vienkāršs lāzernieks-Minolta 2300DL magicolor.~650Ls CMY-80-90Ls, K-65Ls,(4.5k) OPC drum-115-125Ls(45k).10/100mbit

Link to comment
Share on other sites

Guest noname
Ir vajadzība iegādāt krāsaino printeri... pamatā brošūru drukāšanai' date=' tadējādi arī kvalitātei būtu jābūt ļoti labai + ātrums.

Vai ir kādi ieteikumi?

[/quote']

kas domāts ar kvalitātei jābūt ļoti labai ? daudzmaz visi lāzernieki ar 600 dpi nodrošinās Tev normālu kvalitāti, ja protams netaisies drukāt fotogrāfijas

un par ātrumu vajadzētu konkretizēt un apjomu +/- mēnesī ko taisies drukāt un tos bukletus ja Tu gribi lai printeris taisa tad jārēķinās ar 4-6 kLs vismaz

Link to comment
Share on other sites

Guest kuzmitch

Minolta Magicolor 7300 A3 22/22ppm 600x600dpi utt 2500Ls, iespeejams papildapriikojums: duplex, hdd, papildus papiira laades u.c. :wink:

Link to comment
Share on other sites

ezis666 nu gan tev cenas :lol: 375Ls :roll:

Normāla cena.2400dpi un toneri iet uz 4.5k lapaam.papiiru ar ne reizi nav ierijis

Link to comment
Share on other sites

khe khmm es ko lasīt neprotu? cilvēks grib drukāt gatavas brošūras. Cik es zinu brošūra ir pārlocīta un varbūt vēl saskavota. Vai vienkārši bij domāta labas kvalitātes lāzernieks?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...