Jump to content

Kā pareizi datoru tīrit no putekļiem?


andrai2
 Share

Recommended Posts

Vārdsakot, man mājas rādā 27. grādi istabā, čo ta jūtu, ka datoram ventilators sāka skaļāk darboties no vakardienienas, ataisju korpusu, ar otiņu patīriju putekļes un ar muti izputī putekļus cik nu varēja, pie shēmām neskāros tikai pie vadiem un gar korpusu

 

Man radās trīs tādi jautājumi?

 

1. Kā pareizi datoru tīrit no putekļiem? un cik bieži?

2. Uz kā pamata ventilators var sāk griezties straujāk?

3. Kā karstums ietekmē dator darbību?

 

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

Datoru vislabāk tīrīt ar kompresora pūti, tikai atkal nevejag pārspīlēt, lai koņus no plates naeaizpūš. Nu un ramus var izņemt, izpūst, arī to ligzdas.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Ar otām labāk neaizrauties. Vairāki topiki te bijuši, kad kaut kas nomirst pēc putekļu tīrīšanas dēļ statiskās elektrības. Vislabākais variants MB, RAM un citas lietas tīrīt ar destilētu ūdeni un pēc tam kārtīgi nožāvēt.

 

Pats es tikai viegli izpūšu MB un RAM. Visus ventilatorus vispirms noskrūvēju nost un redeli zem krāna, pašu ventilatoru ar slotu. Tā teikt, lai garantija, ka nekas uz MB netiek aiztikts.

 

Biežums atkarīgs no vajadzības. Ja bieži krājas mēsli, bieži jātīra. Man reizi gadā ventilators un reizi 2 gados (sakrīt ar datora apgreidu) plati un korpusu.

Labots - Mežavecis
Link to comment
Share on other sites

nu vienkārši man ventilators, tipa pēc stundas darbināšanas ieslēdzas ar papildus jaudu un kaste kļūs skaļāka, it kā jau nekas īpašs, tik cik komfortam, domāju jāiztīra putekļi, lielumu noņēmu, varbūt no karstuma

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...