Jump to content

Problēma ar Logilink 4-port hub


spura
 Share

Recommended Posts

Labdien,

 

Šodien dabūju Logilink usb 2.0 4-port hubu, ieslēdzot zaļā lampiņa iedegās viss bumbās :t_p_o_n_e:

 

Pieslēdzu fočiku viss arī ok, bet pieslēdzot ārējo cieto disku lampiņa iedegas un uzreiz nodziest, bet ārējam diskam lampiņa deg, mēģināju apskatīt caur computer management disku neredz....papildus pieslēdzot kaut vai papildus printeri lampiņa atkal hubā ieslēdzas :help:

 

Pa taisno savienoju, viss strādā kompis atpazīst.

 

Ko ne tā daru? Vai kaut kur kaut kas jānokonfigurē?

 

Kompis pasvaigs un izmanotoju XP

 

Pateicos jau iepriekš

Link to comment
Share on other sites

Artanis

Jāpiepērk barošanas bloks, jo hubam nepietiek elektrības nobarot cietni. Mums darbā ir tonna identisku Logilink hubu, un visiem ir piesprausti ārējie 5V 800mA barokļi. Pērc universālo par 6Ls argusā, kuram ir gan vajadzīgais galiņš (3.5mm ārējais 1.35 iekšējais), un pieregulējama voltāža. Polaritēte - pluss iekšpusē.

Labots - Artanis
Link to comment
Share on other sites

Nu bļin:devil:

 

Ja tā ir taisnība, tad uz M79 esmu riktīgi pīīī :dornis:

 

Es tieši par šito viņiem teicu, jo tiešām šitam galā ir ligzdiņa, a šie pat nepiedāvā, es savas vēlmes un vajadzības viņiem noformulēju latviski un paplašinātos teikumos......

 

Ok paldies par ieteikumu, būšu Rīgā iebraukšu Argusā;)

Link to comment
Share on other sites

Nu vispār jau sen zināms, ka USB hubi bez savas barošanas nespēj iegriezt ārējo HDD. Bet nu M79, katik notirgot, ja vēl pieteikumā izgaismojies ar savu nerīgas adresi, tad vispār onewayticket ;)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...