Jump to content

Problēmas ar Port Forwarding


karlosons36
 Share

Recommended Posts

Sveiki! Ir viena sekojoša problēma un es ceru, ka jūs man spēsiet apgaismot kas varētu būt par problēmu.

Nu karo4, ir divas mājas blakus esošas, tā var'ētu teikt, viena ēka ir baznīcas kanceleja un otra telpa pati baznīca.

Gribam laist interneta radio tiešraides.

Interneta piekļuves punkts ( Lattelekom DSL ) ir kancelejas ēkā. No kancelejas ievilkam vadu baznīcā, kuru savienojām ar rūteri Sweex LW050v2, kurš apraida internetu visā telpā.

Kancelejas telpā atrodas Switchs. Modems un Rūteris 2 vienā. Tas nozīme ka modems un rūteris ir kā viens aparāts. Firma ir Thompson, bet konkrēti modeli neatceros.

Baznīcas telpā noforwardējām portu, kuru izmanto interneta radio. Un. Nekādīgi tas ports nestādāja. Tad sapratām, kad vaina ir 2os rūteros. Bet otrajam laikam nevaram tikt klāt, jo viņu konfigurē kkādi no Lattelecom, tā vismaz man s'tāstīja.

Vai tad ja tur ir Lattelecom DSL internets, tad to varētu konfigurēt Lattelecom cilvēki.?

CIk zinu optiskajam Lattelecom netam tā ir, bet vai parastajam DSL?

Kāds varētu būt risinājums. ?

Nebūs bremzīgs interneta radio signāls, ja tas ies caur diviem rūteriem?

Mosk es vispār varu to rūteri, kas kancelejā atslēgt?

Nevar interneta vadu vienkārši iespaust switčā un tālāk lai switčš visiem sadala netu, tad nebūtu jālaiž starp 2 rūterim.

Paldies!

Labots - karlosons36
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...