Jump to content

A formula in this worksheet contains one or more invalid references.


andriigais
 Share

Recommended Posts

Iekrāsoju šūnu, parādās lodziņš. Ierakstu formulu, parādās lodziņš. Pamainu datus, parādās lodziņš. Uzspiež Ctrl+Z, parādās lodziņš.

Brīnišķīgais exeļa erroru meklētājs un parādītājs uzskata, ka man ir kļūda ar AVERAGE formulu. Tur ir paņemts vidējais no diviem skaitļiem, kuriem blakus atrodas vēl trešais skaitlis. Exelim liekas, ka tas trešais arī noteikti ir jāņem!!

Kā atbrīvoties no šitās figņas? Kāpēc exelis domā ka ir gudrāks un to atkārto pēc katras darbības????

Izmantojot Formulas > Error checking, varu atrast katru gļuku un spiest Ignore. Bet man ir 38 sheets, katrā sheetā ir 26 tādas kļūdas. Man tagad 988 reizes jāspiež Ignore? Tuvākā laikā būs vēl 2 šādi exeļa faili jātaisa. Tur atkal draud 1k klikšķi?

Starp citu, pēc 988 klikšķiem tas pats lodziņš atveras joprojām. Pie error checking neko vairs neatrod.

 

B.Gates having fun?

 

P.S. XP SP3. Office 2007.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Ļoti "izsmeļoši", varēji pieminēt, kādu maģisko formulu uzrakstīji.

Link to comment
Share on other sites

andriigais

=AVERAGE(E3:E4)

 

un E2 šūnā ir vēl skaitļi, kurus exelis grib rēķināt klāt.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Iemet bildi, kas tev tur pa skaitļiem. Iespējams, ka tajās šūnās nav skaitļi (nepareizs decimālais punkts) no kuriem vidējo vērtību nevar dabūt.

Link to comment
Share on other sites

andriigais

ar punktiem, komatiem viss ok. Visi skaitļi tiek atpazīti kā skaitļi, formulas darbojas pareizi, viss parādās grafikos un visus skaitļus iespējams parādīt ar cipariem aiz komata.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...