Jump to content

Labakais e-pasta serveris !


gB.
 Share

Recommended Posts

Grossmeister

Ar inbox.lv vēl var tīri labi iztikt .

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

RimaNTSS

Labākais ir tas, kurš ir stabils ilgtermiņā. Man, piemēram, tādā ziņā, ļoti patīk Hotmail un Yahoo, kaut Gmail arī ir OK. Neviens jau neliedz lietot vairākus sasienot tos ar paziņojumiem viens otram. Visgrūtākais ir nomenedžēt kā visiem tiem daudziem e-pasta akkauntiem atcerēties lietotāj vārdus un paroles.

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Vo , vo - par inbox.lv katrs pamatskolnieks ir dzirdējis , kamēr par tavu cau.lv - reti kurš . Kas vainas inbox`am ? Var jau arī pats sev savu pasta serveri uzstutēt .

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

no brīvajiem gmail.com lv servisi for free sux, tā viņš ir.

 

Gribi par brīvu,un pietam lai nebūtu sux.domēns+webmail=kulē  :aiwa:

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Viennozīmīgi gmail!

 

Gan privātajiem, gan nelielām firmām (līdz 50 cilvēkiem) jo var savu domeinu iekš gmail piereģistrēt un būs pilnīgi kāda gribi maila adrese.

Un pa brīvu piedāvā tik daudz fīču, kā reti kurš pa naudu! Maila sinhronizācija ar mobilo telefonu vien ir ko vērta!

 

Reklāmas ir, bet nedaudz un neuzkrītošas, netraucē, netiek pievienotas izsūtāmiem mailiem -tāpēc droši arī biznesam var lietot!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pievienojos ronalds_ Lai gan pašam šis tas hostējas tepat tēvzemes maksas hostserveros, kuri ļauj man tikai ar dažu pogu spiedieniem iegūt unikālus e-pastadreses, globāls ir un paliek globāls, un no tā nevajag kautrēties.

Link to comment
Share on other sites

Gan privātajiem, gan nelielām firmām (līdz 50 cilvēkiem) jo var savu domeinu iekš gmail piereģistrēt un būs pilnīgi kāda gribi maila adrese.

bik nost no tēmas, bet ir jautājums:

Ja man ir asdfg.lv domain, tad gmail var pieregot piemēram d3m0n@asdfg.lv? vai ari kaut ko nesapratos? Nu jā, ja tas ir iespējams, tad kur to var uzlikt?

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Tieši tā

Google apps standart edition:

 

un būs pasta adrese d3m0n@asdfg.lv ;)

 

Esmu vienu bariņu firmu uz gmail pārvedis un neviens pagaidām nav sūdzējies!

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Man, piemēram, tādā ziņā, ļoti patīk Hotmail un Yahoo, ...

Man uz darba e-mail visi sūtītāji no šitiem diviem automātiski ir kā spams un momentā tiek dzēsti, pofig kas sūta.

Link to comment
Share on other sites

RimaNTSS

Neesmu teicis, ka e-pasta serveri ir Hotmail vai Yahoo ir domāti darbam. Tie man patīk tāpēc, ka ilgtermiņā nav mainījušies uz sliktāko pusi. Un ja es pirms 10 vai 15 gadiem esmu iedevis kādam draugam savu e-pasta adresi un tagad viņš izdomās man nosūtīt vēstuli, tad tā vēstule noteikti mani sasniegs. Vai topika autors bija domājis labākais darba e-pasta serveris?

Link to comment
Share on other sites

Tieši tā

Google apps standart edition:

un būs pasta adrese d3m0n@asdfg.lv ;)

Esmu vienu bariņu firmu uz gmail pārvedis un neviens pagaidām nav sūdzējies!

 

Biku nesapratos - ieeju nic.lv nomainu tipu uz CNAME, bet nesaprotos ko man likt pie HOSTNAME un ALIAS?

Sign in to your domain hosting service and locate the DNS management page. The location varies by service, but can typically be found under Domain Management or Advanced Settings .

Use the following unique string to create a new CNAME record for the asdfdg.lv domain:

 

googlec97a1ede6e3159ae

Point the CNAME record to:

 

google.com

Once you have made the changes, you can verify that the record exists by doing a CNAME lookup for http://googlec97a1ede6e3159ae.asdfg.lv . You can find several web sites to do automated CNAME lookups by searching for CNAME lookup at http://www.google.com .

Link to comment
Share on other sites

eMDiiPii

d3m0n,

hostname:

googlec97a1ede6e3159ae

alias: google.com

Link to comment
Share on other sites

Nebūs gan tā.... spiežot pievienot ierakstu izmet: Lūdzu, norādiet pareizu resursdatora vārdu (googlec97a1ede6e3159ae)

Link to comment
Share on other sites

eMDiiPii

genius nic.lv interfeiss, [slēpts].

 

 

hostname: google.com

alias:

googlec97a1ede6e3159ae.d3m0n.lv

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

piedošanu, ka ceļu augšā mironi...

radās jautājums - vai savietojot savu domēnu ar gmail, varēs saņemt pastu uz datoru ar e pasta klientu?

paldies

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...