Jump to content

Nolausta zoba ielikšana.


100gram
 Share

Recommended Posts

Šī problēma nav absolūti saistīta ar tehnoliģijām, taču pat teorētiski nav ne jausmas, kur ievākt zināmu informācīju un pieredzi, bez sevis pazemošanas...

 

Tātad, pēc neveiksmīgas piezemēšanas, tika izšķaidīta laugšlūpa un par nelaimi - zobs nolausts.

Pēc Googles bildēm - tas ir (augšējais) acu zobs.

 

Protams, tradcionālie jautājumi -

vai kādam ir pieredze par un ap saviem zobiem (ir kādam lūzis, ir kāds licis jaunu - respektīvi gaidu kādu pieredzi, kādu info, praktiski jebko)?

kura varētu būt tā iestāde, kura būtu tā drošākā/zināmākā?

visbeidzot (kas būtībā priekš manis ir pats svarīgākais) - cipars?

 

Šodienu veltot Gūglēšanai, šur tur atradu, ka tas cipars ir no ~ 500 latu līdz ~ 1000 Ls robežai (kaut kā negribās ticēt, turklāt, tādu ciparu es laikam nevarēšu tuvākajā laikā atļauties).

 

Lūdzu, kādu ieteikumu, pieredzi, info.

 

Palūgšu cienīt citus un visādas dumības pie sevis paturēt.

 

Pateicos.

  • Patīk 2
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Pašam basketbola laikā sanāca nolauzt pus zobu, zobārsts uzlika kautkādu baltu pastu vai kas tas ir un ja nemaldos ar lāzeri vai ko tur viņu pieaudzēja,tas bija pirms gadiem 2-3 jāmaksā nebija,jo skolēns vēl biju laikam 12kl,bet nu domājams ka īpaši dārgi nebūtu

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

100gram. pašam pāris gadus atpakaļ tik izsists zobs, liku iekšā jaunu, laikam kkāds keramiskais, vai kkas tml bija, īpaši tam nepievērsu uzmanību, galvenais bija dabūt atpakaļ zobu.

Summa sanāca ~ 120 Ls.

 

Tagad varētu būt mazliet vairāk.

 

Liku :

 

http://www.medicina.lv/lat/second4.php?page=katalog&id=2416&D1=8&D2=0

 

Meža ielā 3, Rīga

Zobārstniecības klīnika

t. 67615422, 22306673

 

Piezvani, painteresējies.

Link to comment
Share on other sites

binladens

Es pieļauju tam bija kāds sakars ar tavu niku :D.

 

Anyway, man nolūza zoba sāns un vienkārši visu izlīdzināja ar blakus zobu, ja tev galīgi izlauzts, tad plate kronis vai tas implants, un tās cenas ir tādas kā ir, ja paveiksies moš varēsi līdz 400 latiem iekļauties, bet ar to toč ir jārēķinās, jo tie ir uz mūžu u know..., 400 lati neatmaksāsies 50>70 gadu laikā ? vismaz meitenes neskatīsies kā uz alkānu (no offence)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Peleecis

Biju jauns un glupš , sabeidzu priekšzobu , sāku labot klīnikā , sabijos no ārsta . Beigu beigās , instrumenti man līdzigi , jēmu un sataisīju sev pats . Pat pieaudzēju ar zobtehniķu plastmasu :D . Tiem kam nāk zviedziens - welcome , esmu pelnījis .

Bet nu ok , pie lietas . Pēc gada man tas brīnums bija tiktāl nogājis , ka likās ka jārauj un viss , neizrāva , salaboja un nu jau pāri pa 20 gadi stāv - 1\3 mana , 2\3 pielikta . Tā kā , dakterīte laba , un lētāk visā rīgā neatradīsi , domāju ka nepārsniegs lati 30-40 . Tiesa ... es jau nezinu cik tev tur ir saskādēts . Anyway - par konsultāciju nu gan Tev ādu nost nedīrās , tā kā , ja interesē , PM un iedošu nummuru . Tik jābrauc būs pie daktera uz Bolderāju

Link to comment
Share on other sites

Sacrosanct

Respektīvi, man radiniekam visu laiku reizi gadā gadās nolauzt vienu priekšējo zobu, neuzmanīgi ēdot kaut kādus riekstus vai tml. (kādreiz bija nolauzts negadījumā un tad atjaunots). Iet uz klīniku Alma, pie dr. Vītolas (tikai!!) un nu 100Ls viņš čista tur nemaksā. Pats nesen izrāvu gudrības zobu., kalšana, rentgenti, 1,5h pa 25Ls. Vēl māsiņa tāda laba- var paskatīties. Kur jūs raujat tos astronomiskos skaitļus, nezinu.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Astronomiskie cipari no kosmosa nāk :download: Zobus laboju pie drauga mammas, tā kā cenas kādas tās ir pat nezinu, jo viņai priekš manis savi tarifi. :meeting:

Man gan liekas, ja tev tā zoba daļa nolauzta tad varētu saskriet uz kādiem latiem 50 (viens radinieks pirms gada laboja kkur Jūrmalā), bet nu anyway jāskatās no situācijas!

 

 

_______________________________________________________________________

Labākie optiskie risinājumi

Link to comment
Share on other sites

Bastjens

'>http://www.dr.lv/phorum/list.php?8

 

Te būs precīzāka informācija.

Labots - Bastjens
Link to comment
Share on other sites

Jautājums Nr 1. Zobs nolauzts, vai vispār izsists ar visu sakni. ?

Ja nolauzta tikai augšdaļa, esi izvilcis laimīgo lozi - smuki var pieaudzēt smuku, blakusesošo zobu krāsā, ieliekot pa vidu špiļku (ir tādas zobārstiem), lai nenolūzt pieaudzētais. Tas varētu būt kādu Ls 50 - 100 robežās, atkarībā, kāds darba apjoms.

Ja ar visu sakni - jāiztīra atlikusī saknes daļa un tad jau jādomā.

Likt plastmasas protēzi(Ls 40 - 50) - garām - neizturīga, neglīta,redzami stiprinājumi.

Metālkeramika - neatšķirsi no īstā zoba (no Ls 100 un uz augšu) - bet jānoslīpē divi blakusesošie zobi, lai uzliktu tiltiņu (arī metālkeramikas) Izskatās smuki, izdevīgi, ja bojāts vismaz viens blakusesošais zobs.

Sudraba skrūve žoklī, uz kuras stiprina protēzi - blakusesoši zobi netiek aiztikti, izskatā neatšķirsi no dabīgā - bet, sākot no Ls 500 - 600.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

eMDiiPii

Ir nolauzts priekšzobs bijis, kaut kur 1/5 daļa, līmēju sen :)

Tagad reizi pa reizei sanāk "atjaunot" pielīmēto daļu, prieks maksā latus 25 :>

Link to comment
Share on other sites

RimaNTSS

Sudraba skrūve žoklī, uz kuras stiprina protēzi - blakusesoši zobi netiek aiztikti

Viņi tos sauc par implantiem. Man, kad tādus lika stāstīja, ka tie ir no titāna, kas ar laiku saaugās ar žokli, tie var būt kā atsevišķi zobi vai arī tilta veidā. Dārgs prieks. Ir bijuši gadījumi, kad žoklis tādu skrūvi nepieņem tad nu gan ir ziepes, pa jauno jāskrūvē.
Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

Labdien!

 

Iesakiet, lūdzu, kurā zobārstniecībā pierakstīties - Rīgā. Kur pieņemamākas cenas...

 

 

Lkm izkrita plomba vai nolauzu zoba gabalu, nevar saprast, jo noriju to gabalu... ; )

Link to comment
Share on other sites

 

 

Lkm izkrita plomba vai nolauzu zoba gabalu

Tās ir sīkmanipulācijas. Ņem jebkuru kantori, kurā nebaidies no urbja.

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Pārbaudi otrā galā kas iznāks ārā, tad jau piemērot sapratīsi kura daļa izkrita. 

Link to comment
Share on other sites

Ja nekādus kroņus, implantus nevajag un atlikušais zobs ir puslīdz okey uzliks tev plombu pa lēto un dzīvo... 

 

Ar šādi labotu nolauztu zobu staigāju gadus 20... neko pats zoba apakša vesela un plomba arī nav izkritusi...

Link to comment
Share on other sites

 

 

nevar saprast, jo noriju to gabalu... ; )

 

to tak var dabūt laukā un izpētīt.

Link to comment
Share on other sites

ū, pat zobārstu tēma te ir, tad jau iespamošu: pašam plombas ir kritušas uz urrā ārā kā arī vienreiz viss zobs kopā ar skrūvi izgāja... un tikai tāpēc, ka sasodīti garšo īrisa konfektes ... beigās vienas skrūves vietā ielika divas un kroņus salika blakām ar tiltiņiem... pagaidām viss ok :D

Labots - HTC
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...