Jump to content

Par Latviju...


zmeyok
 Share

Recommended Posts

Konstatators

Nezinu kā ar īpatsvariem, bet vienu lietu gan esmu pamanījis. Meklējot informāciju daudzu ražotāju mājaslapās par kādu no produktiem un sadaļā, kur jāizvēlās reģions (Eiropa) un valsts, starp visādām Serbijām un Maķedonijām ir gan Estiipois, gan brališkas lietuviškas, bet tāda Latvia tiek ignorēta, kā tādas vispār nebūtu. :sarkasms:

Tāds sīkums par kaut ko jau arī tomēr liecina...

 

Mēs esam diženi, mēs esam vareni...

© Vaira

Labots - kabinets
Link to comment
Share on other sites

(labots)

:nono:

ja tev mazliet netruuktu smadzenju, tad zinaatu, ka pamazaam tomeer latvieshu iipatsvars shajaa valstii pieaug.

 

Apskatiities vari csb.lv vai arii kaut vai sheit - http://lv.wikipedia.org/wiki/Latvija#Nacion.C4.81lais_sast.C4.81vs

Tu vispirms lasīt iemācies. smadzeņu trūkums... :t_p_o_n_e:

 

 

wiki rakstīts.

(2000.gads) - 1 370 703 tas ir 57,65%

(2009.gads) - 1 342 750 no kopejā 59,20% Procentuāli skaits palielinājies tikai tādēļ jo ne Latvieši vienīgie tinas prom.

Vēl treknajos gados Latviešu skaits samazinajies. Kur nu vēl pēc 09...

 

:on_the_quiet2:

Labots - zmeyok
Link to comment
Share on other sites

Tiem visiem aizbraucējiem realitāte ir pavisam skarbāka kā nākas domāt, bet par to neviens nerunā, bet tik sociālajos tīklos raksta zem profiliem cik grūti un gribās mājas utt.

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Tiem visiem aizbraucējiem realitāte ir pavisam skarbāka kā nākas domāt, bet par to neviens nerunā, bet tik sociālajos tīklos raksta zem profiliem cik grūti un gribās mājas utt.

Tas gan, bet par to te bija līdzīga tēma. Personīgi ir dzirdēts gan labs, gan slikts.

Redz, laj cik nu grūti tomēr reti kurš izlemj atgriezties. :on_the_quiet2:

Link to comment
Share on other sites

Esu UK.Neteikšu ka ir grūti,jā mājās gribās.radi,draugis etc,bet šeit apstākļi labāki nekā tur!

 

 

 

 

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tikai pasaki vienu, bet godīgi, kāda attieksme ir apkārtējiem kas tur dzīvo pret tevi? Ja vien nemitinies pietiekami cienījamā ciemā un darba vietā, tad tas ir nedaudz savādāk.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Tikai pasaki vienu, bet godīgi, kāda attieksme ir apkārtējiem kas tur dzīvo pret tevi? Ja vien nemitinies pietiekami cienījamā ciemā un darba vietā, tad tas ir nedaudz savādāk.

Iebraucējs... Bet vismaz paēdis un jumts virs galvas.

Labots - zmeyok
Link to comment
Share on other sites

Tieši tāda pati kā pret krievu tautības pilsoņiem Latvijā, neaizstāvu nevienu ne latvieti ne krievu, bet tur tu būsi tieši tāds pats, par to ir vērts padomāt, atklāti tieši to neviens neteiks, dēļ saviem principiem, bet acīs to var redzēt. Biju ciemos uz vienu valsti, neteikšu kuru, pie labiem draugiem, it kā jau okej, viss ir daudz maz, bet gribēšu redzēt cik jams ilgi šitā izturēs.

Labots - Čikse
Link to comment
Share on other sites

TAa kaa panesaas bezteema, tad mans ar mazliet.

KAa jau patstaaviigajiem forumieshiem zinaams, esmu aizceljotaajs. KAa jau Chikse teica, ja neesi slims cilvēks, buus sameeraa ok. RAsisms un nacionalitaates te ir aizliegtas ar likumu. Manis deelj pat viens fuures shofers netiek vairs ielaists teritorijaa, jo nolika iebrauceejus.

Briinos vieniigi par iem, kas te dziivo vismaz piecus gadus, bet angliski neko nejeedz parunaat. Man ar naaca tie idinji prasiit, lai iztulko to, paartulko sho u.t.t.t. NEsaprotu kaa vinji veikalaa iepeerkas. Vienreiz uzprasiiju kaapeec taa, " Kam man anglju valoda? es taapat ar poljiem straadaaju." Kopsh taa laika ar to personu vairs nerunaaju.

Esmu straadaajis sheit vairaakos darbos, galvenais sevi pieraadiit un izvairiities poljiem un , piedodiet, citiem latvieshiem.

Es par LV neskumstu, nee nu mazliet meloju gan, be nav plaanos uz to pusi doties. Briivdienaas labaak aizbraukshu apceljot UK vai veel kaadu citu valsti, bet nebraukshu uz LV pielikt gjiimi.

Ai piemirsu, dziivoju te 3.5 gadus.

Labots - Grisha
Link to comment
Share on other sites

...Briinos vieniigi par iem, kas te dziivo vismaz piecus gadus, bet angliski neko nejeedz parunaat...

Mums te pat Latvijā arī tādi bāleliņi ir :D LV dzīvo nez cik ilgi, bet tik po ruski govorit :D Tas laikam visiem iedzimts :D

Labots - Čikse
Link to comment
Share on other sites

Mans subjektīvais viedoklis. Tur Tevi necienīs, un te, attieksme ne labāka vienam pret otru... Jāuztaisa maza aptauja. Var kāds padot linku uz balsošanas veidošanu, nekur neatradu.

Link to comment
Share on other sites

Outsider

kāda vēl runa par cieņu? latvijā visi tevi ciena? nē, es pat teiktu, ka tur ciena labāk kā te. kaut vai tāda lieta, kā nejauša uzskriešana kādam virsū, tur tas tiek uzskatīts kā nejaušība u nnormāli, nedod dies latvijā kādam uzskrien virsū.

 

ja tu kaut kur, jebkur iebraucot vēl neko neuzsācis darīt kačāsi pravas, tad tevi necienīs nekur, ja kaut ko arī dari, nevis čīksti, tad cienīs visur.

Link to comment
Share on other sites

...nedod dies latvijā kādam uzskrien virsū...

nu jau tu pārspīlē, ir gadījies, ir okej, un ne tas vien ir gadījies.

Link to comment
Share on other sites

kāda vēl runa par cieņu? latvijā visi tevi ciena? nē, es pat teiktu, ka tur ciena labāk kā te. kaut vai tāda lieta, kā nejauša uzskriešana kādam virsū, tur tas tiek uzskatīts kā nejaušība u nnormāli, nedod dies latvijā kādam uzskrien virsū.

 

Kaut arī ļaudīm patiktos, ka viņus ciena, cieņa nepienākas - tā ir jānopelna.

Sākot ar pieklājīgu uzvedību un pārtikas iepakojuma novietošanu tam paredzētās vietās, beidzot ar iniciatīvu un iesaistīšanos pilsoniskās aktivitātēs.

 

Viens no cieņas izrādīšanas veidiem gan Latvijā, gan ārzemēs ir cilvēka privātās telpas respektēšana (atkarīga no tautības un temperamenta), pie kā ir pieskaitāma arī neskriešana virsū. :) Starp citu, ar autiņiem ir tas pats: ievēro distanci un iekļaujies plūsmā.

================

Kāpēc šeit ļaudīm nepatīk uzskriešana? Tam ir 2 skaidrojumi:

1) tā ir agresijas izpausme (gluži kā sitiens)

2) tas ir kabatzagļu darba paņēmiens ar uzmanības novēršanu un kontaktu iztīrīt kabatas.

Labots - VIL
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu lab, par to virsū uzskriešanu, un kabatszagļi ir visās metropolēs... Bet par to pārtikas iepakojumu gan VIL precīzi pateica...

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Sky_High

Tikai pasaki vienu, bet godīgi, kāda attieksme ir apkārtējiem kas tur dzīvo pret tevi? Ja vien nemitinies pietiekami cienījamā ciemā un darba vietā, tad tas ir nedaudz savādāk.

Arī esmu aizbraucējs. Pirmajā momentā, runājot ar nepazīstamiem cilvēkiem, piemēram, bankas personālu, saņemtā attieksme var būt vēsa. To gan viegli var labot izrādot nedaudz cieņas, šeit to saprot labāk kā Latvijā. Ar pazīstamiem angļiem nav problēmu vai diskriminācijas, darbā gandrīz visi savējie. Esmu arī uz ielas runājis ar angļiem, kuri vienkārši painteresējās, no kurienes esmu, un esmu vairākas reizes dzirdējis viedokli, ka nav nozīmes, no kurienes esi, vai esi iebraucējs, bet ja dari to pašu, ko anglis, tad tev jāsaņem tik pat liela alga, cik anglim un esi pelnījis tik pat labu attieksmi, aprūpi un bonusus.

 

Kopumā ņemot, domāju, ka vidējai urlai, kura bāzējas lv, ir grūtāk.

Labots - Sky_High
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...