Jump to content

Kā atbloķēt N95 8GB programmatūru?


Tomijs Verseti
 Share

Recommended Posts

Tomijs Verseti

Šodien no paziņas iepirku Nokia N95 8GB. Pārinstalēju, apdeitoju, un gribēju likt iekšā programmas, ko "nokačāju" no pirātu līča, bet saskrāros ar tādu problēmu ka neļauj. Nu OK, paguglēju un sapratu ka Symbian OS vajag atbloķēt, lai ko tādu varētu darīt. Mēģināju pēc šīs pamācības, bet kad instalēju AppTRK telefons uzmet paziņojumu ka komponente ir iebūvēta un pasūta trīs mājas tālāk. Tāpēc arī griežos pie jums, bootiešiem, ar jautājumu kā atbloķēt N95 8GB programmatūru?

Link to comment
Share on other sites

Varbūt pamēģini sev vajadzīgo programmu parakstīt ar savu sertifikātu,ko vari iegūt aizsūtot savu IMEI kodu(*#06#) uz sertifikātu "darītavām"-allnokia.ru un pēc kāda laika(varbūt rīt-nezinu) ievadi savu IMEI kodu atkal un redzēsi vai sertifikāts ir gatavs,tad nokopē to telefonā(cer.+key) un turpat novelc mazu programmu-FreeSigner un ar to var parakstīt programmas,kuras gribi instalēt telefonā...Ir vēl vairāki veidi,kā parakstīt šīs programmas un kur nav nekas jāgaida,bet šī ir ērta,jo var izdarīt visu telefonā un nevajag datoru(pie pašas parakstīsanas,protams)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Tomijs Verseti

Paldies par ieteikumu doms, tā arī darīšu. :)

Link to comment
Share on other sites

spitaligais

Ja vajag laiku pa laikam programmas palaist uz telefona, izlīdzos ar mazu programmiņu, vārdā "SISContents 1.21". Pagaidām ne reizi nav pievīis.

 

Disklaimers:

Autora pielietojums programmai ir tikai tīri uz paša sirdsapziņas. Pirātismu nepropogandēju.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...