Jump to content

Nu tad tagad liidz 100Ls


Verneris
 Share

Recommended Posts

Pa TV ieveeroju, ka PTA Samsung EC-ES10ZSBA (cerams, ka paspeeju no reklaamas pareizo modeli pierakstiit) fotoaparaats pa 29Ls. Man nekaadas lielaas prasiibas nav. Pafocheet kaadu pjanku, iedot maatei pafocheeties daachaa un viss.

 

Gribas vienkārši zinaat, ja nu vinjsh ir LJOTI liels suuds, tad jau nenjemshu, bet ja nu manas necilaas veelmes apmierina... kapeec ne.

 

Tad nu iesakiet vai nee?

 

P.s labaaku aprakstu neatradu. Ja nu kaadam ir laiks mosh var apskatiities manuaali

Labots - Verneris
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Verneris

laadeetaajs man ir. akjiishi arii, bet vinjiem komplektaa ar naak 2 akjiishi! Piepikrshu kaadu 2-4Gb atminjas karti un.... ir veerts njemt?

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Pačekoju bildes, izskatās, ka ir lielas problēmas ar fokusēšanu švakākā apgaismojumā, ļoti patīk pārgaismot (var to gan var mēģināt cīnīties) un dažreiz apdomāt dzīvi liekoša krāsu interpretācija. Turklāt bildes saturiski sanāk atstojs! :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Kas tur ko domāt ? ja jauns un ar garantiju - pa tādu ciparu jāņem, nepērk taču cilvēks spoguleni :D

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Alkohola plašpatēriņa pasākumu iemūžināšanai būs gana labs .

Link to comment
Share on other sites

Principā vēl var meklēt pa neta bodēm kādu vecāku modeli, kas aizķēries, bet kam bilžu kvalitāte labāka. Pilnīgi pietiek arī ar 5 megapikseļu kameru parastai lietošanai.

Link to comment
Share on other sites

jauns aparāts par tādu cenu - jāņem.

Link to comment
Share on other sites

Verneris
(labots)

Viss izpirkts! Teica, ka esot bijuhi daudz aparaati. 3 dienaas visus izkjeerushi! :( Lab... jaameklee kko citu.

 

Nu tad mosh kko var ieteikt kaads ap 50Ls +/- sakariigu?

 

SHIS ir ok manaam "fotograafa" vajadziibaam?

Labots - Verneris
Link to comment
Share on other sites

tak pofig pa tadu naudu, patik-perc. nekadas atskiribas tava "izsmalcinata" fotografa acs ta pat nejutis. paskaties, pievers uzmanibu atminas kartem un baterijai, tas ari viss.

Link to comment
Share on other sites

Verneris
(labots)

lap po.. njemshu SHITO

 

Briidinaajums!!!

 

NEVIENAM NEKAD nepirkt (olympus fe-47)!!! Lielaaka suuda nav. Zinaaju, ka nebuus nekas labs, bet nu TIK suudiigu kvalitaati negaidiju. Izleegaaju visus rezhiimus, bet nekaada uzlabojuma.

 

 

SUUUUUDS

 

un TE vel

Labots - Verneris
Link to comment
Share on other sites

Verneris
(labots)

Vajadzēja laikam labāk ko lietotu pameklēt.

 

 

OU JAA! Pasties vel bildes kuras pievienoju! ;(

Labots - Verneris
Link to comment
Share on other sites

Kur pirki? Moš vari nest atpakaļ, ja esi saglabājis visus čekus! Patērētāja tiesības to ļauj. Nepaspēju vakar uzrakstīt, jo biji slēdzis tēmu, bet šie olympus lētā gala aparāti tiešām nav ņemami. Ir bijis tāds tantei, paziņām, visiem kaut kā ātri biris, objektīvs sācis sadalīties un citas neražas. Un trokšņi arī bezgalīgi lieli!

Link to comment
Share on other sites

Verneris
(labots)

brivi.lv pirku! visi cheki ir. laikam riit jaauzzvana vinjiem un jaaparunaa! a ko man teikt? vienkārši, ka neapmierina un taa?

Labots - Verneris
Link to comment
Share on other sites

Es domāju, ka uzreiz jāsāk ar patērētāja tiesībām. Aizej uz kantori viņiem, ja esi no Rīgas, un runā uzreiz tieši un skaidri, ka tu vēlies atgriezt preci un saņemt naudu atpakaļ, jo patērētāja tiesības to atļauj. Iesaku vēl šodien palasīt patērētāju tiesības šeit, lai vari uzreiz konkrēti runāt. Nevajag minstināties un ielaisties diskusijās ar menedžeri, jo viņi ir baigie žīdi parasti un vis kaut ko sarunās, lai tik nebūtu jāatdod naudu.

Link to comment
Share on other sites

Igelkott

Man jau patīk šie mārketinga triki - "megapiseļu" skaits ir vienkārši rēku uzraujošs... 14 mpx. šitādam ziepītim un tikai 55 Ls... :mrgreen:

PS. Mans aizvēsturiskais "vienmērņemulīdzikabatā" 5 mpx UCA-5 taisa labākas bildes, nekā šis brīnums...

Now, you can enlarge your favorite images with crystal clear detail intact.
Labots - Lords Bonifācijs
Link to comment
Share on other sites

Verneris

Ok palasiishu! Njeemu es ne tikai fochuku, bet vel divas lielas preces. Un vienkārši teikt, ka mani neapmierina paaraata kvalitaate?

Link to comment
Share on other sites

Verneris

Kjipa shitais? ---> (tai nepiemīt īpašības un izpildījums, kāds parasti piemīt tāda paša veida precēm un kādu patērētājs var pamatoti gaidīt, ņemot vērā preces raksturu)

Link to comment
Share on other sites

Nespēju noticēt, ka var sanākt tik švakas bildes! Skaties vel iestatījumos ko pamainīt. Par tiem 14 Mpix protams ir sadir**s, bet nu 5 Mpix vismaz reāli jābūt, un bildei jāsanāk labākai.

Link to comment
Share on other sites

Man patīk šo modeļu bilžu kvalitāte. Ar nikon L20 varēs bliezt tīri automātā un sanāks OK, bet tiem Canoniem varēs pačakarēt settingus. Canona P -> Custom color rulzz. Tajā sadaļā var saregulēt kontrastus, sharpnesus, nokrāsas un piesātinājumu kā vien grib.

Bet tas Olymps tiešām traģisks. Vispār cik esmu redzējis Olympu bildes, parasti optika 1 Mpx līmenī.

Labots - gnu
Link to comment
Share on other sites

Tak nosākuma dabūn naudu atpakaļ un tad par to pašu summu meklē ko lietotu. Kaut kas jau jēdzīgāks sanāks.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Ja pasūtīji caur internetu un tev piegādāja mājās, tad tev ir 14 dienu atgriešanas iespēja bez jebkādiem paskaidrojumiem. Tikai jādod atpakaļ pilns komplekts, varētu būt ka šie var piekasīties pie norautām celkām.

Ja kas - varu caur PM izpalīdzēt. Bet nu sāc ar to, ka piezvani veikalam, pasaki, ka tevi tas mēsls neapmierina un tu pirmdien ierodies nodot atpakaļ. Kaut gan stingri ņemot vari tos mērkaķus nebrīdināt. Vienkārši ierodies viņu ofisā un nomet uz galda. Te gan var būt nianse - ja šiem ir veikals un jurid.adrese dažādās vietā, tad var tevi sūtīt uz citu Rīgas galu. Kaut gan pēc mājas lapas datiem abi ir vienā adresē.

Ja pats gāji pakaļ uz viņu veikalu, tad gan ir jāsāk lasīt Patērētāju tiesību aizsardzības likums un jācep augšā iesniegums. Vēl ir arī MK noteikumi par šo tēmu, bet tos meklēšu tikai ja būs nepieciešamība.

Jebkurā gadījumā nedomā ierasties veikalā, klaigāt un ar rokām mētāties. Stingri ņemot nav veikala vaina, ka Oly ir uzražojis mēslu.

Link to comment
Share on other sites

Verneris
(labots)

"An amazing 14 million pixels in the high-resolution CCD create superior image quality. Create poster-sized prints without losing a single detail" pizgjosh!

 

Tikko zvaniju, teica, ka nav probleemu, atgrieziis naudu, vai samainiis pret citu :) Taa kaa man vajag aparaatu, tad es veelos samainit pret citu ar manu piemaksu un taa!

Labots - Verneris
Link to comment
Share on other sites

The_Saint

tas manuprāt būtu okey, jo viņi jau nav vainīgi, ka ražotājs mēslus ražo. Nav jau iespējams katru aparātu pirms liek katalogā iztestēt un pārbaudīt.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Nu labāks ir par to Olimpus suņsūdu.

 

Vispār no lētiem ziepjiem Canon un Sony ir lietojami.

Link to comment
Share on other sites

ja 100ls robezhaas, tad varu ieteikt Canon Ixus 100is, labi bildee uz auto, 720p@30fps, un kas man bija galvenais, ultra mazinjsh.

Link to comment
Share on other sites

Igelkott

SHAADA izskataas 5Mpix

 

ar ~5 gadus vecu 5Mpix ziepi sanaak SHAADI



Vai arī šādi:

0bvs8qu3r295as07b7fu.jpg

dk5rrn32l5syzbnjjct.jpg

Secinājums - vienkārši tagad tie klauni ir kļuvuši varen viltīgi. Jo parasts cilvēks vidējais neies kasīties par tādu šaizi... Tauta pret mafiju!

PS. Trokšņu jeb noise līmenis jebkurā digitālā širpotreba ziepenī ir nekas ārkārtējs, bet parasti tas neietekmē vidusmēra lietotāja dzīvi. var izmantot trokšņu "klusināšanā" NeatImage © ®, bet tas ir galējais risinājums, jo smagos gadījumos var sanākt "miglas vāli"...

Link to comment
Share on other sites

Verneris

Lab! paldies par ietikumiem, bet nu panjeemaas man DSC-W350! (esmu tak gudraaks par jums :D ) iedeva man mazu atlaidiiti, sanaaca uz 100Ls

Ieliku 8Gb SD karti iekshaa un nu vareeshu tik shaudiities :)

 

Esu apmierinaats! Un tas laikam ir arii galvenais :)

 

BILDE

 

Lielaaka izmeera ieksh bildites.lv neljaava man augshupsuukaat.

Link to comment
Share on other sites

Tā BILDE ir taisīta uz max kvalitāti? 2592x1944 apmēram 5Mpix :whistle3:

P.S. sapratu

Labots - wilz
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...