Jump to content

Kur pirkt džīniņas?


Gestapo
 Share

Recommended Posts

Jautājums personām, kas negrib pārmaksāt Latvijas žīdmeņiem, bet pērk džinsus ārzemēs. Pačukstiet kādu labu labu, kura ir pārbaudīta. Nav nozīmes, vai atrodas štatos vai ES - galvenais, lai ir piegāde uz Latviju un saprātīgas cenas + nav nenormāls čakars ar norēķinu.

Pa gōgli izrakājos, bet nu tur pa taku tas viss ir, ja ir cenas, tad nav piegāde uz LV un otrādāk.

ebajā kaut kas ir, bet gribētos vieglāk uzskatāmu materiālu. Pretī varu ieteikt kedu pērkamo vietu, kas ir pārbaudīta pašrocīgi un atzīta par labu esam (diemžēl tur piedāvātās Levi's ūziņas nešipo ārpus Asv) īstbajs.

Link to comment
Share on other sites

gudolfs

jo vairaak caurumu, jo daargaakas (rofl)

 

p.s. lv ar pa taadu naudu var nopikrt bikses... iespeejams pat leetaak... veikalaaa.

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Jā, cenas tur ir...ēēē...nu ne tādas kā gribētos.

Link to comment
Share on other sites

gudolfs

nu es arii par tavām noskatītajām džīnām to paš.... 20-30Ls tak tepat imo ir standarta cena par ikdienas džīnsenēm.... aizej uz kkādu zaru, derssman... vispār pastaigā pa bodēm un moš uz akciju kko lētāku atradīsi. Neredzu jeegu izgruust par ikdienas bikseem xxx un tad vaimanaat, kad pasliidz kaaja un biksees caurums. Apavus... tos gan vajag labus :)

Link to comment
Share on other sites

Sev ideālās bikses atradu uz Čaka/Ģertrūdes stūra džinsu veikalā. Vidēji velk kādu pusotru-divus gadus, līdz no atslēgām sadriskājas mazā kabatiņa. Pērku vienu un to pašu mazpazīstamo firmu 'Cash' - der ideāli :>

20-25Ls agrāk maksāja, turpat uz vietas arī aplīdzina staras, ja vajag.

 

Par Zara biksēm no kolēģa negatīva atsauksme - vienas tīri fiksi izira, līdz bija tuvu bobslejistes trikam.

Labots - tt2t
Link to comment
Share on other sites

gudolfs, kāpēc Tu "levis" klasisko modeli salīdzini ar Dressmann drazu, kas pēc mēneša jau līdz caurumiem izrīvējas?

Link to comment
Share on other sites

gudolfs

nu lol, nevajag jau ar vienaam bikseem dien dienaa staigaat. Ja uzvelk dazhas dienas 2x meenešos, tad arii peec gada buus gandriiz svaigas.

Tas tak loģiski, ka apgjeerbam ir savs resurss, piemeeram, 400 dienas :D

Tas, cik aatri šo resursu izteeree, ir atkariigs no valkaataaja.

 

andza , nezinu... varbuut taapec, ka nepieveershu uzmaniibu brendiem... man kkaa visilgaak kalpo tieši "noname".

Labots - gudolfs
Link to comment
Share on other sites

pa laukiem kaut kādas rimčikā pirktas pa 7Ls iet jau otro sezonu, tagad gan padilušas.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Vajag padežūrēt uz atlaidēm, tad arī piemēram LEE cooper pa 17 - 20 LS bikses var dabūt. Un vispār pazondēt visas bodes vienā dienā un tad jau var ko sakarīgu dabūt par labām naudām tepat LV. Ja piemēram sūti no ārzemēm, kur ir garantija, ka precīzi derēs????? LV var pielaikot bet tur nevar. :pooh_honey:

Link to comment
Share on other sites

Pēdējos gados ūziņas pērku veikalā Submarine (vismaz tā agrāk sauca) uz Čaka/Avotu stūra. Sakarīgas cenas, sakarīgas pārdevējas, laba kvalitāte. Ja ir par garu, uz vietas bez maksas atšuj.

Link to comment
Share on other sites

Persiks

Cash, interesē par cik apmēram tur iegādā savus džinsu kājās velkamos apģērbus! Tā kā vajadzīgas bikšas tuvākajā laikā, varētu apciemot Rīgu, bet ar naudām tā pašvaki, lai gan kaut ko nopirkt varu. 

Link to comment
Share on other sites

Kādu laiciņu tur neesmu bijis, bet pēdējās defaultās tumši zilās džinsas iehavoju par 25Ls.

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Īsti neizprotu cilvēkus, kas nopērk vienu akūni brendoto džinsu pāri un tad staigā ar vienām biksēm pusotru, divus gadus(s) un kad izjūk, tad vaimanā, ka kvalitāte sucks... Vai nopērk piecus principā fasonā/krāsā vienādus pārus un visu laiku izskatās, kā staigātu ar vienām un tām pašām... :sarkasms:

Toč nesaprotu.

Man ir kaut kādas padsmit bikses, gan absolūti noname, gan ar kaut kādu bļembu. Gan jaunas, gan pāris BU. Par latiem 50 (vairāk neesmu ar mieru maksāt principā), gan arī par piečuku. Un pilnīgi vienalga kuras, galvenais, ka visas perfekti der un visas izskatās atšķirīgi un mazliet citādāk, kā lielajai pelēkajai masai, kas mūždien valkā tikai tumši zilās un neko citu. Un tamdēļ, ka skapī ir pietiekami liela izvēle, katrs pāris nēsājas salīdzinoši ilgi, jo nepaspēj izdilt. Ir pat laikam gadus piecus atpakaļ pirktas, vēl tagad var pa reizei uzšaut. Reti kuras ir izdilušas, parasti tās ir tās, kas mīļākas un tiem biežāk drellētas. :)

Un vēl nevar zināt, kas beigās sanāk lētāk.

Labots - kabinets
Link to comment
Share on other sites

Divas ūziņas uz pusotru gadu vai padsmit ūziņas uz 5 gadiem? Ir starpība?

Un, nē, es neizjūtu vajadzību katru dienu staigāt citās bikšelēs. Arī cilvēki apkārt mani nesauc par bezgaumīgu bomzi.

Labots - cash^
Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Ple, ka dažiem tīk melst niekus, mani neinteresē cik kuram ir bikses skapī, vienkārši meklēju drošas vietas, kur varētu nopirkt brendu apejot vietējo un tik ļoti neadekvāto uzcenojumu. Paldies par izpratni un negarlaikojiet ar izklāstiem par savu stilu un bomzisma pakāpi.

Link to comment
Share on other sites

www.yoox.com :good:

 

perfekts serviss. Nepatīk vai neder, samet atpakaļ kastē, uzlīmē jau gatavo novelceni, un piezvani kurjeram, lai savāc. Ja noķer free shipping, tad vispār bez zaudējumiem var izmērīties. Neaptaustītiem zīmoliem ņemu divus izmērus un to kas neder sūtu atpakaļ.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Edzonijs

www.eastbay.com

 

šo zinu.

 

vai ir kaut kas līdzīgs un kur ir atlaides uz šo brīdi?

Labots - Edzonijs
Link to comment
Share on other sites

Sev uz vietas esmu atradis labu veikalu ar Montana džinsiem.

Tur tirgo Montana džinsus. Kāpēc tieši tas veikals - tāpēc ka par LVL 30 es tur sev nopirku īstos džinsus - indigo krāsā, dilstošos , no kārtīga auduma, ar trīskāršajām vīlēm un kniedēm pie visām kabatām.

Tie kas dzīvoja vēl padomju laikos labi atceras Montana ražojumus :)

Protams tur var arī "modernos" džinsus nopirkt - 20-25 LVL, kas nav daudz dārgāk kā tirgū , bet iepirkties tajā veikalā ir daudz patīkamāk.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...